Kompletne biurka z elektryczną regulacją wysokości cieszą się równie dużą popularnością, jak stelaże elektryczne do biurek. Stąd też Spacetronik konsekwentnie dokłada do swojej oferty nowe modele. Seria Astrid już powinna być Wam wszystkim znana, ale z modelem Spacetronik SPE-B128BG macie okazje się zaznajomić po raz pierwszy.

Biurko regulowane Spacetronik Astrid ze szklanym blatem (SPE-B128BG)

Do tej pory Spacetronik oznaczył trzy modele biurek szyldem Astrid (SPE-B118BB, SPE-B118BG, SPE-B128BB). Do szeregów kompletnych biurek z elektryczną regulacją dołącza Astrid SPE-B128BG z blatem z hartowanego szkła.

Biurko regulowane Spacetronik Ergoline Astrid

Pracuj naprzemiennie: na stojąco i siedząco

Biurko Astrid to prawdziwe ergo-rozwiązanie. W związku z tym takie miejsce nazywa się hybrydowym. W przypadku gdy stwierdzisz, że siedzenie staje się uciążliwe, zmień pozycję siedzącą na stojącą, a biurko zrobi to razem z Tobą. To wszystko oczywiście dla Twojego zdrowia. Będziesz mógł zmieniać wysokość blatu w zakresie od 720 mm do 1210 mm.

Regulacja wysokości, pracuj na stojąco lub siedząco

Blat inny niż wszystkie

Biurko Astrid zostało wyposażone w stylowy szklany blat (hartowane szkło) o grubości 6 mm. Rozmiar blatu wynosi 1200 x 600 x 0,6 mm. Śmiem twierdzić, że jest to bezsprzecznie jedno z najładniejszych biurek, jakie widziałem.

szklany blat

Proste jest piękne

W Spacetronik Ergoline stawiamy na detale. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej integralności strukturalnej, nasz stelaż zapewnia stabilność biurka nawet na jego najwyższej wysokości. Grubsza i trwalsza powłoka proszkowana jest odporna na zarysowania, wodę i plamy. Biurko posiada pojemną szufladę do przechowywania, która pozwoli Ci zadbać o estetykę stanowiska pracy.

Szuflada na dokumenty

Maksymalna nośność biurka wynosi 50 kg. Biurka elektryczne z regulacją wysokości Spacetronik Ergoline Astrid wyróżniają się bardzo prostym montażem. Zmontuj blat, konstrukcję stelaża (kolumny) stopy razem i gotowe! Aha, no i oczywiście podłącz całe okablowanie. Bez trudu każdy z nas powinien sobie poradzić z instalacją.

Montaż instalacja biurko elektryczne spacetronik ergoline

Elektryczna regulacja wysokości

Co prawda biurko Astrid posiadają tylko jeden silnik, jednakże regulacja w nim jest nadal bardzo płynna i stabilna. Przejście z pozycji siedzącej do stojącej zajmuje około 10 sekund. Prędkość regulacji wynosi 25 mm/s. Podobnie jak w przypadku większości biurek z serii Spacetronik, decybelomierz w otoczeniu tego modelu biurka nie ujawni na odczycie wartości większej niż 50 dB. Estetyczny, “wtopiony” w konstrukcję biurka kontroler posiada wyświetlacz LED, przyciski do manualnej zmiany pozycji, 4 programowalne przyciski zapamiętujące pozycje, 2 porty USB, port USB-C oraz funkcję kontroli rodzicielskiej. Ponadto uraczymy tutaj system antykolizyjny*.

*Ten innowacyjny system powoduje, że biurko podczas zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Jest to świetna funkcja dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta domowe, które przychodzą do twojego miejsca pracy.

System antykolizyjny

Gdzie kupić biurko z regulowaną wysokością Spacetronik Astrid?

Biurko Spacetronik Astrid SPE-B128BG
Biurko Spacetronik Astrid SPE-B128BG

Najważniejsze cechy biurka ergonomicznego Spacetronik Astrid

 • 2-stopniowa konstrukcja kolumny
 • Jednosilnikowy system
 • Zakres regulacji: 720 – 1210 mm (490 mm)
 • Maksymalna nośność: 50 kg
 • Wymiary blatu: 120 cm x 60 cm x 0,6 cm
 • Materiał blatu: szkło hartowane (6 mm)
 • Maksymalna prędkość: 25 mm/s
 • Bardzo cichy napęd: poziom hałasu poniżej 50 dB
 • Zasilanie: 100 V – 240 V
 • Zaawansowany kontroler z 4 przyciskami do zapamiętywania pozycji, 2 portami USB, 1 portem USB-C, przyciskami “góra” / “dół” oraz funkcją blokady rodzicielskiej
 • Oprogramowanie zabezpieczające, w tym automatyczne wykrywanie awarii
 • Innowacyjny system antykolizyjny
 • Stała prędkość: dokładna wysokość regulowana w granicach błędu 2 mm
 • Łatwy montaż i obsługa
 • Kolor stelaża: czarny