Uniwersalny transmiter sygnału podczerwieni IR Spacetronik SL-IR01 do zdalnego sterowania urządzeniami za pomocą aplikacji

Spacetronik Smart Life

Inteligentny pilot WIFI Spacetronik Smart Life SL-IR01 – wszystkie urządzenia IR pod kontrolą jednego smartfona!

Do sterowania każdym sprzętem zazwyczaj potrzebujemy pilota. Czy jest to telewizor, projektor, dekoder, odtwarzacz DVD, kino domowe, klimatyzator, wentylator, rolety, kamery, itd. wymieniać by można w nieskończoność…

Wiąże się to niestety z tym że pilotów w domu robi nam się kilka a nawet kilkanaście 🙁

Jak zyskać władze nad wszystkim co potrzebuje do komunikacji pilota za pomocą smartfona z aplikacją?

Dzięki Spacetronik Smart Life SL-IR01 zapomnisz o tym gdzie zostawiłeś swój pilot, skończy się problem z szukaniem po szufladach pilotów 🙂 wszystkim będziesz mógł sterować za pomocą swojego smartfona który jak wiemy każdy ma praktycznie zawsze przy sobie. A co więcej nasz transmiter oprócz tego że zastąpi zwykły pilot pozwoli zaprogramować w aplikacji sterowanie sprzętem! Za pomocą SL-IR01 możemy sterować kilkoma urządzeniami na raz, o czym musimy pamiętać to tylko to żeby transmiter miał kontakt wzrokowy z urządzeniami do których będzie wysyłany sygnał.

Zdalne sterowanie dzięki inteligentnej aplikacj Smartlife Tuya

Aplikacja Tuya Smart Life to prawdziwy kombajn w dziedzinie urządzeń inteligentnych. Podczas gdy większość producentów urządzeń smart wydaje swoje dedykowane apki, darmowa Tuya pozwala na synchronizację tysięcy produktów różnych marek. Na ten moment jest dostępnych ponad 5000 urządzeń i z każdym kolejnym miesiącem dodawane nowe produkty do bazy danych. Coraz częściej można też zauważyć urządzenia bardziej skomplikowane, które możemy obsługiwać smartfonem (np. ekspresy do kawy lub karmnik dla zwierząt). System bardzo dynamicznie się rozwija, a już teraz mamy możliwość sterowania całym inteligentnym domem z poziomu jednej aplikacji! Jeżeli w aplikacji nie znajdziesz swojego urządzenia – nie szkodzi. Pojawi się niebawem, ale jak nie chcesz czekać, możesz sam zaprogramować transmiter za pomocą funkcji kopiowania funkcji oryginalnego pilota.

Bardzo duże możliwości jakie daje Tuya Smartlife

Ważnym aspektem jest też pełen wachlarz możliwych synchronizacji urządzeń. Ich pracę można uzależnić np. od pogody, daty i godziny, wskazań z czujników lub według zapisanych sekwencji.

Integracja z Google Home i Amazon Alexa

Zdalnie włącz lub wyłącz urządzenia sterowane poprzez IR z dowolnego miejsca, gdzie tylko tego zapragniesz. Można także ustawić sterowanie głosowe dzięki Google Home i Amazon Alexa.

Poniżej kilka przykładów jak możesz wykorzystać funkcję programowania naszego transmitera:

– Chciałbyś, aby zamiast budzika obudził Ciebie telewizor który włączy się automatycznie po wcześniejszym zaprogramowaniu w aplikacji na np. poranny kanał śniadaniowy ?

– A może chciałbyś pooglądać telewizję w letni dzień? W aplikacji możesz ustawić włączenie wentylatora i opuszczenie rolet po włączeniu TV. Teraz już wpadające przez okno słońce i gorące powietrze nie będą przeszkadzać w rozrywce.

– Po pracy wracasz do domu a wita Ciebie muzyka z Twojego kina domowego które Spacetronik Smart Life SL-IR01 włączy je specjalnie dla Ciebie o wybranej godzinie.

– Masz klimatyzację która sterowana jest pilotem a nie chcesz czekać po powrocie do domu na przyjemne chłodne powietrze, zaprogramuj sobie ją tak aby transmiter włączył ją kiedy będziesz chciał.

– A może by tak nasz transmiter wykorzystać jako szafkowy przedłużacz pilota, schować go z kilkoma urządzeniami w szafce pod telewizorem, np. dekoder TV satelitarnej, odtwarzacz DVD i sterować nimi z smartfona.

Możliwych kombinacji są miliony, a jedyne co Cię ogranicza to twoja wyobraźnia 🙂

Zmień swoje urządzenia które do obsługi potrzebują pilota IR w urządzenia smart i steruj wszystkim z aplikacji.

Największe plusy posiadania transmitera Spacetronik Smart Life SL-IR01 :

+ Sterowanie urządzeniami IR z aplikacji Smart Life lub Tuya w dowolnym miejscu i czasie.
+ Sterowania nawet kilkoma urządzeniami za pomocą jednego transmitera
+ Obsługa prawie wszystkie urządzeń sterowanych IR
+ Obsługa sygnału częstotliwości 38 KHz dla uczenia się
+ Bardzo duża baza danych urządzeń
+ Kompatybilny z Amazon Alexa, Google Home dla sterowania głosowego
+ Transmiter IR obsługuje sieć WiFi 2.4G
+ Kompaktowy rozmiar i minimalistyczna budowa sprawia że nie zajmuje dużo miejsca
+ Inteligentna kontrola oraz możliwość tworzenia scen

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę i poznać więcej szczegółów naszego transmitera sygnału podczerwieni Spacetronik SL-IR01.