W dzisiejszych czasach dla wielu młodych ludzi siedzenie przed komputerem i granie w gry komputerowe to jedna z ulubionych form spędzania wolnych “chwil”. Ilość przeznaczonego czasu na tą przyjemność potrafi nieraz przerazić. Kilka, bądź kilkanaście godzin w jednej pozycji potrafi skutecznie dać się we znaki chociażby plecom. Warto w tym momencie pomyśleć o ergonomii i stworzyć optymalne warunki. Spacetronik wzbogacił swoją ofertę o elektryczne biurko gamingowe, które jest odpowiednią solucją na dolegliwości wynikające ze zbyt długiego siedzenia podczas grania lub pracy.

SPE-G102B – Elektryczne biurko gamingowe

SPE-G102B

Do tej pory seria ERGOLINE kojarzyła Wam się przede wszystkim ze stelażami elektrycznymi. Aż do dzisiaj. SPE-G102B to kompletne biurko gamingowe (stelaż + specjalny blat) posiadające elektryczny mechanizm regulacji wysokości. Stelaż został wyposażony w dwa silniki zapewniające szybką i płynną zmianę wysokości blatu. Regulacja pozwala na dopasowanie indywidualnych potrzeb i zdecydowanie poprawia komfort, a także może wpłynąć na efektywność podczas gry/pracy. SPE-G102B sprawi, że Twoje miejsce do internetowej rozgrywki stanie się hybrydowe. W przypadku, gdy stwierdzisz, że siedzenie stało się uciążliwe, zmienisz pozycję siedzącą na stojącą, a biurko.. razem z Tobą i to w zaledwie kilka sekund.

Specjalny blat dla graczy

carbon

podkładka

Biurko zostało wyposażone w blat, którego powierzchnia jest pokryta specjalną powłoką dla myszy gamingowych (typu Carbon), a jego duży rozmiar (1400mm x 70mm) pozwoli pomieścić ponadprzeciętne ilości sprzętu i wyposażenia dla graczy. Oprócz tego w zestawie znajdziemy wielką podkładkę pokrywającą całą powierzchnię w iście gamingowym designie. Prawidłowe wymiary konstrukcji i blatu przekładają się na wysoki poziom ergonomii, dzięki czemu zachowasz swój refleks podczas gry.

Regulacja wysokości blatu

regulacja

Dostosuj wysokość biurka do swoich potrzeb, dzięki elektrycznej regulacji wysokości, pracującej w zakresie 710-1190mm. Wszystko za sprawą dwóch silników, dzięki którym regulacja odbywa się płynnie i bardzo szybko, bo aż 32mm/s. Solidna metalowa konstrukcja stelaża, pozwala na stabilność pracy. Praca mechanizmu na pewno nie zakłóci Twojej rozgrywki, gdyż poziom hałasu nie przekracza 50dB.

Wbudowany kontroler

Kontroler

SPE-G102B został wyposażony w specjalny przełącznik z wyświetlaczem, pozwalający na zaprogramowanie 3 wybranych ustawień wysokości. Przyciski “góra” & “dół” pozwalają na manualną zmianę wysokości w czasie rzeczywistym. Ponadto kontroler posiada funkcję alarmu, który przypomina kiedy należy wstać, aby zachować odpowiednią równowagę między staniem, a siedzeniem.

Oryginalny design

Wielu graczy stawia wygląd ponad praktyczne aspekty biurka. Oferowane biurko idealnie komponuje się do wnętrza, w którym się znajduje. SPE-G102B został zaprojektowany tak, aby zadowolić najbardziej wymagających graczy. Rasowy, gamingowy, modny wygląd odpowiada dzisiejszym trendom. Drapieżna stylistka z pewnością wprawi Cię w odpowiedni klimat podczas rozgrywki.

 

Wideoprezentacja biurka + krok po kroku

Specyfikacja

– blat o specjalnej powierzchni dla myszek komputerowych
– pełnowymiarowa podkładka pod mysz
– regulacja elektryczna (kontroler)
– 2-stopniowa konstrukcja kolumny
– dwa silniki zapewniające stałą prędkość
– szeroki zakres regulacji: 480mm (710-1190mm) z granicą błędu 2mm
– max. obciążenie: 100kg
– wymiary blatu: 1400mm x 700mm
– max. szybkość: 32mm/s
– poziom hałasu: <50dB


Produkt jest dostępny w sklepie DMTrade.pl, a jego cena wynosi 1790,00 PLN.