Nie oszukujmy się – towar podczas transportu nie zawsze jest należycie traktowany. Rzut paczką – nowa dyscyplina wśród kurierów. Może brzmi to nieco żartobliwie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę zapotrzebowanie na wysyłkę towarów w dzisiejszych czasach i ilość przerzucanych paczek przez sortownie i magazyny – inaczej być nie może. W celu skutecznego zabezpieczenia zawartości przesyłki przed potencjalnymi uszkodzeniami, idealnie sprawdzą się chociażby poduszki powietrzne. Aby je wytworzyć, będziesz musiał użyć maszynę – Spacetronik SPA-M2T – druga odsłona urządzenia do wytwarzania wypełniaczy powietrznych z ulepszonym panelem sterowania.

Druga odsłona czyli Spacetronik SPA-M2T

Maszyna SPA-M2T

Tytułowa maszyna jest ulepszoną wersją swojego starszego brata – Spacetronik SPA-M2. To urządzenie pozwoli Ci na samodzielne wyprodukowanie wypełniaczy powietrznych do zabezpieczenia swoich paczek według indywidualnych potrzeb. To nowoczesne rozwiązanie potrafi zgrzewać maty/poduszki z powietrzem pod ciśnieniem, dzięki czemu pojedyncza poduszka jest sprężysta i świetnie zastępuje np. cienką folię bąbelkową, czy mniej opłacalne rozwiązania wypełniania paczek, np. piankę. SPA-M2T obsługuje 8 różnych poduszek powietrznych.

Krótka wideoprezentacja starszego modelu Spacetronik SPA-M2

Szybkość działania

Maszyna spod szyldu Spacetronika potrafi zgrzewać poduszki, maty i inne obsługiwane rodzaje wypełniacza powietrznego w zawrotnym tempie 12 metrów na minutę.

Odświeżony panel sterowania & ustawienia

Panel sterowania maszyny Spacetronik Spa-M2TUrządzenie posiada odświeżony panel sterowania. W przypadku SPA-M2T zrezygnowano z manualnych pokręteł na rzecz “płaskich” przycisków. Z jego poziomu możemy dostosować prędkość, temperaturę i ilość powietrza. Wszystkie ustawienia będą prezentowane na niewielkim wyświetlaczu. Oprócz tego znajdziemy tutaj przyciski Start/Stop, dodający i ujmujący wartości oraz przycisk do manualnego przewijania materiału.

Tyle, ile potrzebujesz

Poduszki powietrzne do paczek wypełniacz

Maszyna do wypełniaczy to sposób na zaoszczędzenie miejsca. Nie będziesz musiał gromadzić gotowego materiału, tylko wytworzysz tyle wypełniaczy powietrznych, ile będziesz potrzebować w danej chwili.

Instalacja i obsługa

Maszyna do wypełniaczy

Przygotowanie maszyny do użycia zajmuje na prawdę niewiele czasu. Już po kilku minutach będziesz mógł zacząć produkować swój wypełniacz do paczek. Montujecie wałek, podłączacie maszynę do zasilania, aplikujecie rolkę materiału, umieszczacie początek folii na dyszy i przewijacie ją (za pomocą przycisku). Dostosowujecie parametry i klikacie przycisk Start. Teraz już tylko czekacie, aż maszyna się nagrzeje i do dzieła! Prawda, że proste?

Specyfikacja techniczna

– szybkość: 12m/min.
– rozmiary: 400 mm * 280 mm * 163 mm
– obsługa 8 różnych poduszek powietrznych, w tym mat
– waga 6,2kg,
– certyfikat CE
– zasilanie: 230V


Maszyna do wypełniaczy powietrznych Spacetronik SPA-M2T dostępna jest w sklepie DMTrade.pl.

 

Odwiedź nasz sklep

www.air.spacetronik.eu