Na wstępie użyję określenia “idealnie”, bowiem nowa dostawa etui prosto z USA dojechała w okresie przedświątecznym. Świetnie się złożyło, gdyż pokrowiec klasy premium jako upominek dla osoby gustującej w najnowszych smartfonach to dobry wybór. A zapewniam, że wybór jest ogromny (powtórzenie jest celowe). W tym wpisie pokażę nowe serie, dla nowych modeli, ale po kolei…

Dostawa – misz-masz w paczkach 😉

Najnowszą dostawą zająłem się osobiście, największym wyzwaniem nie było przygotowanie przedmiotów do sprzedaży, ale ich posortowanie, towar dotarł do mnie wymieszany, w dużych kartonach, ale koniec końców, udało się (uff…):

W dostawie, oprócz uzupełnienia stanów magazynowych dla modeli najpopularniejszych (np. Apple iPhone Xs, Samsung Galaxy S10 czy LG G8) pojawiły się nowości. Dotyczą one modeli: Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro, Apple iPhone 11 Pro Max, Samsung Galaxy Note10, Samsung Galaxy Note10 Plus.

Atomic Slim 3 – wzmocniona obudowa ochronna

Trzecia generacja solidnej, twardej obudowy. Wzorowo wykonana, idealnie dopasowana do konkretnego modelu z podwyższonymi krawędziami, aby doskonale chronić wyświetlacz. Po jej zastosowaniu, nadal mamy pełny dostęp do wszystkich przycisków, złącz i metod odblokowywania urządzenia. Link do dostępnych modeli:

https://www.dmtrade.pl/k2492,pc-phone-akcesoria-gsm-obudowy-ghostek-atomic-slim-3.html

Cloak 4 – plecki chroniące korpus

Etui typu plecki, z gumowymi krawędziami, zabezpieczające urządzenie przed zarysowaniami. Tył przejrzysty, więc wasze “jabłuszko” będzie widoczne 🙂 Dedykowane pod konkretne modele, zachowuje wszystkie złącza i przyciski jako łatwodostępne. Link do serii Cloak 4:

https://www.dmtrade.pl/k2366,pc-phone-akcesoria-gsm-obudowy-ghostek-cloak-4.html

Covert 3 – etui z narożnikami absorbującymi uderzenia

Etui o podobnych parametrach jak Cloak, jednak tutaj producent postawił na maksymalną ochronę w narożnikach, a nie na całych krawędziach. Plecki wykonane w specjalnej technologii absorbującej uderzenia (ale specjalnie bym jej testować nie radził). Link do serii Covert 3:

https://www.dmtrade.pl/k2368,pc-phone-akcesoria-gsm-obudowy-ghostek-covert-3.html

Exec 4 – portfel, ze schowkiem na karty

Etui typu portfel/wallet. Niby plecki, ale jednak nie do końca. Z tyłu dodatkowa kieszeń na karty płatnicze, dokumenty itp. Kieszonka wypinana/wysuwana. Ciekawa opcja, po jej demontażu standardowe etui ochronne. Dodatkowo, kieszeń na karty “chwyta” magnetycznie wszelkie uchwyty tego typu. Link do Exec’a:

https://www.dmtrade.pl/k2493,pc-phone-akcesoria-gsm-obudowy-ghostek-exec-4.html

Iron Armor 3 – kabura maksymalnie ochronna, zamykana

Etui, kabura maksymalnie ochronna. Dwuczęściowa, zamykana. Etui składa się z plecków chroniących przed zarysowaniami oraz elementu osłaniającego ekran, całość jest spinana klamrą. Dodatkowo można kaburę przypiąć do paska. Wyposażony również w podstawkę – dla wygodnego oglądania filmów. Link:

https://www.dmtrade.pl/k2499,pc-phone-akcesoria-gsm-obudowy-ghostek-iron-armor-3.html

Nautical 2 – wodoodporne, dla aktywnych

I najlepsze na koniec. Najbardziej popularne, wodoodporne etui Ghostek Nautical 2. Druga generacja doskonałej ochrony, idealne dla osób lubiących aktywny wypoczynek, ale nierozstających się ze smartfonami. Wszystkie gniazda chronione przed wilgocią. Etui dwuelementowe (przód+tył). Chroń swój sprzęt, link:

https://www.dmtrade.pl/k2373,pc-phone-akcesoria-gsm-obudowy-ghostek-nautical-2.html

Wszystkie etui marki Ghostek, które są dostępne na naszej stronie, posiadamy na własnym magazynie, gwarantujemy tym samym wysyłkę w maksymalnie 24 godziny od złożenia zamówienia. Osobiście mogę Ghostek’a gorąco polecić – z moim Galaxy S10, model Atomic Slim 2 spisuje się świetnie 🙂