Irytują Cię wiecznie plączące się kable? Masz dosyć widoku nieładu pod biurkiem? Zdarzyło Ci się podczas pracy przy komputerze nieumyślnie zahaczyć kabel i wyrwać wtyczkę, uszkadzając go? Prowadnice kablowe – nowość od Spacetronik, która pomoże Wam skutecznie zażegnać wszystkie problemy z okablowaniem przy biurku.

Organizacja okablowania

“Domowych” sposobów na organizację okablowania znamy wiele. Jak wygląda ich skuteczność i estetyka? Spójrzcie sami na poniższe zdjęcia:

domowy sposób #2 sposób domowy #3

 

 

 

 

 

 

Nie wygląda to ani ciekawie, ani nie jest to praktyczne. Co w przypadku, gdy użytkownik stanowiska będzie chciał zmienić urządzenie podłączone do listwy zasilającej? Czeka go demontaż blatu i sporo zabawy z taśmą klejącą.

Prowadnice kablowe Spacetronik ERGOLINE

My proponujemy zastosowanie skuteczniejszego sposobu organizacji okablowania przy Waszym biurku. Prowadnice kablowe – kręgosłupy SPK-170, dzięki którym ukryjesz wszystkie przewody, zabezpieczysz je i zadbasz o estetykę pomieszczenia.

biurko

Odpowiednio zaprojektowany

Prezentowany produkt to bez wątpienia atrakcyjny i praktyczny sposób na utrzymanie porządku w okablowaniu. Kręgosłup prowadzi kable od podłogi do biurka i chroni je przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki swojej specyficznej konstrukcji, akcesorium idealnie nadaje się do biurek regulowanych elektrycznie (co nie zmienia faktu, że jest to równie dobre zastosowanie dla biurek o stałej wysokości). Konstrukcja prowadnicy została wykonana z trwałego tworzywa ABS. Kręgosłup posiada metalową podstawę, która zapewnia dodatkowe dociążenie i stabilność. Długość całkowita prowadnicy wynosi 128 centymetrów.

Dostosowanie długości i montaż

Klocki

Zastanawiasz się, czy kręgosłup nie okaże się zbyt długi, bądź zbyt krótki? W przypadku produktu od Spacetronika mamy możliwość dostosowania długości poprzez dodawanie/usuwanie bloków. Zatrzaskowe bloki łączą się ze stalową podstawą o średnicy 5,08”. Prowadnica kablowa wyposażona jest w górny element zaczepowy do przykręcania pod górną powierzchnią blatu, co powoduje, że montaż jest wręcz banalny – wystarczy, że za pomocą dwóch załączonych wkrętów, przykręcisz kręgosłup w wybranym przez siebie miejscu. Wystarczająco duże bloki bez trudu pomieszczą wszystkie wasze kable, a dowodem na to jest poniższe zdjęcie:

wiele kabli

 

Krótka wideoprezentacja prowadnic kablowych Spacetronik ERGOLINE SPK-170


wersje kolorystyczneProdukt dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: białej, czarnej oraz srebrnej. Do nabycia w sklepie DMTrade.pl.