Po blatach gamingowych, ze sklejki, z płyty laminowanej przyszedł czas na blaty… z drewna bambusowego. Spacetronik kolejny raz poszerza swoją ofertę o nowe pozycje w kategorii blatów do biurek i stołów. Przed Wami bambusowy blat. Więcej szczegółów poniżej.

Blat biurkowy Moso

Blat z bambusa Spacetronik Moso

Na wstępie warto zaznaczyć, że blaty nie są pokryte tylko laminatem imitującym bambus. Są w pełni wykonane z drewna bambusowego, a konkretniej z odmiany Moso. W ofercie dostępne są trzy modele (trzy rozmiary): 120 x 60 cm, 140 x 70 cm, 151 x 75 cm. Grubość każdego z nich wynosi 19 mm. Narożniki wszystkich trzech modeli są proste. Nie można oczywiście pominąć faktu, że w połączeniu z elektrycznym stelażem biurkowym tworzą nowoczesne ergonomiczne biurko elektryczne. W celu ochrony blaty biurkowe Spacetronik Moso posiadają specjalną powłokę ochronną z poliuretanu.

Najistotniejsze cechy

  • w pełni uniwersalne blaty dla biurek lub stołów, w tym elektrycznych
  • wykonane z drewna bambusowego, odmiana MOSO
  • blaty posiadają prostoliniowe narożniki
  • wysoka odporność na zarysowania
  • poliuretanowa powłoka ochronna na całej powierzchni blatów

Bambusowy blat struktura

Gdzie kupić blaty Spacetronik Moso?

Gdzie kupić blat do biurka

Kliknij w jeden z poniższych odnośników, aby przenieść się do sklepu i dowiedzieć się więcej.

Inne blaty Spacetronik

Jeśli opisywane wyżej blaty nie przypadły Wam specjalnie do gustu, nie martwcie się. W ofercie Spacetronik znajdziecie więcej blatów, w tym blaty z płyty laminowanej, ze sklejki oraz gamingowe.

Blaty do biurek