Drodzy klienci! Z przyjemnością ogłaszamy, że w dniu dzisiejszym nasze stany magazynowe zasiliły produkty producenta EZCast, a konkretniej EZCast Beam J2 oraz EZCast 2. Niebanalne urządzenia, które cieszą się dużym zainteresowaniem.

EZCast Beam J2 – mobilny miniprojektor DLP

Jeśli jeszcze nie znacie tego urządzenia, to po krótce: EZCast Beam J2 to przenośny miniprojektor wykorzystujący najnowszą technologię DLP, posiadający interfejsy HDMI, USB i Wi-Fi. Pozwala na screen mirroring obrazu z urządzeń z systemami iOS, Android, Windows i Mac. Doskonałe rozwiązanie na podróż, spotkania biznesowe i konferencje. Potrzebujesz tylko aplikacji EZCast do wyświetlania zawartości z laptopa, telefonu, tabletu lub komputera. Urządzenie obsługuje technologie AirPlay i Miracast. Ponadto możesz wyświetlać ekran ze swojego iPhone’a, iPada i innych smartfonów za pomocą kabla USB. Ciesz się żywymi kolorami i krystalicznie czystym obrazem przy maksymalnej rozdzielczości 1080p. Najjaśniejszy mini projektor DLP na rynku o mocy 300 lumenów i żywotności diody do 20 000 godzin. Wyposażony w trzy baterie o łącznej pojemności 9000 mAh, które wystarczą na ponad 2 godziny oglądania filmów na jednym ładowaniu. Dzięki funkcji EZWire Mobile możesz również naładować telefon podczas odtwarzania filmu na ścianie. Przenośny projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 100 cali.

Filmy prezentujące EZCast Beam J2Sprawdź blog

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj publikację dedykowaną EZCast Beam J2


Produkt dostępny po kliknięciu tutaj.

EZCast 2 – Bezprzewodowy transmiter HDMI

EZCast 2 hdmi bezprzewodowo

Dla przypomnienia: To nic innego, jak bezprzewodowy, uniwersalny transmiter HDMI, który zmieni Twój zwykły telewizor w inteligentny odbiornik z bezprzewodowymi funkcjami (m.in. screen mirroring) oferowanymi przez aplikację EZCast. Dwuzakresowa antena bezprzewodowa 2,4GHz / 5GHz oferuje najlepsze wrażenia z bezprzewodowego wyświetlania filmów i obrazów za niewielką ilość pieniędzy.

Filmy prezentujące EZCast 2Sprawdź blog

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj publikację dedykowaną EZCast 2


Produkt dostępny po kliknięciu tutaj.

Pełna oferta produktów EZCast

EZCast Beam J2 i EZCast 2 to nie wszystko. W ofercie naszego sklepu DMTrade.pl znajdziecie więcej urządzeń tego producenta. Produkty są podzielone na dwie kategorie: Screen mirroring oraz System prezentacji.