W ofercie Spacetronik pojawiły się nowe szafki podbiurkowe. SPC-120 to dwuszufladowy kontenerek biurowy, który jest praktycznym meblem dla każdego stanowiska biurowego. Poniżej więcej szczegółów.

Szafka pod biurko Spacetronik SPC-120

Odpowiednia organizacja przestrzeni w miejscu pracy (chociażby w biurze to absolutne must be. Na rynku dostępnych jest mnóstwo rozwiązań meblowych. My ponownie proponujemy mobilny kontenerek pod biurko – tym razem w nieco mniejszym wydaniu – dwuszufladowym. Wszelkiego typu dokumenty i artykuły biurowe trafiają właśnie tam. W rezultacie wszystkie istotne rzeczy są na wyciągnięcie ręki, w jednym miejscu i w dodatku odpowiednio uporządkowane. Fajne zastosowanie zarówna dla domowego biura, jak i firmy. Każda z szafek została wykonana ze stali malowanej proszkowo. Bez ceregieli można stwierdzić, że szafki są stabilne i solidne, wręcz pancerne (jeszcze nie strzelaliśmy, ale próby balistyczne w planach). Prosty, klasyczny design – szafka będzie pasować dosłownie wszędzie. Została wyposażona w centralny zamek, który zabezpiecza obie szuflady jednocześnie (no i oczywiście ich cenną zawartość).

Głęboka, wysoka dolna szuflada może pomieścić dokumenty o rozmiarze A4, F4, Letter i Legal. Możesz również dostosować przestrzeń wg własnych potrzeb, dzięki modułowej ściance przedziałowej. Mniejsza szuflada posiada piórnik na artykuły piśmiennicze. Dzięki zintegrowanym kółkom można ją w łatwy sposób przemieszczać. Szafka jest prawie gotowa do użycia, wystarczy, że zamontujesz kółka (nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi). Wymiary szafki: 30 cm x 50 cm x 48 cm.

Kontenerek podbiurkowy SPC-120 (zdjęcia)

Szafka pod biurko Spacetronik

Szafka pod biurko Spacetronik

Kontenerek podbiurkowy

Najważniejsze cechy – kontenerek Spacetronik

– Wykonany z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo
– Wymiary kontenerka 30 cm x 50 cm x 48 cm
– Dostępny w kolorze czarnym, białym lub szarym
– Nie wymaga montażu (wstępnie złożony)
– W zestawie pięć kółek
– Centralny zamek blokujący wszystkie szuflady
– Dwie pojemne szuflady do dokumentów i wyposażenia biurowego

Zainteresowały Cię nowości od Spacetronik Ergoline?

Kliknij w odpowiedni odnośnik i sprawdź cenę!

kontenerek pod biurko