Nowych mediaportów ciąg dalszy. Tym razem coś, czego jeszcze nie było – gniazda blatowe obrotowe. Modele SPS-O24 oraz SPS-O33 to eleganckie gniazda, które swoim niebanalnym wyglądem wzbogacą styl Waszego biurka i nie tylko.

Mediaport – co to takiego?

Mediaport to nic innego, jak rodzaj zespołu zintegrowanych przyłączy, które umożliwiają szybkie podłączenie urządzeń multimedialnych, bez konieczności schylania się do nisko umiejscowionych gniazd elektrycznych, bądź portów w komputerze stacjonarnym. Media porty z serii Spacetronik ERGOLINE to ułatwienie i nieocenione rozwiązanie w przypadku, gdy nasze biurko jest wręcz oblężone przez plączące się kable, a także element, który znacząco poprawi estetykę naszego stanowiska. Gniazda meblowe znajdują zastosowanie w biurze, salach konferencyjnych, kuchni, a nawet w domu.

Na zdjęciu gniazdo blatowe obrotowe Spacetronik Ergoline SPS-O24B

Gniazdo blatowe obrotowe ERGOLINE SPS-O24

Od lewej: SPS-O24S, SPS-O24B


Mediaport Spacetronik ERGOLINE SPS-O24S to nowoczesne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w sklepach, salonach sprzedaży, salach konferencyjnych, biurach, a także w domu. Obróć, a gniazda płynnie się odkryją. Wykonany z aluminium i wysokiej jakości komponentów. Produkt jest przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń w biurkach, blatach i stołach, zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, zapewniając dostęp do gniazd. Mediaport został wyposażony w 2 gniazda 110-250 V (typ French), przycisk włącz/wyłącz oraz podwójną ładowarkę USB. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym oraz czarnym.

Gniazdo blatowe obrotowe ERGOLINE SPS-O33

Od lewej: SPS-O33S, SPS-O33B

Mediaport Spacetronik ERGOLINE SPS-O33S to nowoczesne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w sklepach, salonach sprzedaży, salach konferencyjnych, biurach, a także w domu. Obróć, a gniazda płynnie się odkryją. Wykonany z aluminium i wysokiej jakości komponentów. Produkt jest przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń w biurkach, blatach i stołach, zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, zapewniając dostęp do gniazd. Mediaport został wyposażony w 3 gniazda 110-250 V (typ French) oraz przycisk włącz/wyłącz. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym oraz czarnym.

Mediaporty obrotowe – zasada działania

Zainteresowały Cię gniazda blatowe Spacetronik Ergoline?

Kliknij w odpowiedni odnośnik i sprawdź cenę!

Poznaj więcej produktów z serii Spacetronik Ergoline

Spacetronik Ergoline to seria specjalnie wyselekcjonowanych produktów, dzięki którym praca stanie się efektywniejsza, prostsza, a jej wydajność zdecydowanie wzrośnie. W ofercie znajdziecie elektryczne stelaże z regulacją wysokości, biurka gamingowe, biurka elektryczne, podstawki Sit-Stand, mediaporty, uchwyty komputerowe, a także szereg akcesoriów. Odwiedź naszą dedykowaną stronę www.ergoline.spacetronik.eu
i poznaj Spacetronik Ergoline!