Na koniec tygodnia mamy dla Was dobrą informację. Przenośny miniprojektor EZCast Beam J2 jest znów dostępny. Uprzednio urządzenie okazało się bestsellerem i zostało wyprzedane co do ostatniej sztuki.

Obraz do 100 cali mieszczący się w damskiej torebce

Powyższy nagłówek to oczywiście prawda. Urządzenie jest naprawdę kompaktowych rozmiarów (115 mm x 115 mm x 32 mm). EZCast Beam J2 to przenośny miniprojektor wykorzystujący najnowszą technologię DLP, posiadający interfejsy HDMI, USB i Wi-Fi. Znajdziemy tu także gniazdo Jack 3.5 mm, które pozwoli podłączyć słuchawki lub głośniki (samo urządzenie posiada wbudowany głośnik o mocy 2W). Oprócz standardowego podłączenia do urządzenia źródłowego (np. komputera, dekodera), pozwala na screen mirroring obrazu z urządzeń z systemami iOS (AirPlay), Android (Miracast), Windows i Mac. (połączenie bez użycia kabli z wykorzystaniem sieci bezprzewodowej; z telefonu możemy przesyłać treści również przewodowo – z wykorzystaniem kabla USB).

 

Aby wyświetlić zawartości z laptopa, telefonu, tabletu lub komputera, będziemy musieli pobrać darmową aplikację producenta. Ciesz się żywymi kolorami i krystalicznie czystym obrazem przy maksymalnej rozdzielczości 1080p. Na pokładzie bateria o łącznej pojemności 9000 mAh, która wystarcza na ponad 2 godziny oglądania filmów na jednym ładowaniu. Nie musicie go podłączać do źródła prądu, ani tym bardziej bawić się w rozkładanie przedłużaczy w sytuacji, gdy w pobliżu nie ma żadnego gniazda elektrycznego, bo jesteście np. na biwaku. Dzięki funkcji EZWire Mobile możesz również naładować telefon podczas odtwarzania filmu na ścianie. Przenośny projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 100 cali.

EZCast Beam J2
Minirzutnik Beam J2 (EZcast)

Co musicie jeszcze wiedzieć? Urządzenie posiada funkcję korekcji efektu trapezowego (“Keystone”). Przy niewłaściwym ustawieniu miniprojektora, uzyskany obraz będzie zniekształcony, a swoim kształtem może przypominać trapez. Ta zdolność pozwoli zredukować niepożądany efekt i uzyskać prawidłowy, prostokątny obraz. Wśród miniprojektorów DLP EZCast Beam J2 jest jednym z najjaśniejszych na rynku. Jego moc to 300 lumenów, a współczynnik kontrastu 300:1. Producent informuje, że żywotność diody potrafi osiągnąć pułap 20000 godzin. W zestawie oprócz projektora w wersji mini znajdziemy także mały pilot, ładowarkę/zasilacz oraz instrukcję obsługi.

Dla kogo miniprojektor?

Przede wszystkim warto tu wymienić wszelkie zastosowania podróżne. Urządzenie idealnie sprawdzi się podczas pobytu w hotelu, gdzie oglądanie zagranicznej telewizji i to w dodatku na telewizorze o przekątnej ekranu nieprzekraczającej 20 cali zdecydowanie nie będzie przyjemnością. Jeśli jesteś biznesmenem, a Twoja praca polega na spotykaniu się z klientami i prezentowaniu materiałów, a nie zawsze Twoje spotkania odbywają się w sali konferencyjnej bogatej w sprzęt… EZCast Beam J2 umożliwi Ci prezentację w każdym miejscu, wystarczy, że znajdziesz kawałek białej ściany. Lubisz grać w gry na smartfonie? Wykorzystaj screen mirroring, który oferuje Beam J2 i przerzuć ekran z telefonu na ścianę i kontynuuj swoje poczynania na dużym ekranie.

beamj2ezcast

Film producenta (Miniprojektor EZCast Beam J2)

Dane techniczne

Specyfikacja techniczna

Opis gniazd i podłączenie

Dowiedz się więcej

Jeśli szukasz obszerniejszych treści dotyczących tytułowego urządzenia, sprawdź jedną z naszych poprzednich publikacji, klikając tutaj.

Gdzie kupić miniprojektor WiFi EZCast Beam J2?

Produkt dostępny jest w sklepie DMTrade.pl

  1. Przenośny miniprojektor DLP EZCast Beam J2 HDMI USB Wi-Fi