Biurko elektryczne dzisiaj nie kojarzy się już z czymś abstrakcyjnym. Na rynku dostępnych jest wiele modeli ram do regulowanych stołów bądź gotowych już biurek z blatem – wystarczy zajrzeć do oferty Spacetronika – nie lada wyczyn nie pogubić się. Wydawać by się mogło, że nie zaznamy już większego powiewu świeżości w tej branży. Jeden z wiodących producentów ergonomicznych biurek po raz kolejny zaskakuje. W sprzedaży pojawiło się regulowane biurko, które można połączyć z drugim, tworząc modułowe podwójne biurko elektryczne. Więcej szczegółów poniżej.

Stelaż do biurka regulowanego Spacetronik SPE-223HB AC

Kontroler sterowania w biurku elektrycznymBiurko elektryczne SPE-223HB to model z górnej półki jeśli mowa o parametrach. Za solidnością i stabilnością stoją takie cechy jak odpowiednio dociążona stalowa konstrukcja, 3-stopniowa konstrukcja kolumny oraz dwa silniki. Wysokość jest regulowana w szerokim zakresie od 580 mm do 1230 mm. SPE-223HB “weźmie na swoje barki” obciążenie do 125 kg (wliczając w to blat, który trzeba dokupić osobno). 38 mm/s – tyle wynosi deklarowana prędkość regulacji, co oznacza, że zmiana pozycji z siedzącej do stojącej zajmuje mniej niż 10 sekund. Jak inne modele, ten również wyróżnia się cichą pracą – nie więcej jak 45 dB. Oczywiście na pokładzie nie zabrakło systemu antykolizyjnego, który powoli staje się standardem.

Najważniejsze cechy produktu

– 3-stopniowa konstrukcja kolumny
– dwusilnikowy system
– zakres regulacji 580 – 1230 mm (650 mm)
– maksymalna nośność 125 kg
– sugerowana szerokość blatu 1200 – 2000 mm
– sugerowana głębokość blatu 600 – 800 mm
– maksymalna prędkość 38 mm/s
– bardzo cichy napęd; poziom hałasu poniżej 45 dB
– zasilanie 100 V – 240 V
– zaawansowany kontroler z pamięcią 3 pozycji i alarmem
– stała prędkość, dokładna wysokość regulowana w granicach błędu 2 mm
– niezawodny system kontroli
– innowacyjny system antykolizyjny
– łatwy montaż i obsługa
– kolor czarny
– produkt nie zawiera w zestawie blatu
– możliwość stworzenia podwójnego biurka z wykorzystaniem opcjonalnych akcesoriów (brak w zestawie) i dwóch stelaży SPE-223H

Połącz dwa stelaże i stwórz podwójne biurko elektryczne

Spacetronik ergoline
Po lewej dwa stelaże SPE-223HB z wykorzystaniem SPK-250B (wspornik łączący); po prawej dwa stelaże SPE-223HB z dodatkami

I stwórz podwójne biurko elektryczne. Oczywiście możesz używać tej ramy do pojedynczego biurka, ale jeśli zdecydujesz się na drugi, dodatkowy egzemplarz możesz je ze sobą połączyć. A ponadto wzbogacić o interesujące dodatki, które m.in. skutecznie zamaskują wszystkie przewody powiązane z Twoim stanowiskiem biurowym.

Dostępne opcjonalne dodatki

Galeria zdjęć (2x SPE-223HB + akcesoria)

Stelaż do biurka elektrycznego Spacetronik SPE-223HB Stelaż do biurka elektrycznego Spacetronik SPE-223HB

Gdzie kupić biurko elektryczne, które można połączyć z drugim?

Stelaż biurka z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik SPE-223HB jest dostępny w sklepie DMTrade.pl – kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Gdzie kupić akcesoria do podwójnego regulowanego biurka?

Wszystkie akcesoria dedykowane podwójnym stanowiskom biurek elektrycznych dostępne są po kliknięciu tutaj.