Spacetronik Ergoline jak sama nazwa wskazuje to ergonomia. Stale rośniemy w siłę, abyście docelowo mogli u nas skompletować pełne ergonomiczne stanowisko pracy. Kolejnym ważnym elementem takiego “zestawu” jest fotel (Tak! To ta wiekopomna chwila – fotele biurowe wjechały do naszej oferty). W połączeniu z całą resztą, to właśnie on najbardziej odpowiada za nasz komfort i zdrowie (zwłaszcza, jeśli należycie do grupy osób, która dziennie spędza co najmniej kilka godzin dziennie przed monitorem komputera).

Ergonomiczny fotel biurowy – jaki wybrać?

Przychodzi wieczór i zastanawiasz się co zjeść na kolację. Po otwarciu lodówki okazuje się, że masz kilka możliwości. Wybierasz najszybszą możliwą opcję. Albo inaczej – przyszedł czas Twojego urlopu, ale nadal nie wiesz czy pojedziesz nad morze, czy w góry. Padło na to drugie. Te wybory nie będą miały większego znaczenia względem Twojej przyszłości (No chyba, że na Krupówkach poznasz miłość swojego życia). Ale co w przypadku wyboru odpowiedniego krzesła do Twojego stanowiska komputerowego, przy którym spędzasz większość swojego dnia? Ten wybór będzie miał znaczenie i to duże, bo niezdrowa pozycja z pewnością odbije się w przyszłości i przysporzysz sobie problemów m.in. z kręgosłupem. Możesz iść do marketu i kupić fotel na promocji za 200 zł. Niestety, nie ma on nic wspólnego z ergonomią. Ponadto ich awaryjność… (choć nie zawsze, zdarzają się wyjątki). Stąd aby sprostać wymaganiom ergonomii, Spacetronik wprowadził do swojej oferty serię ergonomicznych foteli biurowych Ergoline.

Fotele biurowe Spacetronik Ergoline – regulacja

Czyli to, co w sumie najważniejsze, aby uzyskać pro-zdrowotną pozycję. Różnimy się od siebie, każdy użytkownik potrzebuje indywidualnych ustawień fotela. Każdy “Spacetronikowy” fotel posiada szereg istotnych regulacji.

Fotel biurowy ERGOLINE Megrez SPC-MEG

Fotel biurowy ERGOLINE Menkar SPC-MEN

Fotel biurowy ERGOLINE Mizar SPC-MIZ

Fotel biurowy ERGOLINE Merak SPC-MER

Fotel biurowy ERGOLINE Matar SPC-MAT

Fotel biurowy ERGOLINE Mira SPC-MIR

Wysokiej jakości poliestrowa siatka – prawdziwy komfort

W celu zapewnienia najwyższego poziomu wygody i komfortu oparcie oraz siedzisko zostały wykonane z wysokiej jakości poliestrowej siatki. To rozwiązanie gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza nawet podczas wielogodzinnego korzystania z fotela. Materiał jest odporny na przecieranie, a ponadto cechuje go duża wytrzymałość i elastyczność. Siatka jest przyjemna w dotyku i użytkowaniu, a ponadto doskonale dopasowuje się do kształtów pleców użytkownika.

Fotel na lata – solidność

Krzesła posiadają lekką, aluminiową podstawę, która jest niezwykle wytrzymała. Reszta konstrukcji została wykonana z najwyższej jakości komponentów. Wszystko to sprawia, że krzesła są solidne i bardzo stabilne.

Komfort oznacza wydajniejszą pracę

Wiele różnych badań dowodzi, że pracownik, który czuje się w pracy komfortowo, może pracować zdecydowanie wydajniej. Od teraz wielogodzinne maratony przed monitorem nie będą doskwierać przez resztę dnia. Wyzbądź się zmęczenia i dyskomfortu.

Design znaczy wiele – ponadczasowy wygląd

Unikatowy, ponadczasowy minimalistyczny design oraz dobór neutralnych kolorów sprawiają, że każdy z foteli idealnie wkomponuje się w nowoczesną, bądź klasyczną aranżację biura lub domu. Wysoka jakość krzesła i elementów, z których został wykonany przekładają się na prestiżowy efekt wizualny.

Fotele biurowe Spacetronik Ergoline – wideoprezentacja

Chcesz kupić krzesło biurowe lub dowiedzieć się więcej?

Kliknij w odpowiedni odnośnik i sprawdź cenę!

Seria Spacetronik Ergoline – ergonomia w pracy i nie tylko

Spacetronik Ergoline to seria specjalnie wyselekcjonowanych produktów, dzięki którym praca stanie się efektywniejsza, prostsza, a jej wydajność zdecydowanie wzrośnie. W ofercie znajdziecie elektryczne stelaże z regulacją wysokości, biurka gamingowe, biurka elektryczne, podstawki Sit-Stand, mediaporty, uchwyty komputerowe, a także szereg akcesoriów.

Odwiedź naszą dedykowaną stronę www.ergoline.spacetronik.eu i poznaj Spacetronik Ergoline!