Nowość! Tuner do odbioru telewizji internetowej IPTV OTT Qviart OG

Qviart OG VS MAG od Infomir

Najlepsza alternatywa dla urządzeń MAG!

qviart og iptv

http://dmtrade.pl/katalogi/qviart/Qviart%20OG/qviartOG-8.jpg

Prezentujemy zupełnie nowy odbiornik hiszpańskiego producenta Qviart. Tym razem przyszedł czas na sprzęt do odbioru najbardziej rozwijającej się telewizji jaką jest telewizja internetowa IPTV.

Co to IPTV? Nie słyszałeś o tym?

W skrócie IPTV jest to jedna z form oferowania telewizji cyfrowej, która polega na dostarczaniu wideo w sieci Internet i/lub Intranet. Jako medium transmisyjne wykorzystuje się dla niej sieci szerokopasmowe obsługujące protokół IP… Każdy odbiornik STB posiada własny unikatowy adres IP, na który przesyłany jest strumień wideo z serwera. Tak więc w sposób ten możemy odbierać praktycznie każdą telewizję gdzie kol wiek będziemy, potrzebujemy do tego tylko odbiornika czyli dekodera IPTV…

Qviart OG to małe urządzenie ale za to bardzo szybkie i co najważniejsze łatwe w obsłudze, dedykowane tylko i wyłącznie do odbioru sygnału telewizji internetowych IPTV OTT w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, 60 klatek na sekundę w nowej kompresji H.265
Przeznaczony dla wszystkich którzy chcą prostych i skutecznych rozwiązań w niedrogim odbiorniku IPTV 🙂

Spektakularny design interfejsu użytkownika, świetne kolory i użyteczność, dzięki czemu użytkownicy w każdym wieku go polubią. Qviart OG posiada niezwykły pilot z funkcją uczenia się funkcji z TV, jakościowo pilot bez porównania lepszy od pilota MAG – większy ładniejszy, dużo solidniejszy:)qviart og ott

Lepsza jakość IPTV w porównaniu do konkurencji!

Polskie MENU! Obraz Full HD 1080p 60Hz!

Dekoder do telewizji bez konieczności instalacji żadnej anteny satelitarnej czy naziemnej? TAK wystarczy tylko internet:)

qviart og

Jak to wszystko wygląda od środka?

Zobacz i przekonaj się o możliwościach Qviart OG

Najlepsze aplikacje do obsługi IPTV dzięki którym będziesz mógł oglądać telewizję IPTV na swoim telewizorze, dzięki temu odbiornikowi będziesz mógł korzystać z telewizji od kilku nadawców naraz.

QTV Online TV – autorska aplikacja producenta bardzo prosta w obsłudze i co ważne -stabilna w obsłudze telewizji internetowej.

http://dmtrade.pl/katalogi/qviart/Qviart%20OG/qviartOG-11.jpg

– Xtream TV (Stalker) – znana aplikacja którą możemy spotkać wielu urządzeniach konkurencyjnych do telewizji IPTV, oczywiście nie mogło jej zabraknąć w OG.

– M3U Player IPTV – podstawowy odtwarzacz gotowych list kanałów IPTV m3u

Chcesz pozbyć się anten i przejść na IPTV, a szukasz dobrego  niezawodnego odbiornika nie wydając przy tym majątku?

Ten dekoder jest dla Ciebie 🙂

Na rynku możemy spotkać sporo urządzeń do odbioru IPTV jakimi są popularne urządzenia MAG od Infomir, sporo modeli, sporo różnic między nimi i jak tu wybrać coś dobrego spełniającego oczekiwania? Dlatego my stawiamy na Qviart OG. Ponieważ to przede wszystkim tańszy odbiornik od np. popularnego MAG322, a nie ustępuje mu niczym na krok, nawet możemy to śmiało stwierdzić i polecić, ponieważ to lepszy sprzęt!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na odbiornik Qviart OG

https://www.dmtrade.pl/p17382,qviart-og-ott-linux-hevc-h-265-iptv.html