Lista codziennych obowiązków potrafi przytłoczyć. Jedną z bardziej nielubianych czynności z tej listy jest niewątpliwie sprzątanie, którego nie da się uniknąć. Gdyby zaniechać te codzienne, nudne i irytujące zadania, nasze mieszkanie po kilku dniach przestałoby być funkcjonalne z uwagi na stertę brudnych naczyń, walającą się po podłodze bieliznę i można tak długo wymieniać. Z większością tych czynności musimy sobie radzić sami. Niekiedy na wszystko nie starczy czasu. Po powrocie z pracy miałeś odkurzyć podłogi, ale.. nie robisz tego, tylko włączasz robota odkurzającego TESLA RoboStar i pozwalasz mu ogarnąć mieszkanie za Ciebie, a Ty w tym czasie zajmujesz się czymś innym, bądź chociażby relaksujesz się po męczącym dniu.

Seria odkurzaczy automatycznych TESLA RoboStar

Niewielkie, poręczne, skuteczne i wielofunkcyjne – to tylko kilka zalet robotów sprzątających TESLA. Wszystkie modele z oferty DMTrade.pl, czyli RoboStar T10, RoboStar T30, RoboStar T60 oraz RoboStar T80 Pro oprócz możliwości odkurzania, posiadają także funkcję mopowania. Dlaczego wybrać właśnie odkurzacze TESLA? To przede wszystkim idealny stosunek jakości do ceny.

Robot RoboStar TESLA

Analizując rynek bez wahania można stwierdzić, że urządzenia z serii RoboStar należą do jednych z najtańszych, a mimo to łączą w sobie cechy i funkcje dużo droższych urządzeń (nawet kilkukrotnie!) innych producentów. Wszystkie odkurzacze automatyczne od Tesli cechuje elegancki design, który zadowoli najwybredniejsze gusta. Są łatwe w obsłudze, każdy bez trudu sobie z nimi poradzi. Ponadto korzystają one z filtrów HEPA, a co za tym idzie roboty te są bardzo dokładne. Radzą sobie z drobnym pyłem, alergenami zwierzęcymi, roztoczami, a nawet pleśnią i zarodnikami.

Za dużo obowiązków na głowie? Nie lubisz sprzątać?

Odkurzanie podłóg

Roboty od TESLA to eleganckie urządzenia, które odkurzają i wycierają na mokro wszystkie rodzaje podłóg. Jedynie w przypadku najtańszego modelu, tj. TESLA RoboStar T10 musimy dokupić pojemnik na wodę, aby móc wykorzystać drugą główną funkcję, natomiast reszta urządzeń posiada już go w pierwotnym zestawie. Jak w tytule – pozwól się wyręczyć – niech robot zajmie się podłogami za Ciebie, dając Ci chwilę wytchnienia. Obsługa każdego z nich jest łatwa, a kontrolę usprawni dołączony pilot.

Stacja ładująca i czas pracy

Stacja ładująca

Posiadając któryś z robotów automatycznych od TESLA, nie musicie się martwić, że zastaniecie mieszkanie posprzątane do połowy. Po zakończonym sprzątaniu lub w sytuacji, gdy poziom baterii jest bliski zeru, urządzenie wyszuka i wróci do stacji ładującej i automatycznie rozpocznie proces ładowania. Wszystkie modele robotów odkurzająco-mopujących zostały wyposażone w pojemną baterię 2600 mAh. Producent informuje, że urządzenia na jednym ładowaniu są w stanie pracować około 110 min. (w przypadku modelu najbardziej zaawansowanego – TESLA RoboStar T80 Pro – ok. 120 minut).

Przemieszczanie się
i detektory

Szczotki boczne robota

Automatyczny odkurzacz bez niczyjej pomocy wyczyści Twoje mieszkanie. Niskie progi nie stanowią problemu dla żadnego spośród robotów Tesli. Są wyposażone w szereg czujników, które pozwalają im omijać na swojej drodze meble i przeszkody. Modele najbardziej zaawansowane (RoboStar T60 & RoboStar T80 Pro) potrafią tworzyć mapę sprzątanych pomieszczeń (nawigacja żyroskopowa). Niski profil urządzeń sprawia, że bez problemu dostaną się w trudno dostępne miejsca np. pod łóżko. Schody na sprzątanym piętrze nie będą problemem, gdyż urządzenia posiadają czujniki przeciwupadkowe, które zatrzymają robota w momencie, gdy wykryją przed nim spad.

Harmonogram pracy

Wszystkie modele mogą zostać zaprogramowane. Co to oznacza w praktyce? Ty siedzisz w pracy, a Twój RoboStar w tym samym czasie zajmuje się Twoimi podłogami. Wracasz do domu i zastajesz posprzątane mieszkanie. Najdroższy model – RoboStar T80 Pro może być zaprogramowany na cały tydzień, o różnej porze każdego dnia. Dostosujesz w ten sposób pracę robota do Twoich godzin pracy, bądź zajęć treningowych tak, aby sprzątał zawsze, gdy jesteś nieobecny w domu.

Obsługa i pierwsze uruchomienie

sterowanie pilotem

Robot i stacja ładująca

Przygotowanie robota do pracy zajmuje bardzo mało czasu. Po rozpakowaniu go z pudełka należy zamontować szczotki boczne (w droższych modelach), włożyć baterie do pilota i podłączyć stację ładowania. Następnie na robocie należy kliknąć przełącznik na “-” i od tego momentu możemy zainicjować robota do odkurzania podłogi. Do wyboru mamy kilka trybów pracy. Ponadto każdy robot może być sterowany ręcznie, za pomocą pilota (specjalne strzałki).

Dostępne modele robotów od TESLA – porównanie

Tabela porównawcza robotów od tesla


Wszystkie modele dostępne są w sklepie DMTrade.pl.