Witajcie, wracam dzisiaj do Was z Brinno 🙂

Z wizytą u groomera…

W dzisiejszym wpisie istna petarda! Prezentujemy film stworzony przez nas – prosto z gabinetu psiego groomera z Kościana! Nagranie to powstało we współpracy z salonem “Poczesane Pomerdane” i producentem zestawu BAC2000 – firmą Brinno. Więcej o samej kamerze i zestawie napiszę, gdy trafi on do sprzedaży w naszym sklepie (prognozowany termin – druga połowa marca).

Brinno BAC2000 – słów kilka…

Uchylę jednak rąbka tajemnicy. W zestawie tym znajdzie się udoskonalona wersja kamery TLC2000 oznaczana jako TLC2020 – z większą ilością baterii. O samej kamerze pisałem już >>TUTAJ<<. Do niej dodawany będzie regulowany uchwyt klipsowy z funkcją tripodu oraz pokrowiec transportowy.

Więcej info wkrótce 🙂

A teraz do meritum…

Na testy otrzymaliśmy jeden zestaw BAC2000. Po skutecznych poszukiwaniach groomera w naszym regionie znaleźliśmy salon “Poczesane Pomerdane” – i tutaj muszę wspomnieć, że pani Magdalena zgodziła się na reklamę swojego salonu a to oznacza, że nie ma nic do ukrycia przy strzyżeniu. Wcześniej kontaktowaliśmy się z innymi groomerami i zgody na nagranie nie otrzymaliśmy. Czyżby trafiające tam pieski były jakoś uspokajane przed strzyżeniem? Tego nie wiemy, ale z czystym sumieniem polecamy salon pani Magdaleny:

https://www.facebook.com/Poczesanee/

Gdy już dotarliście w tym wpisie do tego miejsca to czas na film:

Zapraszamy do oglądania 🙂 i razem z pieskami z salonu groomera – POZDRAWIAMY!