Deskorolka elektryczna w ekstremalnym wydaniu

BEBK FSX-N8 to gwarancja jakości i niezawodności, przy budowie deskorolki wykorzystano wysokiej klasy komponenty. Urządzenie jest solidne i trwałe. Na sprzęt udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Urządzenie wyposażone jest w baterie zaprojektowane i zbudowane przez lidera elektroniki na świecie. Akumulatory te gwarantują zachowanie swoich właściwości nawet przy ponad 1000 cykli ładowania. Jedno ładowanie pozwala na przejechanie do 20km (zasięg zależny jest od wagi użytkownika, prędkości jazdy i ukształtowania terenu). Pełne ładowanie od 0% do 100% trwa około 60 – 120 minut. Deskorolka posiada 8,5″ koła o profilu terenowym, obala zatem mit że takim pojazdem można poruszać się tylko po płaskiej i równej powierzchni.

Deskorolką BEBK NSX N8

Elektryczna deskorolka wykorzystuje cyfrowe żyroskopy elektroniczne i czujniki przyspieszenia do inteligentnej kontroli wagi i ruchu, w zależności od środka ciężkości użytkownika. Urządzenie wykorzystuje również inteligentne sterowanie systemem do zasilania silników bezszczotkowych, które znajdują się wewnątrz kół. Zapewnia to użytkownikowi przemieszczanie się oparte na dynamicznych zasadach balansowania, obliczaniu położenia środka ciężkości użytkownika za pomocą żyroskopu i czujnika przyspieszenia. Korzystając z najnowszych technologii i procesów produkcyjnych, każda deska przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości. Przenośna konstrukcja, łatwość użycia oraz spory zasięg na jednym ładowaniu sprawiają że urządzenie bardzo dobrze sprawdza się do codziennego użytku jak i na wakacyjnych wyjazdach.

Deskorolką BEBK NSX N8

Deski podobne na rynku to 2wheels offroad, survival, cityboard, turbojet, seegway.

Deskorolką BEBK NSX N8

Najważniejsze cechy deskorolki:

– Solidne terenowe koła o wielkości 8,5″
– Wersja survival, off road najbardziej wydajny model charkteryzujący się najsolidniejszą obudową, dużym zasięgiem i mocną baterią,
– Baterie na ogniwach litowo zachowujące właściwości nawet przy ponad 1000 ładowań,
– Gwarancja 24 miesięczna od daty zakupu,

Deskorolką BEBK NSX N8

Jak to działa?

Urządzenie wykorzystuje samobalansujący czujnik żyroskopu. Sterowanie jest w 100% intuicyjne i łatwe. Deskorolką steruje się za pomocą ruchu ciała, odpowiednio się wychylając. Nowy użytkownik potrzebuje zazwyczaj około 20 minut, aby nauczyć się jeździć. Nakładki wykonane z antypoślizgowego tworzywa, gwarantujące maksymalną stabilność i bezpieczeństwo.

Deskorolka BEBK NSX N8

Warto wspomnieć że na rynku dostępne są deski w innych rozmiaach m.in 6,5″, 8″, 10″, 11″ i innych obudowach, ale wersja survival jest wykonana najbardziej solidnie spośród wszystkich deskorolek. Jest idealna zarówno dla dziecka (min. waga 20kg) jak i dla osób dorosłych (max. waga  120kg). Urządzenie wyposażone jest w baterie zaprojektowane i zbudowane przez lidera elektroniki na świecie. Akumulatory te gwarantują zachowanie swoich właściwości nawet przy ponad 1000 cykli ładowania.

Deskorolka BEBK NSX N8

W zestawie:

– Deskorolka typu survival BEBK NSX-N8
– Ładowarka
– Instrukcja obsługi
– Oryginalne opakowanie kartonowe