8.0
Score

Pros

  • Długa praca na baterii
  • Wytrzymała obudowa w stosunku do konkurencji
  • Moc - Pokonywanie przeszkód
  • Dostępność części zamiennych
  • Serwis PL
  • Łatwa kalibracja

Cons

  • Stosunkowo duża waga
  • Design - podobny do konkurencji

Deskorolka elektryczna w ekstremalnym wydaniu

Spacetronik SURVIVAL to gwarancja jakości i niezawodności, przy budowie deskorolki wykorzystano wysokiej klasy komponenty. Urządzenie jest solidne i trwałe. Na sprzęt udzielamy 24 miesięcznej gwarancji realizowanej w Polsce. Urządzenie wyposażone jest w baterie zaprojektowane i zbudowane przez lidera elektroniki na świecie, firmę Samsung. Akumulatory te gwarantują zachowanie swoich właściwości nawet przy ponad 1000 cykli ładowania. Jedno ładowanie pozwala na przejechanie do 20km (zasięg zależny jest od wagi użytkownika, prędkości jazdy i ukształtowania terenu). Pełne ładowanie od 0% do 100% trwa około 120-150 minut. Deskorolka posiada 9″ koła o profilu terenowym, obala zatem mit że takim pojazdem można poruszać się tylko o płaskiej i równej powierzchni.

Elektryczna deskorolka wykorzystuje cyfrowe żyroskopy elektroniczne i czujniki przyspieszenia do inteligentnej kontroli wagi i ruchu, w zależności od środka ciężkości użytkownika. Urządzenie wykorzystuje również inteligentne sterowanie systemem do zasilania silników bezszczotkowych, które znajdują się wewnątrz kół. Zapewnia to użytkownikowi przemieszczanie się oparte na dynamicznych zasadach balansowania, obliczaniu położenia środka ciężkości użytkownika za pomocą żyroskopu i czujnika przyspieszenia. Korzystając z najnowszych technologii i procesów produkcyjnych, każda deska przechodzi rygorystyczne testy jakości i trwałości. Przenośna konstrukcja, łatwość użycia oraz spory zasięg na jednym ładowaniu sprawiają że urządzenie bardzo dobrze sprawdza się do codziennego użytku jak i na wakacyjnych wyjazdach.

Deski podobne na rynku to 2wheels offroad, cityboard, turbojet, seegway. 
Nasza na zbudowana na najlepszych kołach i silnikach szczotkowych na solidnej sztywnej ramie z najbardziej wydajnymi akumulatorami samsunga !!!

Deskorolka elektryczna Spacetronik Survival
Najważniejsze cechy deskorolki:

– Solidne terenowe koła o wielkości 9″
– Wersja SURVIVAL (off road), najbardziej wydajny model charkteryzujący się najsolidniejszą obudową, dużym zasięgiem i mocną baterią,
– Baterie na ogniwach litowo-jonowych firmy Samsung, zachowujące właściwości nawet przy ponad 1000 ładowań,
– Kolor czarno-szary (mat),
– Gwarancja 24 miesięczna od daty zakupu, realizowana w Polsce,

Jak to działa?
Urządzenie wykorzystuje samobalansujący czujnik żyroskopu. Sterowanie jest w 100% intuicyjne i łatwe. Deskorolką steruje się za pomocą ruchu ciała, odpowiednio się wychylając. Nowy użytkownik potrzebuje zazwyczaj około 20 minut, aby nauczyć się jeździć. Nakładki wykonane z antypoślizgowego tworzywa, gwarantujące maksymalną stabilność i bezpieczeństwo.

Warto wspomnieć że na rynku dostępne są deski w innych rozmiaach m.in 6,5″, 8″, 10″, 11″ i innych obudowach, ale wersja SURVIVAL jest wykonana najbardziej solidnie spośród wszystkich deskorolek. Jest idealna zarówno dla dziecka (min. waga 30kg) jak i dla osób dorosłych (max. waga  120kg). Urządzenie wyposażone jest w baterie zaprojektowane i zbudowane przez lidera elektroniki na świecie, firmę Samsung. Akumulatory te gwarantują zachowanie swoich właściwości nawet przy ponad 1000 cykli ładowania.
2wheels deskorolka Spacetronik
W zestawie:
– Deskorolka typu SURVIVAL
– Ładowarka
– Instrukcja obsługi w języku polskim
– Oryginalne opakowanie kartonowe
Deskorolka Spacetronik - zestaw

Deskorolka Spacetronik SURVIVAL przed trafieniem do sprzedaży przechodzi rygorystyczne testy, dzięki temu spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa, a klient jest w pełni zadowolony z zakupu!
Deskorolka elektryczna Spacetronik
Pierwsze uruchomienie i kalibracja:
1. Naładuj deskorolkę i odłącz od ładowarki.
2. Wyłączoną deskorolkę umieść na równej i płaskiej powierzchni.
3. Wciśnij i trzymaj przycisk zasilania przez ok 5 sekund, aż diody i światła przestaną mrugać następnie zwolnij przycisk.
4. Wyłącz i włącz deskorolkę, będzie skalibrowana i gotowa do jazdy.
Deskorolka off-road

elektryczna deskorolka Spacetronik Survival

S
zczegółowa intrukcja obsługi dla zainteresowanych w linku:
https://dmtrade.pl/katalogi/Spacetronik/wheels/instrukcja.pdf