O rosnącej ofercie Spacetronika ciąg dalszy. Do tej pory było mnóstwo stelaży, o czym nasi czytelnicy doskonale wiedzą . Przyszedł czas na drugi, równie istotny element składowy biurka elektrycznego – blat. W zestawieniu ze stelażem z elektryczną regulacją wysokości tworzy nowoczesne i ergonomiczne miejsce pracy, zarówno w domu “na homeoffice”, jak i w biurze.

Blaty Spacetronik – biurko elektryczne

Do tej pory mogliście kupić blaty ze sklejki. Do oferty dołączają zdecydowanie tańsze warianty. Solidne blaty wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej dwustronnie o grubości 18 mm. Narożniki wszystkich blatów są zaokrąglone. Posiadają obrzeża z ABS. W połączeniu z elektrycznym stelażem biurkowym tworzą nowoczesne ergonomiczne biurko elektryczne. Na dzień dzisiejszy dostępne trzy dekory: Millenium, Enigma oraz Beton ciemny. Każdy model ponadto występuje w trzech rozmiarach: 120×80 cm, 138×80 cm oraz 160×80 cm.

Millenium

Enigma

Beton ciemny

Właściwości antybakteryjne

Antybakteryjność płyt laminowanych oznacza, że bakterie nie namnażają się na powierzchni płyt. Testy, wg ISO 22196:2011, przeprowadza się na 2 bakteriach (Staphylococcus aureus – gronkowiec złocisty i Escherichia coli – pałeczka okrężnicy), a ich wynik potwierdza, że powierzchnia płyt laminowanych posiada zdolność do hamowania wzrostu mikroorganizmów.

Blaty – najważniejsze cechy

– uniwersalny blat do biurka lub stołu o grubości 18 mm
– wykonany z obustronnie laminowanej płyty wysokiej jakości
– zabezpieczony obrzeżami z ABS
– zaokrąglone narożniki
– wysoka odporność na zarysowania
– 3 dostępne dekory (Millenium, Enigma, Beton ciemny), każdy w 3 rozmiarach: 120/138/160 x 80 cm

Gdzie kupić blaty do biurek elektrycznych?

Gdzie kupić DMTrade

Wszystkie produkty dostępne są w sklepie DMTrade.pl oraz ergoline.spacetronik.eu. Kliknij jeden z poniższych odnośników, aby przejść do sklepu.

Inny rozmiar, kształt lub dekor? Jeśli potrzebujesz większej ilości blatów o spersonalizowanych parametrach, skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny (adres email: sales@spacetronik.eu)

Elektryczne stelaże biurkowe

Sam blat do niczego Ci się nie przyda. Do stworzenia biurka elektrycznego będzie potrzebny jeszcze stelaż, czyli rama. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Spacetronik w jednym z dwóch naszych sklepów: DMTrade.pl oraz ergoline.spacetronik.eu