Od zawitania pierwszych modeli HiBoost w naszej ofercie minęło stosunkowo sporo czasu. Aby jeszcze bardziej urozmaicić dla Was wybór, od niedawna znajdziecie wśród naszego asortymentu modele z serii Hi10, które są budżetowymi alternatywami dla innych (droższych modeli). Idealnie sprawdzą się dla niewielkiego domu, biura, czy innego pomieszczenia.

Źródło: Which.uk

Repeater GSM/UMTS HiBoost Hi10-EGSM 900 MHz

Repeater sygnału HiBoost Hi10-EGSM to inteligentny sposób na rozwiązanie problemu słabego odbioru sygnału mobilnego. Możesz zastosować urządzenie w swoim mieszkaniu, domu, biurze i każdej innej strefie wewnętrznej do 300 m2. Jeśli dodasz opcjonalną antenę wewnętrzną (panelową lub Omni), jego zasięg pokrycia skutecznie wzrośnie. Wzmacniacz obsługuje rozszerzony standard sieci GSM (EGSM) 900 MHz odpowiadający za rozmowy telefoniczne, używany przez wszystkich głównych operatorów komórkowych w Europie. Jest kompatybilny ze wszystkimi sieciami.

Budżetowy wzmacniacz gsm

Wzmacniacz GSM HiBoost Hi10-EGSM – Specyfikacja techniczna

Repeater GSM/3G/4G HiBoost Hi10-5S 5 pasm

Repeater sygnału HiBoost Hi10-5S to inteligentny sposób na rozwiązanie problemu słabego odbioru sygnału mobilnego. Sprzęt obsługuje 5 pasm częstotliwości i gwarantuje zarówno płynny głos, jak i szybkie usługi 3G i 4G (Internet) jednocześnie. Idealne rozwiązanie do zwiększenia sygnału w małym mieszkaniu, studiu, biurze, garażu, piwnicy i każdej innej strefie do 300m2. Jeśli dodasz opcjonalną antenę wewnętrzną (panelową lub Omni), jego zasięg pokrycia zostanie skutecznie zwiększony. Wzmacniacz obsługuje pasma LTE 800, EGSM 900, DCS 1800, WDMA 2100 and LTE 2600 MHz używane przez wszystkich głównych operatorów komórkowych w Europie. Jest kompatybilny ze wszystkimi sieciami. Urządzenie cechuje się wysoką jakością wykonania i solidną konstrukcją.

Tani wzmacniacz gsm

Łatwa konfiguracja i monitorowanie za pomocą aplikacji mobilnej

Wzmacniacz sygnału GSM HiBoost Hi10-5S jest obsługiwany za pośrednictwem darmowej aplikacji producenta – Signal Supervisor. Kontroluj swój wzmacniacz bezpośrednio z telefonu lub tabletu w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja pomoże Ci bezproblemowo przejść przez instalację wzmacniacza, dzięki wbudowanemu przewodnikowi. Ponadto znajdziesz najlepszą pozycję dla anteny zewnętrznej za pomocą profesjonalnego miernika sygnału i będziesz informowany o stanie wydajności urządzenia, otrzymując powiadomienia push na swój telefon. Bezpłatna aplikacja dostępna jest na system iOS (App Store) oraz Android (Google Play).

Aplikacja Hiboost apka na smartfona

Wzmacniacz GSM HiBoost Hi10-5S – Specyfikacja techniczna

Certyfikacja produktów HiBoost

Certyfikaty

Produkty HiBoost są oficjalnie certyfikowane pod kątem zgodności z międzynarodowymi i europejskimi przepisami bezpieczeństwa, jakości i zdrowia w akredytowanych laboratoriach badawczych.

Jak działają repeatery GSM?

Jak to działa?

1. Nadajnik wysyła silny sygnał mobilny, ale nie może dostarczyć go do twojego obszaru.
2. Antena zewnętrzna odbiera słaby sygnał mobilny z nadajnika.
3. Sygnał przechodzi z anteny zewnętrznej do wzmacniacza przez kabel.
4. Urządzenie HiBoost (wzmacniacz) wzmacnia sygnał i przesyła go do anteny wewnętrznej.
5. Antena wewnętrzna rozprowadza wzmocniony sygnał po całym obszarze.
6. Twój telefon komórkowy odbiera silny sygnał.

Rabat wzmacniacze gsm

Zainteresowały Cię wzmacniacze GSM HiBoost?

Kliknij w jeden z poniższych odnośników, aby poznać więcej szczegółów oraz cenę.