Qviart DUAL OS COMBO soft Linux Enigma 2 & Android

Nowy dekoder 4K typu COMBO z głowicami DVB-S2X + DVB-T2/C od Hiszpańskiego producenta Qviart. Dzisiejszym tematem jest przedstawienie zupełnie nowego dekodera 4K od wspomnianego producenta. Qviart posiada już w swojej ofercie dekodery 4K na linuxie (Qviart LUNIX 4K), i kilka Smart TV BOX na Androidzie. Qviart DUAL jest zupełnie czymś nowym Dokładnie producent postanowił połączyć systemem Linux Enigma 2 z systemem Android 9.0 w jednym urządzeniu 4K nie rezygnując oczywiście z obsługi sygnału telewizji satelitarnej jak i sygnału naziemno-kablowego.

Przedstawiam innowacyjny odbiornik 4K UHD na systemie Linux E2 + Android 9.0 Dualboot COMBO Multistream DVB-S2X + T2 / C H.265 IPTV.

Dekoder na enigmie z drugim systemem android!

Wbudowany DUALBOOT – pozwala w bardzo szybki sposób przełączać się między oprogramowaniem dekodera

http://dmtrade.pl/katalogi/qviart/qviart_dual_op/qviart_dual_e2_2.jpg

System Linux Enigma 2 / Android 9.0

Warto dodać że oprogramowanie Linux Enigma E2 to najlepszy system operacyjny dla dekoderów DVB. Użytkownicy mogą się bawić optymalnym doświadczeniem jakie daje linux, elastycznością pobierania wtyczek rozrywkowych i multimedialnych.

Odbiornik posiada zainstalowany system OpenATV wraz z wszystkimi dodatkami takimi jak wtyczki/pluginy. Listy kanałów z podziałem na operatorów tematycznie. Emulator SOFTCAM dokładnie wtyczki EMU dla ustawień systemu kodowania w czytniku kart oraz ustawień servera, klienta (”linijki”): oscam, oscam-server, cccam, gbox, mgcamd, ncam, oscam-emu, oscma-smod, oscam-stable.

Android OS jest spektakularny: niesamowicie piękny i wygodny design. Bardzo łatwy w użyciu i z wieloma praktycznymi szczegółami, aby bez wysiłku korzystać z IPTV w połączeniu ze standardowymi funkcjami DVB i nieograniczoną liczbą aplikacji. Obsługa systemu android w dekoderze jest tak prosta i wygodna jak w smartfonie. Możesz w szybki i łatwy sposób instalować takie aplikację jak: Netflix, KODI, YouTube, Przeglądarka internetowa, GRY i wiele innych…

Bez problemu możemy liczyć na aktualizacje system (OTA) dla zapewnienia najlepszej stabilności działania dekodera.

Prezentacja funkcji Qviart DUAL OS

Parametry techniczne dekodera Qviart DUAL OS (Enigma & Android)

– Dwie głowice DVB-S2X Multistream + DVB-T2 / C z obsługą H.265

– Procesor Hisilicon Hi3798MV200 4 K 2160 P HDR 10 HLG

– GPU Mali450

– Pamięć 2 GB DDR4

– Pamięć flash 16 GB

– Wbudowane WIFI 300 Mb / s + podwójne zewnętrzne anteny 2,4 GHz

– Gigabitowa sieć LAN 10/100/1000

– Porty USB 3.0 + USB 2.0

– Złącze HDMI 2.0a HDCP 2.2 (HDMI-CEC)

– Uniwersalny czytnik kart dla kart kodowych

– Wyświetlacz LED

– Optyczne cyfrowe wyjście audio S / PDIF

Jeżeli szukasz prawdziwego ”kombajna” w dziedzinie dekoderów 🙂 sprzętu który będzie spełnia Twoje oczekiwania co do odbioru sygnału satelitarnego, naziemnego i kablowego na systemie z największymi możliwościami czyli na Linuxie z Enigma 2, dodatkowo będzie centrum multimedialnym jak Android Smart TV BOX z nieograniczonym dostępem do aplikacji multimedialnych to Qviart DUAL OS jest idealnym połączeniem tych wszystkich funkcji!

Dekoder Qviart DUAL OS dostępny w sklepie DMTrade.pl:
https://www.dmtrade.pl/p18665,qviart-dual-os-e2-android-9-0-combo-dvb-s2x-dvb-t2-c.html