Z pewnością nieraz spotkałeś się z sytuacją, w której głos osoby mówiącej nie docierał do wszystkich odbiorców. Takie niepożądane “zjawisko” można zaobserwować na basenie, podczas instruktażu aerobiku, na konferencji, czy też na zagranicznej wycieczce, gdy przewodnik oprowadza po dotąd nieznanym miejscu. Niesprzyjająca akustyka pomieszczenia, odgłosy otoczenia, rozmowy ludzi i inne niepożądane dźwięki sprawiają, że przekaz głosowy staje się nieskuteczny.

Konferencja - zastosowanie

Źródło: https://www.nsee.info

Jak skutecznie wzmocnić głos?

Odpowiedź jest prosta. Wystarczy zaopatrzyć się w przenośny wzmacniacz dźwięku od Zoweetek, czyli urządzenie, które zostało stworzone i zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu siły głosu trenerów, przewodników, czy też wykładowców. Wzmacniacz dźwięku od Zoweetek występuje w dwóch wersjach: przewodowej (ZW-Z258) i bezprzewodowej (ZW-S615). Zastosowań dla tych urządzeń co niemiara.
Z pewnością idealnie sprawdzą się na szkoleniach, konferencjach, przemowach, prezentacjach, wycieczkach, pokazach mody, targach, narracjach i tak dalej..

zestawienie - 2 modele - zoweetek

Skuteczność

Producent urządzeń informuje, że wzmacniacze zapewniają odpowiedni odsłuch dla grupy 25-100 osób
i pozwalają na pokrycie przestrzeni około 800m2, co odpowiada dużemu pomieszczeniu, np. sali gimnastycznej.

Wszechstronność

Oba modele zostały wyposażone w slot na karty pamięci TF oraz port USB dla przenośnych nośników danych, np. pendrive (obsługa do 32 gb). Oprócz głównej funkcji, wzmacniacz można wykorzystać także jako przenośny głośnik, a nawet głośnik dla komputera, gdyż znajdziemy tutaj także wejście AUX 3,5-mm. Intensywność głosu dopasujesz do swoich potrzeb za pomocą pokrętła głośności.

Wzmacniacze głosu - ikony

Mobilność

Ergonomiczna konstrukcja i niewielki rozmiar sprawiają, że wzmacniacze od Zoweeteka są przenośne. Z tyłu urządzenia znajdziemy specjalny klips, który umożliwia przymocowanie go do paska oraz dwa ergonomiczne uchwyty, które pozwolą zawiesić urządzenie na szyi, bądź gdziekolwiek indziej.

budowa urządzeń

Długi czas pracy – bateria 1800 mAh

Wbudowany akumulator pozwala na pracę urządzenia w granicy 12 godzin (ok. 10 godzin w przypadku odtwarzania muzyki), co w zupełności wystarczy na jeden intensywny dzień pracy.

Przewodowy vs. bezprzewodowy

Który model będzie lepszym wyborem dla Was? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.
Parametry obydwu urządzeń są jednakowe, jednakże jeśli zależy Wam na całkowitej swobodzie i większemu komfortowi podczas użytkowania, powinniście wybrać model bezprzewodowy – ZW-S615. Jeśli chcecie wydać mniej, wtedy warto pomyśleć o tańszym, przewodowym modelu – ZW-Z258. Warto dodać, że ten posiada regulację przewodu, co skutecznie pozwoli poprawić swobodę użytkowania.


Wzmacniacz dźwięku bezprzewodowy Zoweetek ZW-S615 jest dostępny w sklepie DMTrade.pl, a jego cena wynosi 199,00 PLN. W zestawie otrzymujemy dwa mikrofony, dzięki czemu głos może być nadawany jednocześnie z dwóch źródeł.

Wzmacniacz dźwięku przewodowy Zoweetek ZW-Z258 jest dostępny w sklepie DMTrade.pl, a jego cena wynosi 119,00 PLN.

Poniższe podsumowanie i dane techniczne dotyczą obu modeli wzmacniaczy głosu.

Podsumowanie:
– Stylowy, ergonomiczny, lekki, elegancki i wygodny design
– Ultra-Portable Design LoudSpeaker – Może być noszony wokół talii za pomocą paska od spodni
– Wyposażony w specjalny mikrofon akustyczny – skuteczne wzmocnienie dźwięku HiFi
– Moc 10W – Może być używany dla grupy 25-100 osób
– Możliwość zastosowania jako głośnik dla telefonów komórkowych, komputerów, iPadów/tabletów (port mikrofonowy może być używany jako wejście AUX 3,5mm)
– Obsługa pamięci USB Flash i kart TF

Dane techniczne:
– Maksymalna moc wyjściowa: 10W
– Impedancja wyjściowa: 4Ω
– Napięcie ładowania: DC 5V 500 mA
– Czas odtwarzania muzyki: 6-10 godzin
– Pasmo przenoszenia: 90Hz – 18KHz
– Temperatura pracy: -10 45 -45 ℃
– Czas wzmocnienia: 8-12 godzin
– Czas ładowania: 3-5 godzin
– Wymiary – 105x85x36 (mm)
– Waga: 164g