Playbrush Smart inteligentna nakładka i szczoteczka do zębów

Jak to działa?

Playbrush Smart to inteligentny ręczny przyrząd do szczoteczek do zębów, który łączy się z interaktywnymi aplikacjami do gier i motywuje dzieci do długiego szczotkowania i dookoła ich ust.
Naładuj Playbrush Smart, a następnie podłącz go do ręcznej szczoteczki do zębów
Pobierz aplikację Playbrush i połącz się ze smartfonem lub tabletem przez Bluetooth
Graj w gry podczas szczotkowania za pomocą instrukcji audio, informacji zwrotnych i statystyk.

Filmy pokazujące działanie:

Dlaczego Playbrush Smart jest wyjątkowy?

Playbrush Smart sprawia, że szczotkowanie jest interaktywne. Innymi słowy, Playbrush Smart tłumaczy każdy ruch szczotkujący zęby w grę, więc dzieci aktywnie kontrolują gry podczas ich szczotkowania. Podczas każdej 2-minutowej przygody aplikacje do gier zachęcają dzieci do szczotkowania z właściwą prędkością i jednakowo we wszystkich zakamarkach ust.

– 2x dłuższe szczotkowanie
– regularne szczotkowanie (2x dziennie)
– 100% rodziców zgadza się: szczotkowanie jest fajniejsze

Wynik?

Unikalne doświadczenie szczotkowania z dużą ilością zabawy.
Zanurz się w świecie Playbrush Smart, pobierając aplikację Playbrush. To jest Twoja brama do świata Playbrush.
Aplikację możesz pobrać na urządzenia z Androidem, iOS i Kindle. W aplikacji Playbrush zawarty jest trener, mini gry dla dzieci w wieku 3-14 lat i statystyki szczotkowania.

Playbrush Smart działanie

Jakie są główne cechy?

Pasuje do prawie każdej ręcznej szczoteczki do zębów
Mierzy pozycję, czas trwania i regularność za pomocą oprogramowania i pokazuje statystyki
W zestawie 4 darmowe gry i trener do szczotkowania. Więcej funkcji za pośrednictwem opcjonalnej subskrypcji

Dla kogo jest przeznaczone?

Dowolne dziecko w wieku +3 lat
Cała rodzina – dzieci mogą odtwarzać własną ręczną szczoteczkę do zębów w Playbrush Smart i wybrać własny profil w grach
Smartfony lub tablety z Android, iOS i Kindle

Mini Gry & Trener szczotkowania

Playbrush Smart games

Niektóre funkcje są przeznaczone tylko dla klientów z subskrypcją
Mini-gry i trener szczotkowania znajdują się w aplikacji Playbrush. Dostępnych jest 6 mini gier dla osób w wieku od 3 do 14 lat, a trener do szczotkowania pomaga poprawić techniki szczotkowania dzieci. Uwzględniono również szczegółowe statystyki szczotkowania i schemat premii szczotkowania.
Playbrush Smart utoothia

Utoothia

Odkryj swojego wewnętrznego bohatera i odeprzyj potwory atakujące ząb! Twoja podróż zabierze Cię w różne światy Utoothii i pozwoli Ci odblokować fantastyczne medale. Dowiedz się wszystkiego o Utoothii lub obejrzyj pokaz krótkotrwałego szczotkowania.
Playbrush Smart paint

Utoothia Paint

Uwaga: Specjalnie dla naszych młodszych mistrzów szczotkowania. Uwolnij swoją kreatywność i zmień szczoteczkę do zębów w pędzel! Kolorowa paleta artysty i różnorodne kolorowe obrazy pozwolą Ci ożywić światy Utoothi.
Playbrush Smart dance

Dance Utoothia

Tylko dla klientów korzystających z subskrypcji
Zatańcz swoją drogę do sławy szczoteczkowania zębów! Reflektor koncentruje się teraz na Tobie podczas szczotkowania zębów. Wybierz idealną muzykę i pokaż wszystkim swoje umiejętności taneczne na scenach z całego świata. Im lepiej podążasz za choreografią, tym lepszy wynik i lepsze stroje, światowe etapy i specjalne ruchy taneczne możesz odblokować! Ale najważniejsza nowa funkcja: zupełnie nowy 2 TRYB GRACZA! Dwa Playbrushers mogą teraz grać jednocześnie, w ekscytującej walce tanecznej.
Playbrush Smart sky

Utoothia Sky

Tylko dla klientów korzystających z subskrypcji
Uwaga: szczególnie dla młodszych dzieci.
Leć wysoko w niebo i odkryj świat Utoothii za pomocą magicznego latającego pojazdu. Twoim zadaniem jest odkryć nawet najodleglejsze regiony i zebrać cenne gwiazdy na swojej drodze.
Playbrush Smart magic

Utoothia Magic

Tylko dla klientów korzystających z subskrypcji
Dołącz do Tooth Fairy, aby odzyskać magiczne zęby, skradzione przez okropnego Ogre Plakstę. Uważaj, armia Crobies próbuje Cię zatrzymać!

SUBSKRYPCJA


Playbrush Smart

Subskrypcje Playbrush.

Playbrush zawiera cztery ekscytujące darmowe gry.
Aktualizacja do subskrypcji gier zapewni Twoim dzieciom jeszcze więcej przygód i umożliwi monitorowanie mycia dzieci w aplikacji dla rodziców. Możesz także otrzymać zastępcze głowice szczotkowe do Playbrush Smart Sonic za pośrednictwem naszej subskrypcji!

Subskrypcja gier

Klienci subskrypcji mają nieograniczony dostęp do wszystkich aplikacji, gier szczotkujących (Android i iOS). Obejmuje to naszą pierwszą grę wieloosobową, Utoothia Dance, w której dwoje dzieci może jednocześnie bawić się i szczotkować, tocząc walkę taneczną.
Różnorodność gry zapewnia motywację oraz dostęp do nowo wydanych gier.

Aplikacja do monitorowania danych dla rodziców

Czy twoje dzieci rzeczywiście czyszczą zęby? Jak długo? Czy zostały pominięte jakiekolwiek obszary ich ust? Nasza aplikacja do monitorowania danych odpowie na Twoje pytania!
– Przegląd danych dla każdego dziecka
– Podsumowanie wszystkich gier z biegiem czasu
– Śledzi czas szczotkowania, regularność i skuteczność

Zarabiaj do 8£ co kwartał, regularnie szczotkując

Jak działa program nagród?
Twoje dzieci zbierają 1 punkt za każdą sesję szczotkowania. Jeśli szczotkujesz dwa razy dziennie (rano i wieczorem), dostajesz 3 punkty dziennie. Punkty te są zamieniane na gotówkę i mogą być wypłacane za powtarzającą się kwotę subskrypcji lub zwracane przez PayPal.

Produkty Playbrush dostępne w naszym sklepie www.warsztatowski.com

Sprawdź pozostałe wpisy z kategorii Gadżety Kosmetyczne