Spacetronik Ergoline nieustannie poszerza ofertę swoich produktów. Coraz to więcej mediaportów. Nowe modele rozsuwane już dostępne. Poznasz je bliżej, sprawdzając poniższą publikację.

Seria rozsuwanych mediaportów Spacetronik Ergoline

Mediaporty (zwłaszcza te blatowe) to nic innego, jak rodzaj zespołu zintegrowanych przyłączy, które umożliwiają szybkie podłączenie urządzeń multimedialnych, bez konieczności schylania się do nisko umiejscowionych gniazd elektrycznych, bądź portów w komputerze stacjonarnym. Mediaporty z serii Spacetronik ERGOLINE to ułatwienie i nieocenione rozwiązanie w przypadku, gdy nasze biurko jest wręcz oblężone przez plączące się kable, a także element, który znacząco poprawi estetykę naszego stanowiska. Zapraszamy do publikacji, w której poznacie nowości od Spacetronik.

Gniazdo blatowe zasuwane ERGOLINE SPS-S24 (Nowość!)

Model występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i czarnym (kolor zasuwanej pokrywy). Na pokładzie znajdziemy dwa gniazda zasilające typu French oraz podwójną ładowarkę USB.

Mediaport SPS-S24 posiada podwójną ładowarkę USB, dzięki której naładujesz swój telefon, tablet i inne urządzenia.

Gniazdo blatowe zasuwane ERGOLINE SPS-S33 (Nowość!)

Model występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i czarnym (kolor zasuwanej pokrywy). Na pokładzie znajdziemy trzy gniazda zasilające typu French.

 

Gniazdo blatowe zasuwane ERGOLINE SPS-S27

SPS-S27

Model występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i czarnym (kolor zasuwanej pokrywy). Na pokładzie znajdziemy 2 gniazda zasilające typu francuskiego (16 A), port USB 3.0, USB 2.0, HDMI, gniazdo Ethernet RJ-45 oraz ładowarkę indukcyjną.

.

Ładowanie indukcyjne

Mediaport został wyposażony w szybką ładowarkę indukcyjną o napięciu wejściowym 5 V / 2.0 A lub 9 V / 1.8 A. (wyjściowe 5 W / 7,5 W / 10 W). Ładowarkę indukcyjną należy podłączyć osobno do zasilania (posiada kabel USB). Praktyczne i stylowe rozwiązanie, które pozwoli Ci naładować smartfon bez konieczności podłączania przewodów.

Ładowarka indukcyjna
Szybka ładowarka indukcyjna, dzięki której naładujesz swojego smartfona

Gniazdo blatowe zasuwane ERGOLINE SPS-S26

Mediaport SPS-S26Model występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i czarnym (kolor zasuwanej pokrywy). Na pokładzie znajdziemy 2 gniazda zasilające typu francuskiego (16 A), port USB 3.0, USB 2.0, HDMI oraz gniazdo Ethernet RJ-45.

SPS-S26B

Media port

 

Zainteresowały Cię gniazda blatowe Spacetronik Ergoline?

Kliknij w odpowiedni odnośnik i sprawdź cenę!