Cyfrowy modulator czterokanałowy sygnału HDMI w DVB-T

EDISION QUAD Lite (4x wejście sygnału HDMI) na sygnał DVB-T (2x MUX DVB-T na wyjściu)

Czterokanałowy modulator HDMI na DVB-T jest urządzeniem do dystrybucji cyfrowego sygnału HDMI. Sygnał wejściowy w rozdzielczości Full HD podany na złącza HDMI moduluje w sygnał naziemny w standardzie DVB-T / ISDB-T. Urządzenie jest modulatorem czterokanałowym 4x wejście HDMI Quad Modulator.

EDISION QUAD Lite posiada cztery wejścia sygnału HDMI.  Do dwóch kanałów DVB-T / ISDB-T (2x MUX naziemny ) na jednym wyjściu RF, VHF/UHF MPEG4 FULL HD. Konfiguracja kanałów DVB-T w zakresie 5-69. Do czterech wejść sygnału z dowolnego źródła HDMI (np. odbiorniki telewizji naziemnej i satelitarnej STB, kamery HD, DVD, DVR, komputer PC, Android Smart TV Box, odtwarzacz Blu-ray, odtwarzacz multimedialny…). Sygnał wejściowy jest konwertowany do dwóch MUX-ów DVB-T / ISDB-T MPEG4 w paśmie VHF/UHF. Modulator HD zapewnia doskonałą jakość cyfrowego sygnału wyjściowego COFDM w połączeniu z niezawodną funkcjonalnością i stabilną pracą we wszystkich konfiguracjach. Dodatkowo cztery porty USB dla funkcji CONFIG DATA (zapis konfiguracji ustawień). Bardzo łatwe programowanie. Funkcja FAST PRE-CONFIG oferuje 50 skonfigurowanych i łatwo wybieranych identyfikatorów częstotliwości DVB-T. Wybór każdego źródła sygnału wejściowego HDMI jest dokonywany indywidualnie na wyświetlaczu LED.

Rozbudowa systemu telewizyjnego o urządzenia HDMI

Największą zaletą modulatora jest transmisja sygnału po kablach koncentrycznym w istniejących instalacjach telewizyjnych. Dlatego więc w łatwy i szybki sposób możemy rozbudować istniejącą instalację telewizyjną o dodatkowe cztery kanały. Zastosowań urządzenia jest bardzo dużo. Przykładem może być powiększenie np. oferty kanałowej o dodatkowe cztery kanały kanały TV. Do ogólnodostępnych naziemnych kanałów DVB-T możesz dołożyć cztery dodatkowe kanały z dekoderów SAT podłączonych do modulatora kablem HDMI.

Kolejny przykład do TV Hotelowej dołożyć np. kanały na których będzie wyświetlana reklama z odtwarzacza multimedialnego, na innym kanale z komputera menu restauracji, a na jeszcze innym obraz z kamery LIVE. Modulatory mogą być łączone ze sobą tworząc jedną dużą sieć TV.

Zastosowań jest bardzo dużo. Poniżej kilka przykładów zastosowania urządzenia:
Szpitale
– telewizja dla pacjentów
– transmisja z sal operacyjnych
– edukacja studentów
– monitoring
– reklamy
Sklepy i galerie
– kanały promocyjne
– reklamy
Telewizja korporacyjna
– firmowe kanały TV
– wideokonferencje
– edukacja
Szkoły i uczelnie
– transmisja z lekcji i wykładów
– telewizja uczelniana
– kanały informacyjne
– transmisja z komputerów PC
Sport
– telewizja na siłowni
– transmisja wydarzeń sportowych w wysokiej rozdzielczości
– reklamy

Modulator dostępny jest w sklepie internetowym DMTrade.pl. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę produktu.