Podstawka do pracy na stojąco – to zagadnienie nie powinno być Wam obce. Spacetronik już spory szmat czasu posiada owe podstawki w swojej ofercie, a teraz dokłada do puli dwie kolejne pozycje. SPR-127MW oraz SPR-127SB. Więcej szczegółów w poniższej publikacji.

Podstawki na biurko Sit-Stand

Często mylone z tradycyjnymi podstawkami pod laptopa, jednakże są czymś całkowicie innym. Podstawka do biurka owszem, jest dedykowana przede wszystkim dla komputerów przenośnych, ale jej główną cechą jest możliwość regulacji wysokości do takiego stopnia, by móc przy niej pracować… na stojąco. Jeśli z jakiegoś powodu nie możecie wymienić swojego tradycyjnego biurka, a szukacie rozwiązanie umożliwiające pracę “na nogach” to podstawka na biurko jest idealnym rozwiązaniem.

Podstawka pod laptop Spacetronik ERGOLINE SPR-127SB (czarny)

Wasze stanowisko pracy staje się hybrydowe, a zmiana trybu pracy zajmuje dosłownie kilka sekund. Nasuwa się pytanie (niewtajemniczonym) czemu ma służyć taka podstawka Sit-Stand? Zbyt długie siedzenie może powodować problemy z naszym kręgosłupem, utrudniać prawidłowe krążenie, powodować obrzęki kostek i stóp… wymieniać można jeszcze trochę. Ale podsumowując – nadstawka na biurko to ergonomiczny produkt, który wpływa pozytywnie na nasze zdrowie.

Podstawka do pracy na stojąco Spacetronik ERGOLINE SPR-127MW

Podstawka do pracy na stojąco Spacetronik SPR-127 MW

Model ten w ofercie Spacetronika figuruje już od dawna, z tym, że teraz pojawił się on w wersji białej. Działanie jej oparte jest na konstrukcji w kształcie “X” i sprężynie gazowej. Całość wydaje się bardzo stabilna, co przekłada się na stabilność nawet podczas regulacji i ustawienia na najwyższej pozycji.

Nadstawka na biurko Spacetronik Ergoline SPR-127

Bezstopniowo regulowana w zakresie od 12 – 50 cm. Oznacza to, ustawiamy w dowolnej wysokości, mogąc w ten sposób idealnie dopasować podstawkę do naszego wzrostu i potrzeb. Po prawej stronie znajduje się spust, po naciśnięciu którego z wykorzystaniem niewielkiej siły, regulujemy wysokość. Jeśli chodzi o montaż, praktycznie w przypadku tego produktu on nie występuje. Jedyne co musimy zrobić po wyjęciu z opakowania, to wsunąć dołączoną półkę na klawiaturę w slot, a następnie zamknąć klamry.

Rozmiary podstawka na biurko Spacetronik SPR-127

Blaty podstawki i półki zostały wykonane z 12 mm płyty wiórowej co może nie brzmieć zachęcająco, ale w rzeczywistości jest całkowicie akceptowalne i ów blaty wyglądają naprawdę solidnie.

Spacetronik SPR-127MW – Najważniejsze cechy

  • Zakres regulacji: 120-500 mm (380 mm)
  • Maks. obciążenie: 15 kg
  • Materiał: płyta wiórowa 12 mm
  • Kolor: biały

 

Podstawka pod laptop Spacetronik SPR-127SBPodstawka pod laptop Spacetronik ERGOLINE SPR-127SB

Co tu dużo mówić – mniejszy odpowiednik modelu prezentowanego powyżej. Jeśli chodzi o parametry techniczne i możliwości – wszystko identyczne, oczywiście poza rozmiarem konstrukcji i powierzchni przestrzeni użytkowej pulpitu.

Podstawka do biurka Spacetronik SPR-127SB

Spacetronik SPR-127SB – Najważniejsze cechy

  • Zakres regulacji: 120-500 mm (380 mm)
  • Maks. obciążenie: 15 kg
  • Materiał: płyta wiórowa 12 mm
  • Kolor: czarny

Gdzie kupić podstawki Spacetronik?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat podstawek pod laptopa Sit-Stand oraz poznać aktualne ceny, kliknij jeden z poniższych odnośników – zostaniesz przekierowany do sklepu DMTrade.pl