Jak zmienić zwykły dom w Smart dom?

Uniwersalny pilot SL-IR31 pozwala na zapamiętanie sygnałów pilotów podczerwieni oraz bezprzewodowych 433MHz (kody stałe). Dzięki temu telewizor może być uruchamiany z harmonogramu automatycznie lub wyłączany. Klimatyzacja może działać automatycznie w zależności od warunków pogodowych. Światła LED czy też gniazdka elektryczne sterowane “remote controller’ em” również można ustawić harmonogram. Dzięki temu sprytnemu pilotowi poprzez aplikację w telefonie mamy możliwość sterowania każdym urządzeniem, które standardowo jest zarządzanie tylko poprzez pilota.

 

Zapomniałeś wyłączyć telewizor?

Dla tego małego bohatera to żaden problem gdyż można zarządzać nim nawet nie będąc w zasięgu domowej sieci Wi-Fi. Możesz być w dowolnym miejscu na świecie i nadal wiedzieć w czasie rzeczywistym co się dzieje w Twoim domu.

spacetronik sl-ir31

Jak uruchomić?

Urządzenie do działania potrzebuje zasilania z portu USB min. 5V 1A. Znajdować się w zasięgu domowej sieci Wi-Fi oraz co najważniejsze w “polu widzenia” urządzeń sterowanych na podczerwień. Do sterowania potrzebna jest aplikacja Smart Life i smartphone z Android lub iOS.

Gdzie kupić?

https://dmtrade.pl/p18795,pilot-ir-tuya-433mhz-smart-life.html