W związku z licznymi zapytaniami o blaty wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i wprowadzamy je do swojej oferty. Oznacza to, że kupując u nas stelaż elektryczny, nie musisz szukać blatów u innych sprzedawców. Od teraz kupisz kompletne biurko u nas.

Blaty Spacetronik Ergoline

Struktura blat ergoline spacetronik

TABELA

I oto są. Blaty Spacetronik Ergoline. Wszystkie blaty wykonane są ze sklejki, która jest wytrzymała dzięki swojej warstwowej budowie. Nasze blaty występują w dwóch wariantach: pokryte laminatem HPL oraz z lakierowaną powierzchnią i dotyczą one modeli bezbarwnych (naturalny kolor drewna). Blaty z laminatem występują w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czarnej oraz szarej. Ponadto każdy z nich dostępny jest w dwóch rozmiarach: 140 cm x 80 cm x 2 cm oraz 160 cm x 80 cm x 2 cm. 

Spacetronik stawia na detale

W meblach ze sklejki liczą się detale. Dzięki dobrym właściwościom obróbki i ładnej strukturze wewnętrznej sklejki, wykorzystujemy ten fakt do eksponowania jej krawędzi. Do zabezpieczenia używamy oleju do drewna, dzięki temu masz pewność, że materiał będzie bezpieczny. Frezowane krawędzie powodują, że blat wydaje się cieńszy, niż jest w rzeczywistości.

Krawedz frezowana

Kup kompletne biurko

Od teraz nie musicie martwić się gdzie nabyć odpowiedni blat do stelaża elektrycznego. Nie wiesz który stelaż wybrać? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zmontować odpowiedni dla Ciebie zestaw.

Seria Spacetronik Ergoline

Spacetronik Ergoline to seria specjalnie wyselekcjonowanych produktów, dzięki którym praca stanie się efektywniejsza, prostsza, a jej wydajność zdecydowanie wzrośnie. W ofercie znajdziecie elektryczne stelaże z regulacją wysokości, biurka gamingowe, podstawki Sit-Stand, mediaporty, uchwyty komputerowe, a także szereg akcesoriów. Odwiedź naszą dedykowaną stronę www.ergoline.spacetronik.eu i poznaj Spacetronik Ergoline!