Spacetronik dokłada do ofery kolejne modele blatów. Od teraz dostępne dwa nowe dekory: drewno retro oraz biały. Wiele rozmiarów. Poniżej więcej szczegółów.

Nowe blaty z płyty laminowanej Spacetronik

Niedawno ogłosiliśmy, że Spacetronik wprowadza do oferty solidne blaty z wysokiej jakości płyty obustronnie laminowanej. Przyszedł czas na poszerzenie oferty o kolejne dekory – Drewno retro oraz biały. Parametry pozostają te same, tj. grubość 18 mm, obrzeża z ABS. Możecie natomiast wybrać narożniki proste oraz zaokrąglone (dot. dekoru białego). W połączeniu z elektrycznym stelażem biurkowym tworzą nowoczesne ergonomiczne biurko elektryczne. Oczywiście do tradycyjnych biurek lub stołów również się nadają – są uniwersalne.

Drewno retro

Występuje tylko w wersji z prostymi narożnikami. Dostępne rozmiary: 120×60 cm, 138×70 cm, 138×80 cm, 158×70 cm, 158×80 cm.

Biały

Występuje w wersji z prostymi oraz zaokrąglonymi narożnikami. Dostępne rozmiary: 120×60 cm, 138×70 cm, 158×70 cm.

Właściwości antybakteryjne

Antybakteryjność płyt laminowanych oznacza, że bakterie nie namnażają się na powierzchni płyt. Testy, wg ISO 22196:2011, przeprowadza się na 2 bakteriach (Staphylococcus aureus – gronkowiec złocisty i Escherichia coli – pałeczka okrężnicy), a ich wynik potwierdza, że powierzchnia płyt laminowanych posiada zdolność do hamowania wzrostu mikroorganizmów.

Blaty – najważniejsze cechy

– uniwersalny blat do biurka lub stołu o grubości 18 mm
– wykonany z obustronnie laminowanej płyty wysokiej jakości
– zabezpieczony obrzeżami z ABS
zaokrąglone lub proste narożniki
– wysoka odporność na zarysowania
– nowe dekory: Drewno retro oraz Biały

Gdzie kupić blaty do biurek elektrycznych?

Gdzie kupić DMTrade

Wszystkie produkty dostępne są w sklepie DMTrade.pl oraz ergoline.spacetronik.eu. Kliknij jeden z poniższych odnośników, aby przejść do sklepu.

Inny rozmiar, kształt lub dekor? Jeśli potrzebujesz większej ilości blatów o spersonalizowanych parametrach, skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny (adres email: sales@spacetronik.eu)

Elektryczne stelaże biurkowe

Sam blat do niczego Ci się nie przyda. Do stworzenia biurka elektrycznego będzie potrzebny jeszcze stelaż, czyli rama. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą Spacetronik w jednym z dwóch naszych sklepów: DMTrade.pl oraz ergoline.spacetronik.eu