Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy się nie pochwalili. Jedna z naszych marek, tj. Goobay dosłownie kilka dni temu oficjalnie zasiliła szeregi w strefie marek na Allegro! Spełniliśmy wszystkie wymagania narzucone przez włodarzy i po wylaniu przysłowiowych 7 potów… mamy to.

Oficjalny sklep Goobay

Nagłówek sklep Goobay

Sprawdź oficjalny sklep Goobay na Allegro w strefie marek

Odwiedzając nasz “narodowy” serwis sprzedażowy i aukcyjny możecie natknąć się przypadkiem, bądź też nie na nasz sklep marki Goobay, który zyskał miano oficjalnego. Stąd też po wejściu w Strefę Marek
na Allegro i zescrollowaniu nieco w dół, aż do pułapu litery G, Waszym oczom powinien się ukazać Goobay.
Co prawda jest on nadal w fazie rozwoju (migracje produktowe i tak dalej..), ale nabrał już on odpowiednich barw i dumnie prezentuje oferowany asortyment.

Marka Goobay na allegro

Skoro sklep to i produkty

Jaki asortyment znajdziecie w naszym sklepie obecnie? W momencie publikacji bloga nasze centrum Goobay na Allegro posiada 367 ofert. Docelowo znajdzie się tutaj blisko 1000 produktów podzielonych na kilka kategorii. Goobay to niemiecka marka posiadająca w swojej ofercie wszelkiego typu akcesoria elektroniczne.

Produkty Goobay

W szerokim asortymencie posiadają wtyki i złącza, kable sieciowe i AV, akcesoria do smartfonów. Oferta producenta jest cały czas rozbudowywana, najnowsze produkty zahaczają o elektrykę oraz sprzęt IT. Cały asortyment tej marki cechuje się wysoką jakością wykonania, estetyką pakowania i wysoką niezawodnością.

Goobay sma

Naszym klientom dajemy szeroką gamę możliwości jeśli chodzi o formę dostawy i płatności. Dostępne są następujące opcje:

 • Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch z pakietem SMART
 • Allegro Punkty Poczta pobranie
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost z pakietem SMART
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost pobranie
 • Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy (z powodu stanu epidemii opcja niekatywna do odwołania)
 • Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy pobranie (z powodu stanu epidemii opcja niekatywna do odwołania)
 • Allegro Kurier DPD z pakietem SMART
 • Allegro Kurier DPD pobranie
 • Allegro Kurier24 InPost z pakietem SMART
 • Allegro Kurier24 InPost pobranie
 • Paczka48
 • Paczka48 pobranie

Strefa marek Allegro – markowe produkty w niższych cenach

W Strefie marek Allegro znajdują się sklepy profesjonalnych, dobrze znanych klientom, marek, które oferują szeroki i atrakcyjny asortyment. Klienci kupią tu wyłącznie nowe, oryginalne przedmioty oraz sprawdzą, jakie nowości oferują nasi partnerzy. W serwisie znajdują się produkty kilkuset marek, w tym m.in. Philips, Nokia, Asus, Baby Ono, Vans, Converse, Ravak czy Adidas – i wciąż dołączają kolejne, chociażby nasz Goobay.

Zostały one umieszczone w kilku kategoriach: Elektronika, Moda, Dom i ogród, Dziecko, Kultura i rozrywka, Sport i turystyka, Zdrowie, Uroda oraz Motoryzacja. Dzięki temu klienci mogą szybko i łatwo dotrzeć do interesujących ich przedmiotów.

Sprawdź oficjalny sklep Goobay na Allegro w strefie marek