uCloud Johansson – konfiguracja i instalacja jest jeszcze łatwiejsza

Program stworzony dla instalatorów którzy wykonują swoje instalacje na profesjonalnym sprzęcie firmy Johansson aby praca stała się łatwiejsza i przyjemniejsza.

Aby rozpocząć przygodę z uCloud wystarczy tylko odwiedzić dostępny dla każdego: https://ucloudserver.com

http://dmtrade.pl/katalogi/johansson/uCloud/uCloud-1.jpg

Następny krok to prosta i szybka rejestracja po której możesz zacząć przygodę z uCloud, od teraz możesz zarządzać ustawieniami i konfiguracją produktów Johansson.

Co potrafi uCloud? Oto jego możliwości:

– konfiguracja ustawień i zarządzanie stacjami czołowymi i panelowymi

Zarządzaj zainstalowaną stacją czołową lub kompaktową z dowolnego miejsca na świecie bez konieczności odwiedzin wykonanej instalacji. Zmieniaj parametry, zarządzaj ustawieniami oraz konfiguracją kanałów TV.

– konfiguracja ustawień parametrów konwertera Unicable

W bardzo łatwy, a co najważniejsze szybki sposób możesz przygotować tutaj gotową konfigurację kanałów UB Unicable w trybie statycznym i dynamicznym którą możesz następnie wgrać do LNB Johansson 9721 SCR.

– konfiguracja ustawień wzmacniaczy wielozakresowych: Johansson 6702, 6700…

W przypadku tego typu wzmacniaczy wielozakresowych sygnału naziemnego uCloud sprawdza się zdecydowanie najbardziej. Gotowa konfiguracje, którą potem wgrywamy do wzmacniacza za pomocą karty SD zajmuje zdecydowanie mniej czasu i jest wygodniejsza niż ręczna konfiguracja przygotowywana na wzmacniaczu. Kilka kliknięć i gotowe 🙂

– konfiguracja ustawień wzmacniaczy satelitarnych Johansson 9780

Ten sam sposób konfiguracji jak w przypadku wyżej wymienionych wzmacniaczy Johansson, konfigurujemy i ustawiamy parametry w szybki i wygodny sposób, potem tylko nic innego jak zapis ustawień i wgranie za pomocą SD do wzmacniacza.

– konfiguracja parametrów multiswitchy i odbiorników optycznych

Przygotuj przy użyciu uCloud nowy projekt instalacji optycznej przy użyciu produktów z serii: System Johansson Optic. Stacja optyczna, multiswitche oraz odbiorniki optyczne.

 

Instrukcja która pokieruje nas przez proces rejestracji oraz konfiguracji: http://dmtrade.pl/katalogi/johansson/uCloud/instrukcjauCloud.pdf

Jesteś instalatorem profesjonalnych produktów Johansson lub zaczynasz przygodę z produktami tej firmy? Ten program jest stworzony dla Ciebie, aby pomóc w konfiguracji, a co najważniejsze zaoszczędzić przy tym cenny czas.

Zapraszamy do całej oferty produktów Johansson dostępnych w naszym sklepie:

https://www.dmtrade.pl/m13,johansson.html