Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że nasza marka Goobay dołączyła do programu Allegro. Oficjalny sklep Goobay pojawił się w Strefie Marek nieco ponad 2 miesiące temu. Tyle czasu wystarczyło, aby stać się jednym z czołowych sprzedawców w naszym narodowym serwisie sprzedażowo-aukcyjnym w kategorii kabli sieciowych.

Oficjalny sklep Goobay – obszerna oferta kabli sieciowych

To nie tak, że lubimy się chwalić. Po prostu uważamy, że nasza oferta jest godna Twojej uwagi. Szukasz kabli sieciowych? Odwiedź nasz sklep, a wszystko będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Patchcordy od koloru do wyboru. O różnych długościach, tj. 0.15 m, 0.25 m, 0.5 m, 1 m, 1.5 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7 m, 7,5 m, 10 m, 15 m, 20 m, 25 m, 30 m, 40 m, 50 m, 60 m, 75 m. 

Kabli marki Goobay występują w następujących kategoriach:

  • CAT 5E: przepustowość 100 MHz; maksymalna prędkość 1Gb/s
  • CAT 6: przepustowość 250 MHz; maksymalna prędkość 10Gb/s
  • CAT 6A: przepustowość 500 MHz; maksymalna prędkość 10Gb/s
  • CAT 7: przepustowość 600 MHz; maksymalna prędkość 20Gb/s
  • CAT 8.1: przepustowość 2048 MHz; maksymalna prędkość 20Gb/s

Naprawdę jest z czego wybierać. Nie wierzysz? Przekonaj się sam i odwiedź nasz Oficjalny sklep Goobay na Allegro.

sma GOOBAY allegro spacetronik

Kable sieciowe typu patchcord Goobay – czym są?

Kable Goobay Patchcord

To nic innego jak kabel sieciowy zakończony obustronnie wtykami RJ45 odpowiednimi dla kategorii kabla i ekranowania. Po prostu kabel gotowy do użycia. Dla wszystkich tych, którzy nie potrafią, nie chcą, nie lubią, itd… zarabiać kabli.

Goobay to coś znacznie więcej

Goobay to niemiecka marka posiadająca w swojej ofercie wszelkiego typu akcesoria elektroniczne. W szerokim asortymencie posiadają wtyki i złącza, kable sieciowe i AV, akcesoria do smartfonów. Oferta producenta jest cały czas rozbudowywana, najnowsze produkty zahaczają o elektrykę oraz sprzęt IT. Cały asortyment Goobay cechuje się wysoką jakością wykonania, estetyką pakowania i wysoką niezawodnością.

Sprawdź oficjalny sklep Goobay na Allegro w strefie marek