Ergonomia pracy to już nie tylko moda, ale co raz to prężniej “wdzierający się standard” do każdego stanowiska biurowego. Z naszych poprzednich publikacji wiecie już, że ergonomiczny może być fotel, biurko (bądź stelaż biurkowy) i kilka innych elementów. Idąc za ciosem wprowadzamy do oferty uchwyty biurkowe do monitorów. Oferowane produkty z serii Spacetronik ERGOLINE pozwolą na wyzbycie się złych nawyków. To nie użytkownik powinien dopasowywać się do stanowiska, ale stanowisko do użytkownika. Ale do sedna. Jaki uchwyt do monitora?

Rynek obfity w uchwyty na monitory

Ramię do monitora ergoline spacetronik

Jak wyżej. W Internecie zostaniecie zasypani różnymi ofertami. Różnice jakie wyróżniamy pomiędzy uchwytami to przede wszystkim cena, za którą stoją takie cechy jak możliwości i zakresy regulacji, długości ramion, zastosowane technologie, rodzaj mocowania, stabilność, jakość wykonania i dodatkowe funkcje. Niestety, większość ergonomicznych uchwytów, które napotkacie nie spełnią nawet najmniejszych oczekiwań. Ergonomiczny uchwyt z prawdziwego zdarzenia czyli taki, który pozwoli urządzić stanowisko komputerowe zgodne z zasadami ergonomii, powinien posiadać funkcję regulacji ramienia, kąta nachylenia, wysokości oraz regulacji lewo/prawo. To wszystko spełniają nowe uchwyty od Spacetronik z serii ERGOLINE, a nawet więcej.

Uchwyt monitorowy Spacertonik Ergoline SPA-G160 & SPA-G161

W przeciwieństwie do innych uchwytów (głównie tych tanich) w przypadku modeli od Spacetronik poza wszystkimi istotnymi regulacjami zostaniecie uraczeni bardzo płynną regulacją, dużą stabilnością (wręcz ekstremalną) oraz nowoczesnym wyglądem.

Ogromne możliwości i ultrapłynna regulacja – Sprężyna gazowa S-SPRING

Gamingowy uchwyt na monitor ultrapłynna regulacja sprężyna gazowa

Unikalna sprężyna gazowa została zainstalowana w obydwu modelach. Szerszy zakres ruchu zapewnia więcej możliwości w obszarze roboczym. Ten system nowej technologii umożliwia płynny i bardzo swobodny ruch w dowolną stronę (obszerny zakres regulacji w pionie/poziomie jak i wysokości). Kupując jeden z uchwytów Spacetronik mamy możliwość 30 dniowego testowania (na podstawie prawa zwrotu). W ten sposób klient upewni się w przekonaniu, że warto wydać więcej i nabyć uchwyt Spacetronik ERGOLINE.

Uchwyt do monitora ze sprężyną gazową

Uchwyty na monitor Spacetronik ERGOLINE – Co zyskujemy?

  • Komfort i wygodę. Zmiana ustawienia monitora jest przyjemna i niewymagająca wysiłku. Bez irytacji, bez utraty siły i czasu.
  • Ponadprzeciętną regulację i konfigurację. Zarówno uchwyt G161 oraz G160 posiadają szereg ustawień, aby dopasowanie monitora do użytkownika spełniało wszelkie normy ergonomii. W ten sposób dbamy o nasze zdrowie, a w szczególności kręgosłup i wzrok.
  • Porządek i ład. Uchwyty zostały wyposażone w systemy prowadzenia (organizacji) kabli. Od teraz kable nie będą przeszkadzać, plątać się, a nasze stanowisko pozostanie estetyczne.
  • Większą przestrzeń. Monitor nie stoi na tradycyjnej podstawce, tylko znajduje się w odpowiedniej pozycji w powietrzu. W ten sposób możemy w całkowicie inny sposób zagospodarować nasz blat, niż dotychczas.

Uchwyt na monitor ERGOLINE SPA-G160 ze sprężyną gazową S-SPRING w kolorze czarnym/czerwonym

Uchwyt dla graczy. Wystarczy na niego spojrzeć. Podświetlana podstawka na czerwono sprawia, że ramię jest jeszcze bardziej “agresywne”. Z tym, że wygląd to nie wszystko. G160 oferuje o wiele, wiele więcej. Stworzony z najwyższej jakości materiałów uchwyt do monitora pozwoli Ci na obsługę 30” monitora do 9 kg. System ukrywania kabli pozwoli Ci zachować ład i estetykę na Twoim stanowisku. Wbudowana udoskonalona sprężyna gazowa S-SPRING to coś więcej niż wygoda. To możliwość bardzo płynnej, swobodnej regulacji nawet jednym palcem w szerokim zakresie. Podczas gry ergonomia jest wysoce istotna. Spędzając kilka godzin dziennie narażasz się na konsekwencje zdrowotne. Wpatrywanie się w ekran komputera, który nie znajduje się na wysokości oczu, może powodować zmęczenie szyi i oczu, a także bóle pleców. Jakość wykonania, imponująca funkcjonalność i ponadczasowy design powodują, że uchwyt do monitora Spacetronik Ergoline jest produktem najwyższej klasy. Uchwyt możesz zamontować na krawędzi biurka lub przez otwór w blacie.

Skonfiguruj mocowanie i ciesz się elastycznością, nie martwiąc się, że się poluzuje. Łatwy montaż monitora za sprawą płytki VESA. Ponadto posiada dwa porty USB, które posłużą nam jako HUB (zasilany jednym kablem USB).

Uchwyt na monitor do biurka Spacetronik ERGOLINE SPA-G160
Wieszak na monitor Spacetronik ERGOLINE SPA-G160
Ramię do monitora Spacetronik ERGOLINE SPA-G160

Cechy produktu

– VESA: 75×75/100×100
– Nośność: 2-9 kg
– Rozmiar monitora: 17”-30”
– Zakres pochylenia: -85°~+15°
– Zakres obrotu: -90°~+90°
– Obrót ekranu: 360°
– Materiał wykonania: Aluminium, stal, plastik
– Płytka VESA Quick Release (szybki montaż)
– Organizer kabli
– Sposób instalacji: zacisk / przelotka
– Sugerowana grubość blatu: Zacisk – 20,0 ~ 100 mm / Przelotka – 25,0 ~ 100 mm
– Kolor uchwytu: czarny/czerwony
– dwa porty / ładowarki USB
– nowoczesny system sprężyny gazowej S-SPRING
– podświetlana na czerwono podstawa uchwytu

Uchwyt biurkowy do monitora ERGOLINE SPA-G161 ze sprężyną gazową S-SPRING (czarny)

SPA-G161 to już nie gamingowy uchwyt, ale nadal o nowoczesnym wyglądzie. Funkcjonalność wysoce zbliżona do swojego poprzednika. Dzięki specjalnej płytce VESA z szybkozłączką SPA-G161 może obsługiwać monitor 32-calowy o wadze do 12 kilogramów. Ramię łatwo się reguluje, umożliwiając pracę w wygodniejszej, ergonomicznej pozycji, a to wszystko za sprawą wbudowanego systemu udoskonalonej sprężyny gazowej Spacetronik S-SPRING.

System organizacji kabli pozwoli zadbać o porządek. W zestawie znajdziecie klucz imbusowy, za pomocą którego można regulować napięcie sprężyny ramienia w celu dopasowania do wagi monitora. W tym przypadku również mamy dwie możliwości instalacji: zacisk lub przelotka.

Uchwyt biurkowy do monitora Spacetronik ERGOLINE SPA-G161

Cechy produktu

– VESA: 75×75/100×100
– Nośność: 3-12 kg
– Zakres pochylenia: -90°~+15°
– Zakres obrotu: -90°~+90°
– Obrót ekranu: 360°
– Materiał wykonania: Aluminium lotnicze, stal, plastik
– Płytka VESA Quick Release (szybki montaż)
– Organizer kabli
– Sposób instalacji: zacisk / przelotka
– Sugerowana grubość blatu: Zacisk – 20,0 ~ 100 mm / Przelotka – 25,0 ~ 100 mm
– Kolor uchwytu: czarny
– System Spacetronik S-SPRING

Uchwyty do monitorów – dowiedz się więcej

Jeśli chcesz sprawdzić cenę i poznać więcej szczegółów, kliknij w jeden z poniższych odnośników.