Całkiem niedawno pojawiła się informacja o biurkach elektrycznych Moris z serii Spacetronik ERGOLINE. Dorzucamy do puli kolejne 3 modele. Sprawdź publikację, aby dowiedzieć się więcej!

Biurko elektryczne Spacetronik ERGOLINE Moris

Czym jest Moris?

Tytułowy Moris to nic innego jak elektryczne biurko z regulowaną wysokością blatu. Sam decydujesz o tym, kiedy chcesz pracować na stojąco, a kiedy na siedząco. Ta funkcja pozwoli dopasować idealną wysokość blatu do Waszego wzrostu (istotne, gdy użytkownikiem biurka jest dziecko, które “rośnie jak na drożdżach”).

Oferta biurek regulowanych SPE-O112

Poprzednio zaprezentowaliśmy model SPE-O112 w dwóch wersjach: biały stelaż z białym blatem (SPE-O112WW) oraz czarny stelaż z czarnym blatem (SPE-O112BB). Do oferty dołącza zestaw składający się z szarego stelaża i blatu w kolorze drewna (SPE-O112GO).

Nowość! Ergonomiczne biurka SPE-O122

Jeden model ujawniony. Zostały jeszcze dwa. SPEO122 z dwóch wersjach: czarny stelaż z czarnym blatem (SPE-O122BB) oraz biały stelaż z białym blatem (SPE-O122WW)

Zobacz jak wygląda Moris (zdjęcia)

Biurko podnoszone elektrycznie Spacetronik ERGOLINE SPE-O122WW Moris
Biurko elektryczne Spacetronik ERGOLINE SPE-O112GO Moris

Biurko z regulowaną wysokością Moris od strony technicznej

Pod względem specyfikacji technicznej i funkcjonalności oba modele (O112 & O122) są bardzo zbliżone. Modele biurek Spacetronik ERGOLINE sygnowane symbolem O122 posiadają zaawansowany kontroler oraz system antykolizyjny (biurka O112 posiadają prosty kontroler, systemu antykolizyjnego brak). O wszystkich istotnych cechach dowiecie się poniżej.

Regulacja wysokości, pracuj na stojąco lub siedząco

Regulacja jest dostępna w zakresie 730 – 1230 mm. Na pokładzie uraczymy jeden silnik, który w praktyce w zupełności daje radę – regulacja jest płynna i sprawna – prędkość regulacji wynosi 25 mm/s. Podobnie, jak inne biurka i stelaże z oferty, Moris jest cichy, gdyż “hałas”, który generuje nie przekracza na odczycie decybelomierza 50 jednostek. Regulowane biurko posiada blat o rozmiarach 120 x 60 x 2 cm. Maksymalna nośność biurka wynosi 50 kg.

Łatwy montaż dla każdego

Montaż instalacja biurko elektryczne spacetronik ergoline

Jak wyżej. Z montażem poradzi sobie każdy. Otwieracie opakowanie, a w środku główny element (blat z bazową konstrukcją), dwie nogi oraz dwie stopy. Instalacja zajmie Wam nie więcej niż 5 minut.

Specjalne stopy o strukturze C-LEG

Stopa typu C

Jest coś, co wyróżnia biurko od reszty. Stopy (elementy, na których stoi całe biurko) o płaskiej konstrukcji. Struktura C-Leg pozwala zmaksymalizować miejsce na nogi dla użytkowników. To prawdziwe biurko ergonomiczne. Jeśli posiadasz kontenerek biurowy, bez trudu wsuniesz go nad stopę biurka Moris.

Regulowana wysokość za pomocą kontrolera

W zależności, które biurko wybierzecie, wyróżniamy dwa kontrolery. Prosty (Moris O112) oraz zaawansowany (O122).

Prosty kontroler

Prosty sterownik łatwe sterowanie
Prosty kontroler zastosowany w modelach O112

Przyciski góra/dół pozwalają na łatwe dostosowanie idealnej wysokości blatu. Regulacja jest niezwykle intuicyjna.

Zaawansowany kontroler

Zaawansowany kontroler stosowany w biurkach Moris SPE-O122

Przyciski góra/dół pozwalają na łatwe dostosowanie idealnej wysokości. Regulacja jest niezwykle intuicyjna. Dzięki 4 programowalnym przyciskom możesz zapisać swoje ulubione pozycje i wrócić do każdej z nich poprzez jedno kliknięcie, np. wtedy gdy chcesz pracować na stojąco. Aktualna wysokość ergonomicznego biurka jest pokazywana na wyświetlaczu.

Innowacyjny system antykolizyjny (dot. tylko modeli Moris SPE-O122)

Stelaż z elektryczną regulacją wysokości został wyposażony w ulepszoną technologię antykolizyjną. Ten innowacyjny system powoduje, że biurko podczas zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Jest to świetna funkcja dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta domowe, które przychodzą do twojego miejsca pracy.

System AC

Spacetronik Ergoline biurko elektryczne system antykolizyjny

Zainteresowały Cię biurka ergonomiczne Spacetronik ERGOLINE Moris?

Kliknij w jeden z poniższych odnośników, aby poznać cenę i więcej szczegółów!