Być może zabrzmi to nieco dziwnie, ale w momencie zakupu inteligentnej listwy Spacetronik, do Waszego domu wprowadzą się nowi lokatorzy. Lokatorzy, którzy przede wszystkim będą aktywni wtedy, kiedy Was nie będzie w mieszkaniu. Brzmi tajemniczo?

Listwa zasilająca sterowana Wi-Fi Spacetronik Smart Life SL-PS26B

Tomek i Beatka. Marcinek i Anita. Nazwiecie sobie ten duecik jak tylko będziecie chcieli. Najdziwniejsze jest to, że są to ludzie ze specyficznymi nawykami. Pierwszy lokator-duch “przez przypadek” zapala światło na korytarzu, a jego druga połówka ma zwyczaj równo o 22:15:32 odpalać radio i odpływać w rytmach muzyki klasycznej. Dzieje się to zawsze wtedy, gdy nie ma nikogo z właścicieli w domu. To jedna z funkcji, którą posiada ta listwa.

Inteligentna listwa smart home wifi spacetronik

Inteligentny dom? Na pewno bezpieczniejszy

inteligentny dom smart home

Ci lokatorzy to nic innego jak harmonogram zdarzeń. Mając podłączone do listwy urządzenia, możemy zaprogramować, aby listwa włączała o konkretnej porze dany sprzęt. W ten sposób imitujecie obecność kogoś w mieszkaniu, co z pewnością odstraszy potencjalnych złodziejaszków.

Kontroluj swoje urządzenia

zdalne sterowanie aplikacja spacetronik

Nie musi to być urządzenie, które okazuje się praktyczne tylko wtedy, gdy nas nie ma. Dzięki listwie możesz komfortowo sterować swoim domem, niezależnie gdzie się znajdujesz i co robisz. Możesz siedzieć na kanapie i włączyć wentylator, możesz być w pracy i włączyć piekarnik, aby kolacja była gotowa na Twój powrót do domu.

Inteligentna listwa Spacetronik SL-PS26 – Wygląd i specyfikacja techniczna

Na pokładzie cztery gniazda, które mogą być zarządzane niezależnie. Za pośrednictwem jednego kliknięcia możemy także wyłączyć całą listwę. 4 porty USB (zarządzane jako 1, taki mały minusik) pozwolą na podłączenie i naładowanie chociażby naszych urządzeń mobilnych. Dostęp do inteligentnej listwy może mieć kilka osób naraz. Dzięki temu możesz wspólnie z resztą domowników kontrolować urządzenia w Waszym domu. Listwa zasilająca Spacetronik z pewnością wyróżnia się nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem.  Karbowany spód posiada dodatkowe silikonowe wypustki, które zabezpieczą blat lub podłogę przed porysowaniem. Gniazdka zaprojektowano pod takim kątem, by można było swobodnie podpiąć nawet kilka dużych wtyczek i zasilaczy. Urządzenie jest bardzo lekkie, jednakże sprawia wrażenie bardzo solidnego. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej oraz czarnej.

Smart life sl-ps26 spacetronik

– Długość kabla: 1.5m
– Napięcie wejściowe: 100-240V AC 50/60Hz
– Max. obciążenie: 16A
– Wyjście USB: 5V 3.1A
– Materiał: PC + ABS + miedź
– Wi-Fi Standard: 2.4GHz 802.11b/g/n
– Obsługiwane systemy: Android/IOS
– 4 gniazda AC
– 4 porty USB
– typ wtyczki: EU
– obsługiwana sieć Wi-Fi: 2,4 GHz
– kolor czarny lub biały
– obsługiwana aplikacja: Smart Life (darmowa)

Aplikacja na urządzenia mobilne Tuya Smart

Aplikacja Tuya Smart Life to prawdziwy kombajn w dziedzinie urządzeń inteligentnych. Podczas gdy większość producentów urządzeń smart wydaje swoje dedykowane apki, darmowa Tuya pozwala na synchronizację tysięcy produktów różnych marek. Dzięki niej będziesz mógł kontrolować m. in.: kamery, czujniki dymu i gazu, włączniki, gniazdka sieciowe, kamery i gniazdka zewnętrzne, rolety okienne, światła, dzwonki do drzwi, klimatyzacje, termostaty, telewizory, wentylatory, pralki i inne inteligentne urządzenia AGD i można tak wymieniać z pół dnia. Na ten moment jest dostępnych ponad 5000 urządzeń i z każdym kolejnym miesiącem dodawane są nowe produkty.

Aplikacja smart tuya

Coraz częściej można też zauważyć urządzenia bardziej skomplikowane, które możemy obsługiwać smartfonem (np. ekspresy do kawy). System bardzo dynamicznie się rozwija, a już teraz mamy możliwość sterowania całym inteligentnym domem z poziomu jednej aplikacji! Ponadto należy wspomnieć, że doskonale współpracuje z systemami Amazon Alexa, Google Assistant i wieloma innymi. Taka kombinacja oraz cięgle rozwijający się rynek inteligentnych urządzeń gwarantują niezwykłą wygodę na miarę XXI wieku.  Powiązanie z Asystentami pozwala na sterowanie urządzeniami (np. światłem) komendami głosowymi. Wygodę użytkowania Aplikacji Tuya zapewnia też intuicyjny i prosty interfejs. Proces dodawania i obsługi wszelkich urządzeń jest łatwy, więc każdy sobie z nim poradzi.

Zewnętrzne gniazdko Spacetronik Smart Life SL-PS34 (zapowiedź)

smart listwa outdoor

Już niebawem w ofercie naszego sklepu pojawi się nowa pozycja. To odpowiednik wyżej opisywanego produktu, ale przeznaczone do użycia na zewnątrz. Dzięki Gniazdku WiFi możesz komfortowo sterować swoimi urządzeniami w domu lub ogrodzie, niezależnie gdzie się znajdujesz i co robisz. Możesz siedzieć na kanapie i włączyć wentylator, możesz być w pracy i włączyć podlewanie trawnika w upalny dzień. Stwórz swój harmonogram i zaplanuj włączenie/wyłączenie danego urządzenia o konkretnej porze. Każde spośród 2 gniazd może być sterowane i programowane niezależnie. Możesz również jednym kliknięciem wyłączyć całe gniazdko. Dostęp do inteligentnego gniazdka może mieć kilka osób naraz. Dzięki temu możesz wspólnie z resztą domowników kontrolować urządzenia w Waszym domu. Dodatkowo gniazdko posiada system pomiaru zużycia i przepływu prądu. Jego genialne właściwości i solidna konstrukcja sprawiają, że jest nieodłącznym elementem każdego domu.

Zainteresowała Cię inteligentna listwa Spacetronik SL-PS26?

Dowiedz się więcej i poznaj ceny klikając w jeden z poniższych odnośników.

Zainteresowało Cię gniazdko zewnętrzne Spacetronik SL-PS34?

Dowiedz się więcej klikając w poniższy odnośnik.