Witajcie, w dzisiejszym blogu kolejne nowości w dziedzinie ergonomii od Spacetronik! Nowe modele biurek regulowanych elektrycznie oraz innowacyjna technologia: system antykolizyjny.

Innowacyjny system antykolizyjny

Na początku wyjaśnimy co to takiego ,,System antykolizyjny”. W miejscu pracy ważna jest wygoda i ergonomia – dzięki biurkom regulowanym elektrycznie możecie takie komfortowe warunki osiągnąć. My jednak poszliśmy o krok dalej i pomyśleliśmy również o bezpieczeństwie.

System antykolizyjny w naszych biurkach chroni Ciebie, Twoje meble i sprzęty. Zaawansowana technologia zapobiegania kolizjom. Ten innowacyjny system powoduje, że biurko automatycznie zatrzyma się i cofnie, jeśli wykryje dowolny obiekt, minimalizując potencjalne uszkodzenia lub obrażenia. Jest to świetna funkcja dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta domowe, które przychodzą do Twojego miejsca pracy. Jak to działa?

Zobacz system antykolizyjny w akcji! (wideo)

Nowe modele Stelaży Elektrycznych Spacetronik Ergoline z systemem antykolizyjnym

Oferta Spacetronik Ergoline została rozszerzona o nowe modele stelaży z elektryczną regulacją wysokości, wyposażone w wyżej opisaną technologię.

 Spacetronik Ergoline SPE- 223 AC

Proste jest piękne. 3-stopniowa konstrukcja kolumny. Dwusilnikowy system. Maksymalna nośność 125 kg. Maksymalna prędkość regulacji 38 mm/s. Regulacja wysokości w zakresie 580 – 1230 mm.

Zaawansowany kontroler*. Cichy napęd; poziom hałasu < 45 dB. System antykolizyjny. Dla blatów o wymiarach w zakresach: szerokość 1200 – 2000 mm, głębokość 600 – 800 mm. Dostępny w kolorze czarnym oraz białym.


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl – kolor czarny, kolor biały

 Spacetronik Ergoline SPE- 227 AC

Design inny niż wszystkie. 3-stopniowa okrągła konstrukcja kolumny powoduje, że ten model wyróżnia się szczególnie. Dwusilnikowy system. Maksymalna nośność 125 kg. Maksymalna prędkość regulacji 38 mm/s. Regulacja wysokości w zakresie 600 – 1250 mm. Zaawansowany kontroler*. Cichy napęd; poziom hałasu < 50 dB. System antykolizyjny. Dla blatów o wymiarach w zakresach: szerokość 1200 – 2000 mm, głębokość 600 – 800 mm. Dostępny w kolorze białym.


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl – kolor biały

Zaawansowany kontroler z zapamiętywaniem pozycji i alarmem

Przyciski góra/dół pozwalają na łatwe dostosowanie idealnej wysokości. Dzięki trzem programowalnym przyciskom możesz zapisać swoje ulubione pozycje i wrócić do każdej z nich poprzez jedno kliknięcie, np. wtedy gdy chcesz pracować na stojąco. Aktualna wysokość ergonomicznego biurka jest pokazywana na wyświetlaczu, który automatycznie ciemnieje, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy biurko jest nieruchome. Alarm przypominający pozwoli Ci zachować “zdrową równowagę” pomiędzy staniem, a siedzeniem podczas pracy.
W dowolnym momencie możesz go włączyć lub wyłączyć.

Kontroler z zapamiętywaniem pozycji i alarmem spacetronik ergoline