Realia są takie (nie oszukujmy się), że coraz to więcej czasu spędzamy przed ekranem komputera. W pracy, podczas wolnego czasu, gdy podejmujemy wyzwanie w wirtualnych rozgrywkach i wymieniać można tu jeszcze długo. Ponadto na dzień dzisiejszy dla wielu młodych ludzi siedzenie przed komputerem i granie w gry komputerowe to jedna z ulubionych form spędzania wolnych “chwil” (chwile trwające kilka, a nawet kilkanaście godzin również wchodzą w grę). Długotrwałe siedzenie potrafi skutecznie dać się we znaki chociażby plecom. Personalizacja biurka pod indywidualne wymagania użytkownika może być kluczowa dla zdrowia. Przedstawiamy biurko dla graczy Spacetronik SPE-G110B.

Kto powiedział, że granie musi być tylko i wyłącznie siedzącym trybem życia?

Poza włączeniem Twojej ulubionej gry, biurko dla graczy pozwoli Ci włączyć także zdrowy tryb podczas wielogodzinnych przygód w wirtualnym świecie. Wystarczy przytrzymać jeden z dwóch przycisków – do góry lub w dół – a Twój blat powędruje na pożądaną wysokość.

W ten sposób możesz grać lub pracować zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej. Najniższa pozycja wynosi 75,5 cm, natomiast najwyższa 125,5 cm. Produkt posiada system jednosilnikowy, który w zupełności wystarczy, aby regulacja odbywała się płynnie i wystarczająco szybko (25 mm/s). O czym warto wspomnieć to montaż. Jest on bardzo łatwy i zajmie nie więcej, jak kwadrans.

Łatwy montaż biurka gamingowe łatwe w montażu biurko dla graczy

Z biurkiem elektrycznym Spacetronik SPE-G110B masz pewność, że konstrukcja pozostanie stabilna podczas najbardziej energicznych i emocjonujących rozgrywek zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Praca mechanizmu na pewno nie zakłóci Twojej sesji gamingowej, gdyż poziom hałasu nie przekroczy 60dB na odczycie decybelomierza.

Specjalny blat z kontrolerem

Biurko dla graczy zostało wyposażone w blat, którego powierzchnia jest pokryta specjalną powłoką imitującą teksturę włókna węglowego (Carbon). Blat o rozmiarze 1200mm x 600mm pozwoli pomieścić potrzebny sprzęt i wyposażenie dla graczy. Odpowiednie wymiary konstrukcji i pulpitu przekładają się na wysoki poziom ergonomii, dzięki czemu zachowasz swój refleks podczas gry. Przyciski góra/dół pozwalają na łatwe dostosowanie idealnej wysokości blatu. Regulacja jest niezwykle intuicyjna.

Biurko z blatem gamingowym

Wygląd, który ma znaczenie

Rasowy, gamingowy design. Spacetronik SPE-G110B idealnie komponuje się do wnętrza, w którym się znajduje. Elektryczne biurko gamingowe zostało zaprojektowane tak, aby zadowolić najbardziej wymagających graczy. Rasowy, gamingowy, modny wygląd odpowiada dzisiejszym trendom. Drapieżna stylistka z pewnością wprawi Cię w odpowiedni klimat podczas rozgrywki.

Biurko gamingowe komputerowe dla gracza Spacetronik

System antykolizyjny biurka gamingowego

Biurko dla graczy Spacetronik SPE-G110B zostało wyposażone w ulepszoną technologię antykolizyjną. Ten innowacyjny system powoduje, że biurko podczas zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Jest to świetna funkcja dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta domowe, które przychodzą do twojego miejsca wirtualnej rozgrywki lub pracy.

Anticollision Spacetronik system

Gdzie kupić biurko gamingowe z elektryczną regulacją?

Gdzie kupić biurko gamingowe Spacetronik?

Biurko elektryczne gamingowe Spacetronik SPE-G110B dostępne jest TUTAJ (sklep DMTrade.pl) lub TUTAJ (sklep ergoline.spacetronik.eu).

Biurko dla graczy – najważniejsze cechy

– Kolumna składająca się z dwóch stopni
– System jednosilnikowy
– Zakres regulacji wysokości blatu od 755 do1255 mm (500 mm)
– Dopuszczalna maks. nośność do 50 kilogramów
– Wymiary blatu 1200 mm x 600 mm x 25 mm
– Maksymalna prędkość regulacji do 25 mm/s
– Cichy napęd biurka (poniżej 60 dB)
– Zasilanie 100V – 240V
– Nieskomplikowana regulacja (kontroler z przyciskami do góry i w dół)
– System antykolizyjny
– Bardzo łatwa instalacja i obsługa biurka
– Kolor bazowy czarny (z czerwonymi akcentami: narożniki blatu i chwyty stóp)
– produkt nie zawiera w zestawie akcesoriów widocznych na zdjęciach prezentacyjnych