Spacetronik Ergoline stale rośnie w siłę. I w tej kwestii raczej na zmiany się nie zanosi. Astrid z serii Spacetronik Ergoline to kompletne zestawy biurek, które wyróżniają się ciekawym designem i łatwym montażem. Poznajcie bliżej elektryczne biurka.

Elektryczne biurka Spacetronik Ergoline: Astrid

Astrid to trzy (póki co) ekonomiczne modele biurek sterowanych elektrycznie: SPE-B118BB, SPE-B128BB oraz SPE-B118BG.

Astrid

Praca zarówno na siedząco i stojąco

Biurko Astrid to klucz do ergonomii stanowiska pracy komputerowego i nie tylko. W spacetronik nazywamy takie miejsce hybrydowym. W przypadku gdy stwierdzisz, że siedzenie staje się uciążliwe, zmień pozycję siedzącą na stojącą, a biurko zrobi to razem z Tobą. Totalnie prozdrowotne rozwiązanie. Będziesz mógł zmieniać wysokość blatu w zakresie od 720 mm do 1210 mm.

Skoro biurko to i blat

Każde z biurek Astrid zostało wyposażone w blat o rozmiarach 1200 mm x 600 mm. W przypadku modeli SPE-B118BB oraz SPE-B128BB blat został wykonany z płyty wiórowej o grubości 12 mm. Natomiast model SPE-B118BG został wyposażony w elegancki blat wykonany ze szkła hartowanego o grubości 6 mm.

Harmonijna regulacja

Co prawda biurka Astrid posiadają aby jeden silnik, jednakże regulacja w nich jest nadal bardzo płynna i stabilna. Przejście z pozycji siedzącej do stojącej zajmuje około 10 sekund. Prędkość regulacji wynosi 25 mm/s. Podobnie jak w przypadku większości biurek z serii Ergoline, decybelomierz w otoczeniu tych biurek nie ujawni na odczycie wartości większej niż 50 dB.

Przemyślana prostota

W Spacetronik Ergoline stawiamy na detale. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej integralności strukturalnej, nasz stelaż zapewnia stabilność biurka nawet na jego najwyższej wysokości. Grubsza i trwalsza powłoka proszkowana jest odporna na zarysowania, wodę i plamy. Biurko posiada pojemną szufladę do przechowywania, która pozwoli Ci zadbać o estetykę stanowiska pracy. Maksymalna nośność biurka wynosi 50 kg. Biurka elektryczne z regulacją wysokości Spacetronik Ergoline Astrid wyróżniają się bardzo prostym montażem. Zmontuj blat, konstrukcję stelaża (kolumny) stopy razem i gotowe! Aha, no i oczywiście podłącz całe okablowaie. Bez trudu każdy z nas powinien sobie poradzić z instalacją.

Regulacja biurka

Estetyczny, “wtopiony” w konstrukcję biurka kontroler występuje w dwóch wariantach. Prosty (dot. modeli SPE-B118BB & SPE-B118BG) posiada wyłącznie dwa przyciski do manualnego sterowania w górę i w dół. SPE-B128BB posiada “nieco” bardziej rozbudowany sterownik posiadający wyświetlacz LED, przyciski do manualnej zmiany pozycji, 4 programowalne przyciski zapamiętujące pozycje, 2 porty USB, port USB-C oraz funkcję kontroli rodzicielskiej. Ponadto ten ostatni model został wyposażony w system antykolizyjny*.

*Ten innowacyjny system powoduje, że biurko podczas zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Jest to świetna funkcja dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta domowe, które przychodzą do twojego miejsca pracy.

Elektryczne biurko ERGOLINE SPE-B128BB Astrid
Elektryczne biurko ERGOLINE SPE-B118BB Astrid
Elektryczne biurko ERGOLINE SPE-B118BG Astrid

Biurka z elektryczną regulacją wysokości Astrid (Spacetronik Ergoline) – wideo

Zainteresowały Cię elektryczne biurka Astrid z serii Spacetronik Ergoline?

Kliknij w odpowiedni odnośnik i sprawdź cenę!