Na samą myśl o telewizji, w głowie pojawia się wizja irytujących bloków reklamowych podczas ulubionego serialu. Wystarczy spojrzeć, co robią największe kanały telewizyjne w naszym kraju. Na godzinną emisję przypada nawet kilkanaście minut reklam. Jak myślicie, dlaczego serwisy streamingowe stają się coraz popularniejsze? (pomijając fakt, że sami decydujemy, co oglądamy w danej chwili i mamy naprawdę spory wybór za niewielkie pieniądze).

Reklamy w TV

Brak reklam. Aby obejrzeć 2-godzinny film nie potrzebujesz 3 godzin. I pies pogrzebany. Już jakiś czas temu mieliście przyjemność poznać urządzenie, które jest “zabójcze” dla reklam telewizyjnych. Advoider to sposób na proste zarządzenie telewizją, dające nam ciekawe możliwości.

Advoider – skuteczny gadżet z Polski

Advoider Tak, to urządzenie to jest polska idea zespołu z Zielonej Góry (brawo nasi!). Urządzenie ma wiele ciekawych możliwości, ale pierwsze o czym należy wspomnieć to podstawowa zdolność, czyli… niepozwolenie nam na oglądanie reklam. Advoider po wstępnej konfiguracji, która notabene jest naszymi preferencjami dot. ulubionych kanałów itd. w momencie pojawienia się reklamy na oglądanym obecnie kanale, automatycznie przełączy nas na kanał pozbawiony reklam, który wcześniej zadeklarowaliśmy. Natomiast po upływie bloku reklamowego – wrócimy na ówcześnie oglądaną treść. Dla przykładu: oglądamy fajny film, ale po 20 minutach stacja włącza reklamę. Urządzenie przerzuci nas na kanał muzyczny, umilając nam te kilka chwil w oczekiwaniu na powrót naszego Bollywoodzkiego hitu. Po upływie wszystkich reklam dot. m.in. dietetycznego jedzenia dla naszego psa, proszku do prania, który czyni cuda, czy też sałatki śledziowej, Advoider automatycznie przełączy nas na początkowy kanał. Ponadto urządzenie może wyciszać dźwięk podczas reklam, bądź automatycznie wprowadzić w stan czuwania dekoder telewizji satelitarnej na czas emisji niechcianych treści.

Advoider – wszystko w aplikacji mobilnej

Do obsługi Advoidera wystarczy bezpłatna aplikacja mobilna, dostępna w sklepach App Store oraz Google Play. Dzięki jej rozbudowanym funkcjom będziesz mieć w jednym miejscu wszystkie najważniejsze informacje dotyczące telewizji, emitowanych w niej treści oraz zarządzać preferencjami dla poszczególnych domowników. Uzyskasz stały dostęp do programu telewizyjnego dedykowanego dla Twojej platformy telewizji satelitarnej, a także do szczegółowych opisów filmów czy seriali. Dowiesz się, kiedy rozpocznie i zakończy się blok reklamowy oraz sprawdzisz daty emisji powtórek oraz nowych odcinków Twoich ulubionych seriali czy teleturniejów. Ustawisz przypomnienie o wybranym filmie. Wybierzesz ulubione stacje oraz kategorie kanałów. Sprawdzisz polecane przez nas programy oraz określisz co dokładnie może oglądać Twoja pociecha.

Aplikacja Advoider

Advoider – najważniejsze możliwości

Advoider – w praktyce (wideo)

Advoider – gdzie kupić?

Advoider tv

Spodobał Ci się prezentowany produkt? Możesz go nabyć w naszym sklepie internetowym klikając tutaj.