Futurystyczny design, miażdżące parametry techniczne, ultracienkie i ultralekkie. Takie są dzisiejsze nowoczesne laptopy. Jednakże mają jedną poważną ułomność – znikoma ilość portów, co zaczyna przypominać swego rodzaju wyścigów producentów tych urządzeń – im mniej, tym lepiej. Jeden port do wszystkiego. Myślisz sobie – z jednej strony fajnie, uniwersalność – z drugiej jeśli masz notorycznie odłączać ładowarkę na rzecz dysku zewnętrznego lub innych urządzeń zewnętrznych… z pewnością irytacja nie raz da się we znaki. Organizacja pracy leży totalnie. Jest rozwiązanie, które pomoże Ci rozwiązać ten problem, a jest nim…

HUB z portem USB-C do laptopa, macbooka, smartfona

Korzystanie z wielu urządzeń jednocześnie nie jest niczym nadzwyczajnym. Tytułowy HUB pozwala na rozszerzenie jednego portu USB-C na kilka innych, co pozwoli skutecznie usprawnić i ułatwić codzienną pracę. Twój laptop w końcu stanie się w pełni funkcjonalny. Użytkownicy najnowszych modeli Macbooka 2020 od Apple odczuli to bardzo dotkliwie. Zostali uraczeni jedynie dwoma portami USB-C i gniazdem słuchawkowym. I jak tu żyć!? Multiport to także interesujące rozszerzenie dla Twojego smartfona. Dzięki niemu będziesz mógł przekształcić swojego smartfona w komputer, podłączając do niego mysz, klawiaturę, a nawet monitor. Sprawdź, co my proponujemy!

Multiport USB-C SPU-M02

Ten solidny HUB w aluminiowej obudowie to urządzenie 10 w 1, które wzbogaci Twojego macbooka i nie tylko o nowe porty. Ponadto odpowiednia konstrukcja sprawia, że SPU-M02 może być podstawką pod laptop (15 st. kąt). Dodatkowo urządzenie posiada gumy antypoślizgowe, dzięki czemu zarówno laptop jak i sam multiport nie przesuwa się niekontrolowanie po blacie biurka. Wymiary: 280*78*15 mm; waga: 250 g.

Dostępne gniazda

– 3x gniazdo USB
– 1x gniazdo USB-C
– 1x gniazdo HDMI
– 2x czytnik kart SD / TF
– 1x gniazdo VGA
– 1x gniazdo jack 3,5mm
– 1x gniazdo RJ45

 

Multiport Premium USB-C SPU-M01

Multiport marki Spacetronik to urządzenie posiadające aż 10 portów, które otrzymujemy z jednego portu USB-C. Aluminiowa obudowa powoduje, że urządzenie jest solidne. Główny kabel jest chowany, stąd nawet nieużywany wygląda bardzo elegancko i ryzyko uszkodzenia, bądź zerwania kabla jest bliskie zeru. To także świetne rozwiązanie na czas podróży. SPU-M01 pozwoli także przekształcić smartfon w komputer, umożliwiając podłączenie myszki, klawiatury oraz monitora (oczywiście jeśli dany smartfon obsługuje urządzenia zew.). Wymiary: 160*55*17 mm; Waga: 126 g.

Dostępne gniazda

– 3x gniazdo USB
– 1x gniazdo USB-C
– 1x gniazdo HDMI
– 2x czytnik kart SD / TF
– 1x gniazdo VGA
– 1x gniazdo jack 3,5mm
– 1x gniazdo RJ45

Prawie jak HUB, czyli czytnik kart pamięci

Jeśli Wasze potrzeby są nieco mniejsze i ograniczają się do możliwości odczytania kart pamięci, powinniście zaopatrzyć się w czytniki kart. Sprawdźcie nasze propozycje.

Czytnik kart pamięci USB-C na SD microSD SPU-CR03

Czytnik kart jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z gniazdem typu C z funkcją OTG. Do urządzenia można podłączyć karty pamięci SDXC / SDHC / SD / MMC / RS-MMC / Micro SD / TF / Micro SDXC / Micro SDHC jak i pendrive oraz dyski zewnętrzne USB. SPU-CR03 działa w trybie Plug and Play i umożliwia zarządzanie wszystkimi możliwymi danymi w każdym kierunku – zarówno z karty na urządzenie jak i z urządzenia na kartę (tworzenie, kopiowanie, edytowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy, otwieranie i wiele innych).

Urządzenie idealnie sprawdzi się jako zewnętrzna pamięć w sytuacji gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca lub szybko przenieść dane. Czytnik kart pamięci umożliwia zapisywanie wideo oraz zdjęcia bezpośrednio na karcie pamięci SD oraz Micro SD.

Czytnik kart pamięci 3w1 SD microSD USB USB-C Micro USB SPU-CR02

Czytnik kart SPU-CR02 jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi gniazdo USB-C, micro USB, USB. Do urządzenia można podłączyć karty pamięci typu TF oraz SD. Czytnik kart pamięci pozwala zarówno na odczyt jak i zapis danych z kart pamięci za pomocą praktycznie każdego typu urządzenia (Windows, Mac OS, Linux oraz Android). Działa w trybie Plug and play i umożliwia zarządzanie wszystkimi możliwymi danymi w każdym kierunku – zarówno z karty na urządzenie jak i z urządzenia na kartę (tworzenie, kopiowanie, edytowanie, przenoszenie, usuwanie, zmiana nazwy, otwieranie i wiele innych).

Urządzenie idealnie sprawdzi się jako zewnętrzna pamięć w sytuacji gdy potrzebujemy dodatkowego miejsca lub szybko przenieść dane. Czytnik kart pamięci umożliwia zapisywanie wideo oraz zdjęcia bezpośrednio na karcie pamięci SD oraz Micro SD.

Zainteresowały Cię produkty z tej publikacji?

Kliknij w jeden z poniższych odnośników, aby dowiedzieć się więcej i poznać ceny.