W długo już trwającej batalii z COVID-19 podejmowane są wszystkie możliwe sposoby, które pozwolą zniwelować ryzyko zakażenia się wirusem. Dezynfekcja to z pewnością jeden z topowych tematów. Dużo się słyszy o zalecanym częstym i dokładnym myciu dłoni, dezynfekowaniu powierzchni i wielu innych czynnościach. Osobiste przedmioty takie jak telefon komórkowy, tablet, klucze, długopis, portfel (a w nim dokumenty, karty płatnicze, banknoty) to jedne z największych skupisk bakterii i drobnoustrojów.

Jak zdezynfekować narażone powierzchnie?

dezynfekcjaOwszem, możesz pod bieżącą wodą i z wykorzystaniem mydła myć za każdym razem swój telefon (jeśli jest wodoodporny), portfel, banknoty (i suszyć je przed kolejne 5 godzin, no chyba, że zamieszkujesz Rumunię i korzystasz z ich waluty, to nie ma problemu – są plastikowe) i na końcu wysmarować wszystko antybakteryjnym żelem. Bez kitu. Wszystko to brzmi niebywale śmiesznie. My proponujemy nieco inne rozwiązanie. Światło ultrafioletowe jest jednym najskuteczniejszych sposobów zdolnych usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu. Nowe podstawki Spacetronik zostały wyposażone w lampę UV, które jest w stanie zabić 99% mikroorganizmów.

Podstawka pod monitor z lampą UV Spacetronik ERGOLINE SPP-UV – skuteczna dezynfekcja

Umieszczona pod spodem lampa ze światłem UV szybko i skutecznie inaktywuje mikroorganizmy. Co będziesz mógł zdezynfekować? Lista przedmiotów i rzeczy możliwych do dezynfekcji jest naprawdę długa, ale niektóre z nich to: telefon komórkowy, tablet, mysz komputerowa, klawiatura, długopis, portfel, pieniądze, dokumenty, karty płatnicze, maseczki ochronne. Należy pamiętać, że przedmioty te nie mogą być wyższe niż 4 cm i dłuższe niż 47 cm.

Obsługa jest bardzo łatwa – po prawej stronie znajduje się dedykowany przycisk, po naciśnięciu którego lampa włączy się. Aby sterylizacja była skuteczna, musisz naświetlać swoje przedmioty przez 10 minut. Po tym czasie lampa automatycznie się wyłączy.

Nadstawka na biurko Spacetronik ERGOLINE SPP-UV – design i funkcjonalność

Tytułowy produkt występuje w trzech wersjach kolorystycznych: Spacetronik ERGOLINE SPP-UVC (beżowy), Spacetronik ERGOLINE SPP-UVG (szary) oraz Spacetronik ERGOLINE SPP-UVGR (zielony).
Owszem, lampa UV to istotna cecha tego produktu, ale poza tym ma jeszcze wiele do zaoferowania.

Trzy warianty kolorów

Nazwa serii zobowiązuje – ergonomia

Podstawka pod monitor pozwala przekształć tradycyjne biurko w ergonomiczne stanowisko pracy. Ta stacja robocza podnosi monitor do komfortowego poziomu widzenia, eliminując niepotrzebne zmęczenie szyi i oczu. Przeznaczona dla wszystkich monitorów mieszczących się w zakresie od 17” do 30” i nieprzekraczających 10 kg. Jej wymiary to 551 x 345 x 135 mm, a waga 4 kg. Podstawka posiada certyfikat TUV.

Łatwa i szybka instalacja

Minuta – tyle wynosi czas w jakim przygotujesz podstawkę do pracy. Żadne narzędzia nie będą Ci potrzebne. Do głównego elementu konstrukcyjnego wystarczy przykręcić 4 stopy.

Port USB na pokładzie

usbNadstawka na biurko została wyposażona w port USB (wyjście DC5V 1A) umiejscowiony po lewej stronie. Rozwiązanie z pewnością wygodne, które pozwoli Ci naładować smartfona, iPada, Kindle i inne urządzenia. Z tyłu podstawki znajduje się przewód USB, który pozwoli nam zasilić naszą ładowarkę, lecz będziecie musieli zaopatrzyć się w adapter sieciowy (DC5V 2A), którego w zestawie nie znajdziecie.

Zachowaj ład i porządek na biurku

Duża, podzielona na partycje szuflada została starannie zaprojektowana, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkich rzeczy, które zalegałyby na powierzchni Twojego blatu.

Szuflada

Zadbasz w ten sposób o estetykę stanowiska pracy i wszystko będziesz miał pod ręką. Na górnych zewnętrznych krawędziach znajdują się wycięcia, które pozwalają na zawieszenie pojemników np. do artykułów papierniczych.

Magnesy na karteczki

W zestawie znajdują się 4 magnesiki, dzięki którym przypniesz np. swoje notatki na frontowej ścianie podstawki. Z przodu znajduje się także specjalny slot na dokumenty, który możesz wykorzystać do smartfona lub tabletu.

Slot na smartfon lub dokumenty


Zainteresowały Cię podstawki pod monitor z lampą UV?

Kliknij w odpowiedni odnośnik i sprawdź cenę!

Ergonomiczne stanowisko pracy – dedykowana strona Spacetronik Ergoline

Spacetronik Ergoline to seria specjalnie wyselekcjonowanych produktów, dzięki którym praca stanie się efektywniejsza, prostsza, a jej wydajność zdecydowanie wzrośnie. W ofercie znajdziecie elektryczne stelaże z regulacją wysokości, biurka gamingowe, podstawki Sit-Stand, mediaporty, uchwyty komputerowe, a także szereg akcesoriów. Odwiedź naszą dedykowaną stronę www.ergoline.spacetronik.eu i poznaj Spacetronik Ergoline!