W jednym z naszych poprzednich blogów poznaliście świeżynki od Spacetronik – mediaporty. Przyszedł czas na kontynuację – w tej publikacji pokażemy Wam bliżej dwa kolejne modele z serii Ergoline: SPS-R1D4B oraz SPS-D33.

Gniazdo blatowe ERGOLINE SPS-R1D4B

SPS-R1D4B to stylowy, okrągły mediaport wpuszczany w blat. Występuje tylko w kolorze czarnym. Został wyposażony w jedno gniazdo elektryczne typu niemieckiego, podwójną ładowarkę USB (2 A) oraz port Ethernet (RJ-45 KAT6). Jeśli chociaż o montaż tego produktu – nie ma nic prostszego. Wystarczy wyciąć o odpowiednich wymiarach otwór w blacie, włożyć media port do środka i od dołu nakręcić nakrętkę. Gniazdo można zamontować zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

 

Ładowarka USB na pokładzie

Ten okrągły mediaport został wyposażony w podwójną dwuamperową ładowarkę USB. Co istotne – nie jest to “Keystone”, co oznacza, że nie musimy doprowadzać żadnego kabla do gniazda blatowego (nie dot. gniazda RJ-45), a zawdzięczamy to umieszczonemu wewnątrz transformatorowi. Czyli po prostu podłączacie swój telefon przewodem USB i ładujecie go. Albo i nawet dwa z uwagi na dwa porty.

Ładowarka USB

Parametry techniczne i wyposażenie

– Długość kabla: 1,5 m
– Zasilanie sieciowe: 230 V 50 Hz
– 1x gniazdo typu niemieckiego 110-250 V (16 A)
– 1x gniazdo Ethernet (RJ-45 CAT6)
– 1x podwójna ładowarka USB (2 A)
– Wymiary: 100 mm (średnica panelu) x 81 mm (wys.) x 89 mm (średnica puszki)


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl – kliknij tutaj.

Gniazdo blatowe otwierane ERGOLINE SPS-D33

Media port otwieranyElegancki media port wpuszczany w blat, występuje w kolorze srebrnym oraz czarnym. Wykonany z aluminium i wysokiej jakości komponentów – po chwyceniu w dłoń sprawia wrażenie bardzo solidnego. Na froncie znajduje się płaski przycisk, po naciśnięciu którego w płynny sposób naszym oczom ukaże się zestaw 3 gniazd elektrycznych typu francuskiego.

D33 Gniazdo blatowe

Instalacja modelu SPS-D33 wymaga od nas nieco więcej wysiłku, niż w przypadku opisanego wyżej SPS-R1D4B, co nie oznacza, że nie jest łatwa. Na początek otwieramy “półkę” z gniazdami, naciskając przycisk. Odkręcamy dwie boczne śruby znajdujące się na górze i ściągamy cały wierzchni panel. Następnie musimy już tylko wyciąć otwór w naszym blacie, umieścić w nim gniazdo blatowe i przykręcić go.

Srebrny D33

Parametry techniczne i wyposażenie

– Długość kabla: 1,5 m
– Zasilanie sieciowe: 230 V 50 Hz
– 3x gniazdo typu francuskiego 110-250 V (16 A)
– Wymiary puszki: 22 cm x 10,8 cm x 6,7 cm (szer./wys./gł.)
– Wymiary zewnętrzne : 26,6 cm x 11,8 cm


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnysrebrny.