Prezentacja nowego tunera IPTV BEST HD9 – nowość w odbiorze treści IPTV, solidny konkurent dla urządzeń MAG254 oraz MAG322

Najszybciej rozwijająca się w ostatnim czasie telewizja to z pewnością IPTV!

Czy doczekamy czasów bez anten?

Na największy plus z pewnością w odbiorze IPTV zaliczamy brak dodatkowych anten które musimy zakładać żeby coś „oglądać” a jak wiemy nie zawsze jest na nie miejsce i nie wszędzie można je zakładać. Jeden kabelek z internetem lub nawet nie, bo urządzenia mają wbudowane najczęściej już WiFi a jak nie też nie problem mały adapter USB nam też to zagwarantuje. Więc jedyny kabel który nam potrzebny to czasem tylko ten z obrazem do telewizora HDMI 🙂

Co to jest IPTV?

W skrócie IPTV to  forma oferowania telewizji cyfrowej za pomocą internetu bez konieczności dodatkowych anten itd. wystarczy nam tylko internet przewodowy lub bez przewodowy i odbiornik do tego dedykowany. Dostawców IPTV w internecie jest bardzo dużo i mamy tutaj spory wybór w ofertach.

Co wybrać dla odbioru takiej telewizji?

Na rynku w ostatnim czasie z racji tego że IPTV rozwija się najszybciej jest zarazem coraz więcej odbiorników do tego typu telewizji i co tu wybrać? gdzie mamy mnóstwo modeli MAG? Dlatego prezentujemy konkurenta! tani ale zarazem bardzo dobry dekoder dla tej telewizji. BEST HD9 nie drogi a wszystko co potrzebne ma!

Na pokładzie BEST HD9 znajdziemy najpopularniejszy odtwarzacz IPTV – STALKER Player

HD9 w skrócie to nowoczesny, bardzo wydajny Media Player i Top-Box z bardzo rozbudowanym odbiorem telewizji IPTV, dodatkowo z odtwarzaczem treści multimedialnych takich jak YouTube, Radio internetowe, Pogoda itd.

Największe zalety BEST HD9:
– może zostać podłączony do Internetu zarówno za pośrednictwem kabla sieciowego Ethernet, jak i bezprzewodowo za pomocą odpowiedniego adaptera WiFi,
– bardzo szybkie przełączanie kanałów,
– wbudowany STALKER i odtwarzacz plików M3U,
– Radio internetowe,
– YouTube,
– możliwość tworzenia list ulubionych kanałów TV,
– możliwość odtwarzania plików multimedialnych z dysku USB oraz serwerów DLNA w sieci lokalnej (LAN).

Zobacz jak wygląda BEST HD9 w praktyce – przegląd funkcji i ustawień (wideo)

Konfigurator IPTV autorstwa firmy BEST – pozwala nam w prosty i szybki sposób skonfigurować dekoder, nie tracąc czasu, gdyż nie musimy robić tego ręcznie, wpisujemy ustawienia IPTV i generujemy gotowy plik, który wystarczy wrzucić na USB i kolejnie do dekodera, za pomocą ustawień Stalker, które znajdziemy w menu. Jest to bardzo przydatna funkcja, którą polecamy dla konfiguracji swojego tunera.


https://best-de.tv/shop/portal-konfigurator/

Poniżej parametry techniczne dekodera IPTV BEST HD9:
– Procesor CPU 667MHz LQFP144
– Pamięć Flash 16Mb
– Pamięć S-Dram DDR3 128M * 16 (2G), 1333 / 1600MHz
– Napięcie zasilania 12V / 1,5A DC
– Wyjście Cyfrowe audio S / PDIF
– Port 2x USB 2 2.0
– Ethernet 1x RJ45
– RS232 jack 3.5
– Zużycie energii 18W Max
– Moc 0,5 W max.
– Temperatura pracy + 5 ° C do + 40 ° C
– Temperatura przechowywania -20 ° C do 70 ° C
– Wymiar 137mm * 103mm * 29mm
– Kompresja Mpeg-4, H.264.H.265, Mepg-2 MP @ HL, MPEG / AVC
– Format wideo 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p
– Dekodowanie dźwięku MPEG1 Layer I i II, Mpeg2, MPEG4 AAC i MPEG4 AAC-HE (AAC +), Dolby Digital (AC-3), MP3, WMA
– Częstotliwość próbkowania 32, 44,1, 98, 96 Khz
– HDMI HD Video / Audio, Ver1.3, Type A

Zastanawiasz się nad przejściem z tradycyjnego sygnału satelitarnego lub naziemnego na odbiór telewizji internetowej IPTV? A może Twoja lokalizacja nie pozwala na montaż tego typu antena a szukasz odbiornika który będzie stabilnie działać i nie będzie sprawiał problemów? Polecamy wyżej zaprezentowany odbiornik firmy BEST HD9. Mały, tani tuner ze wszystkimi potrzebnymi funkcjami, które są wymagane do tego typu telewizji.