Mediaporty (zwłaszcza te blatowe) to nic innego, jak rodzaj zespołu zintegrowanych przyłączy, które umożliwiają szybkie podłączenie urządzeń multimedialnych, bez konieczności schylania się do nisko umiejscowionych gniazd elektrycznych, bądź portów w komputerze stacjonarnym. Mediaporty z serii Spacetronik ERGOLINE to ułatwienie i nieocenione rozwiązanie w przypadku, gdy nasze biurko jest wręcz oblężone przez plączące się kable, a także element, który znacząco poprawi estetykę naszego stanowiska. Zapraszamy do publikacji, w której poznacie nowości od Spacetronik.

Gniazdo blatowe zasuwane ERGOLINE SPS-S26B/S26S

Mediaport SPS-S26Mediaport Spacetronik ERGOLINE SPS-S26 to nowoczesne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w sklepach, salonach sprzedaży, salach konferencyjnych, biurach, a także w domu. Wykonany z aluminium i wysokiej jakości komponentów. Produkt jest przeznaczony do montażu wewnątrz pomieszczeń w biurkach, blatach i stołach, zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, zapewniając dostęp do gniazd. Oprócz dwóch standardowych gniazd elektrycznych typu francuskiego (16 A), posiada także porty USB 3.0, USB 2.0, HDMI oraz gniazdo Ethernet RJ-45, a wszystko to przykrywają dwie zasuwane aluminiowe pokrywy.

SPS-S26B

Całość prezentuje się bardzo gustownie i z pewnością poprawi estetykę każdego stanowiska pracy.

Media port

Specyfikacja techniczna

– Długość kabla: 1,5 m
– Zasilanie sieciowe: 230 V 50 Hz
– 2x gniazdo typu francuskiego 110-250 V (16 A)
– 1x port USB 2.0
– 1x port USB 3.0
– 1x gniazdo HDMI
– 1x port Ethernet CAT6 (RJ-45)
– Wymiary puszki: 24,5 cm x 6,8 cm x 5,4 cm (szer./wys./gł.)
– Wymiary zewnętrzne : 26,3 cm x 9,8 cm (po rozsunięcu 44 cm x 9,8 cm)

Dane techniczne


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny, srebrny.

Gniazdo blatowe zasuwane ERGOLINE SPS-S27B/S27S

SPS-S27Przestrzeń biurowa i ilość gniazd…  no właśnie. Liczba gniazd elektrycznych nie zawsze jest dostosowana do ilości urządzeń, które muszą być podłączone do prądu. Swego czasu stosowano niezliczoną ilość przedłużaczy, które wiły się przez całe pomieszczenia, nie wyglądając zbyt ciekawie i w sumie nikogo to nie dziwiło. Mediaport jest swoistym sposobem na rozwiązanie tego problemu. SPS-S27 to nieco bogatsza wersja wyżej opisywanego modelu. Stylowe, zasuwane gniazdo blatowe, które zostało wyposażone w 2 gniazda zasilające typu francuskiego (16 A), port USB 3.0, USB 2.0, HDMI i gniazdo Ethernet RJ-45. W przypadku tego modelu wisienką na torcie jest szybka ładowarka indukcyjna. Podobnie jak w przypadku poprzednika mamy do wyboru dwa warianty kolorystyczne. Elegancki design, wysoka jakość wykonania i wyposażenie powodują, że Mediaport Spacetronik Ergoline SPS-S27 jest bezkonkurencyjny w swojej klasie.

Ładowanie indukcyjne

Szybka ładowarka indukcyjna

Ładowarka indukcyjna

Mediaport został wyposażony w szybką ładowarkę indukcyjną o napięciu wejściowym 5 V / 2.0 A lub 9 V / 1.8 A. (wyjściowe 5 W / 7,5 W / 10 W). Ładowarkę indukcyjną należy podłączyć osobno do zasilania (posiada kabel USB). Praktyczne i stylowe rozwiązanie, które pozwoli Ci naładować smartfon bez konieczności podłączania przewodów.

Specyfikacja techniczna

– Długość kabla: 1,5 m
– Zasilanie sieciowe: 230 V 50 Hz
– 2x gniazdo typu francuskiego 110-250 V (16 A)
– 1x port USB 2.0
– 1x port USB 3.0
– 1x gniazdo HDMI
– 1x port Ethernet CAT6 (RJ-45)
– 1x szybka ładowarka indukcyjna (wejście 5 V / 2 A, 9 V / 1.8 A; wyjście 5 W, 7.5 W, 10 W)
– Wymiary puszki: 32,8 cm x 7 cm x 5,8 cm (szer./wys./gł.)
– Wymiary zewnętrzne : 34,3 cm x 9,7 cm (po rozsunięcu 54,2 cm x 9,8 cm)

Dane techniczne


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny, srebrny.

Instalacja prosta jak…

…budowa cepa? Po prostu: Bierzecie pod uwagę wymiary puszki danego mediaportu, a następnie wycinacie odpowiedni otwór w Waszym blacie. Następnie umieszczacie go do środka, przesuwacie do góry dwa boczne klipsy, aby unieruchomić gniazdo i voilà. Nic trudnego, prawda?

 

Instalacja

Oba modele występują w wersji Keystone, co oznacza, że do mediaportu trzeba poprowadzić własne kable (poza tymi sieciowymi do gniazd elektrycznych). Aby dostać się do wnętrza mediaportu, należy odkręcić cztery śruby z jednej strony, ściągnąć boczną ścianę, a następnie zdjąć osłonę, przesuwając ją.