Nowoczesna hybrydowa formuła pracy co raz to prężniej zalewa biura i stanowiska w domowym zaciszu. Zdarzają się sytuacje, kiedy wymiana klasycznego biurka na elektryczne z regulacją wysokości blatu jest niemożliwa. Między innymi z uwagi na koszt zakupu biurka elektrycznego, czy też brak możliwości zmiany mebli w biurze z uwagi na zbiorczą aranżację wnętrza. W ofercie Spacetronika istnieje już od dłuższego czasu rozwiązanie, które umożliwi nam wprowadzenie ergonomicznego aspektu do naszego stanowiska pomimo przeciwności. Przyszedł czas na nowości. Podstawka biurkowa, bo o o niej mowa, to nieskomplikowana konstrukcja, która w kilka chwil może przenieść naszą pracę na wyższy poziom (dosłownie, choć w przenośni również). Naprzemienna praca raz w pozycji siedzącej i stojącej to nic innego jak prawdziwa ergonomia. Poznajcie Spacetronik SPR-122 w dwóch rozmiarach: S (SPR-122SB) oraz L (SPR-122LB).

Podstawka biurkowa Spacetronik SPR-122

Podstawki Sit-Stand powinniście już znać, natomiast SPR-122 przedstawiamy Wam dopiero teraz. Nowy produkt (a raczej produkty: wersja S oraz L) to sposób na wyeliminowanie negatywnych skutków długotrwałego siedzenia, m.in. problemy z krążeniem, obrzęki kostek, stóp i dolegliwości związane z kręgosłupem (więcej na ten temat tutaj). Przejdźmy zatem do konkretów.

Podstawka biurkowa do komputera Spacetronik SPR-122

Tytułowa podstawka biurkowa zarówno w mniejszym (S), jak i większym formacie (L) jest regulowana w zakresie 140 mm do 500 mm. Po ustawieniu jej na biurku pozwoli dostosować odpowiednią ergonomiczną wysokość do Waszego wzrostu i innych parametrów. Spacetronik SPR-122SB oraz Spacetronik SPR-122LB występują jedynie w kolorze czarnym. Istotne jest to, że po wyjęciu produktu z pudełka i wsunięciu półki na klawiaturę, nadstawkę można od razu używać – nie wymaga ona montażu. W obu modelach konstrukcja wydaje się naprawdę solidna, czego dowodem jest wysoka stabilność. Po prawej stronie znajduje się spust, po naciśnięciu którego możemy umieść lub opuścić podstawkę. Zmianę wysokości usprawniają dwie sprężyny gazowe.

Przy regulacji w dół wymaga to nieco siły, ale spokojnie każdy nastolatek sobie z tym poradzi. Oczywiście jedną z kluczowych różnić pomiędzy wariantem S, a L jest rozmiar. Spacetronik SPR-122SB to regulowana podstawka biurkowa pod laptopa o stosunkowo standardowej przestrzeni roboczej. 68 x 59 cm dla blatu (nośność do 15 kg) oraz 66 x 32 cm dla blatu dla myszy i klawiatury (nośność do 2 kg). SPR-122LB to niewątpliwie prawdziwy gigant wśród podstawek biurkowych. Blat to aż 119 x 59 cm przestrzeni roboczej (nośność do 20 kg). Wymiar półki to 80 x 25 cm (nośność do 2 kg). A Ty którą wybierzesz?

Podstawka biurkowa Spacetronik SPR-122SB

 

Najważniejsze cechy

 • Maks. udźwig: 15 kg
 • Zakres regulacji: 360 mm (140-500 mm)
 • Wymiary powierzchni blatu: 680 mm x 590 mm
 • Wymiary powierzchni półki na klawiaturę: 657 mm x 322 mm
 • Nie wymaga montażu
 • Kolor: czarny
 • Rozmiar S

Nadstawka na biurko Spacetronik SPR-122LB

Podstawka biurkowa pod laptopa Spacetronik SPR-122LB

Najważniejsze cechy

 • Maks. udźwig: 20 kg
 • Zakres regulacji: 360 mm (140-500 mm)
 • Wymiary powierzchni blatu: 1190 mm x 590 mm
 • Wymiary powierzchni półki na klawiaturę: 798 mm x 250 mm
 • Nie wymaga montażu
 • Kolor: czarny
 • Rozmiar L

Gdzie kupić regulowane podstawki pod laptopa Spacetronik SPR-122SB & SPR-122LB?

Podstawka biurkowa w obu rozmiarach jest dostępna w naszych sklepach DMTrade.pl oraz ergoline.spacetronik.eu. Kliknij jeden z poniższych odnośników, aby przejść na podstronę produktu w sklepie internetowym.