Pojemniki magazynowe – kuwety

Kuwety stanowią doskonałe rozwiązanie problemów związanych z przechowywaniem drobnych produktów w każdym magazynie, warsztacie, sklepie oraz ułatwiają utrzymanie idealnego porządku. Można je ustawiać jeden na drugim albo przymocować do ściany za pomocą specjalnych metalowych listew. Pojemniki można również umieszczać na specjalnych regałach czyniąc je jeszcze bardziej funkcjonalnymi i użytecznymi.

Wyrób dostępny w trzech standardowych wymiarach oraz szerokiej gamie kolorystycznej NIEBIESKI, CZERWONY, ZIELONY, ŻÓŁTY, CZARNY pozostałe kolory do indywidualnego zamówienia.

W naszym asortymencie znaleźć można pojemniki warsztatowe i magazynowe wykonane z dobrego jakościowo polipropylenu, odznaczającego się odpornością na tłuszcze, oleje, a także wysoką temperaturę, a co najważniejsze grubośc ścianki pojemnika to aż 3mm. Ponadto są odporne na obciążenia. Produkty dostępne są w kilku wariantach wymiarowych i kolorach – dla ułatwienia segregacji.

Nasze kuwety, a kuwety dostępne na rynku

Nasz produkt jest w 100% polski, wszystkie pojemniki, listwy, regały oraz inne akcesoria zostały wyprodukowane w Polsce. Najważniejszymi cechami wyróżniającymi nasze kuwety od tanich zamienników to jakość wykonania. Kuwety zostały wykonane z polipropylenu co stanowi je bardzo wytrzymałymi, a zarazem nie są kruche co jest bardzo ważne w razie upadków, uderzeń itp. Co najważniejsze grubość ścianki kuwety to aż 3mm.

Mnogość zastosowania – możliwość ustawiania w stos

Dzięki możliwości bezpiecznego układania w stos, uniwersalne kuwety mogą być także z powodzeniem wykorzystywane jako kilkuelementowy zestaw pojemników, tworząc w ten sposób samodzielny regał. Uniwersalne pojemniki warsztatowe produkcji są dedykowane głównie dla regału o modułowej budowie, ale ich uniwersalny charakter sprawia, że doskonale sprawdzają się jako komponent innego, dowolnego systemu regałowego.

kuwety

Żywa kolorystyka kuwety dostępne w różnych rozmiarach i kolorach

Niewątpliwą zaletą systemu regałowego naszej produkcji jest dostępność kuwet w różnych rozmiarach i/lub kolorach, co zdecydowanie ułatwia orientację w miejscu pracy i pozwala na szybką identyfikację zawartości konkretnego pojemnika. Standardowo kuwety dostępne są w pięciu podstawowych kolorach: czarny, żółty, czerwony, niebieski, zielony oraz w trzech różnych rozmiarach:

– Pojemniki małe “S” (160x105x75mm) – poprzez swoje niewielki wymiary, pojemniki przeznaczone są do przechowywania mniejszych narzędzi i akcesoriów.

– Pojemniki średnie “M” (215x145x100 mm) – stworzone z myślą o przechowywaniu narzędzi, akcesoriów i innych przedmiotów niedużej wielkości.

– Pojemniki duże “L” (260x170x125mm) – poprzez swoją większą pojemność, doskonale nadają się do przechowywania większych i cięższych urządzeń, narzędzi i innych akcesoriów.

kuwety

Dane techniczne pojemników PCV:

– materiał: polipropylen

– kolor (do wyboru): (1) – czarny, (2) – niebieski, (3) – czerwony, (4) – zielony, (5) – zółty,

– grubość ścianki: 3 mm.

Rozmiar “S”

– wysokość: 75 mm.

– szerokość: 105 mm.

– głębokość: 160 mm.

– maksymalne obciążenie: 2 kg.

Rozmiar “M”

– wysokość: 100 mm.

– szerokość: 145 mm.

– głębokość: 215 mm.

– maksymalne obciążenie: 5 kg.

Rozmiar “L”

– wysokość: 125 mm.

– szerokość: 170 mm.

– głębokość: 260 mm.

– maksymalne obciążenie: 8 kg.

kuwety

Dostępne produkty:

Pojedyncze kuwety

– 3 rozmiary: S, M, L

– 5 kolorów: (1) – czarny, (2) – niebieski, (3) – czerwony, (4) – zielony, (5) – zółty,

kuwety

Metalowe listwy w zestawie z kuwetami

– 3 rozmiary: S – 8 kuwet w zestawie, M – 6 kuwet w zestawie, L – 5 kuwet w zestawie

– 5 kolorów: (1) – czarny, (2) – niebieski, (3) – czerwony, (4) – zielony, (5) – żółty,

kuwety

Regały w zestawie z kuwetami

– 3 rozmiary: S – 80 kuwet w zestawie, M – 42 kuwet w zestawie, L – 35 kuwet w zestawie

– regał MIX kuwet MIX kolorów: 60 kuwet (S – 32 kuwety, M – 18 kuwet, L – 10 kuwet)

– 5 kolorów: (1) – czarny, (2) – niebieski, (3) – czerwony, (4) – zielony, (5) – żółty,

kuwety regały

Sprawdź naszą ofertę na pojemniki magazynowe,  kuwety, listwy i regały tutaj.