Kolejny raz informowanie o biurku marki Spacetronik, które jest zdecydowanie inne niż reszta to już rytuał. Być może nieco nudny, natomiast Sewra, którą chcemy Wam przedstawić to z pewnością intrygujący produkt. Biurko specjalistyczne, znajdujące wiele zastosowań dla różnego typu prac – może właśnie tego Ci potrzeba?

Ergonomia raz, specjalność dwa

Połączenie ergonomii i ponadstandardowej funkcjonalności. Poza cechami tradycyjnego biurko z elektryczną regulacją wysokości, Spacetronik Sewra posiada szereg udogodnień, który może okazać się rozwiązaniem poprawiającym wygodę i komfort podczas wykonywania pracy.

Biuro z elektryczna regulacja wysokosci

Spacetronik SPE-S122WO Sewra – biurko do zadań specjalnych

Ergonomiczne biurko z szerokim wachlarzem zastosowań. Spacetronik Sewra – wszechstronność dewizą bez dwóch zdań. Jako biurko pod maszynę do szycia, stanowisko warsztatowe lub zwykłe biurko biurowe i wiele innych. Wygodna regulacja elektryczna. Po naciśnięciu jednego z przycisków, biurko automatycznie zmieni położenie blatu. Dokładnie na środku bazowego blatu znajduje się regulowana platforma, która będzie odpowiednim i wygodnym miejscem dla maszyny do szycia (lub innego urządzenia).

Biurko z elektryczną regulacją wysokości Spacetronik

Mamy do wyboru 5 stopni regulacji wysokości, najwyższy pozwala na ustawienie platformy równo z blatem. Montaż? Coś o czym nawet nie powinienem wspominać – łatwizna, do ogarnięcia przez każdego (w dodatku w dość krótkim czasie – kilkanaście minut i meta). To biurko, które można przeobrazić w stół krawiecki lub stanowisko rzemieślnicze posiada także modułową boczną półką (po prostu wyciąganą). Rzecz jasna stosujemy ją, gdy chcemy rozszerzyć naszą przestrzeń roboczą.

Stopa typu C

Spacetronik SPE-S122WO Sewra – to nadal ergonomia

Nie zapominajmy przy tym wszystkim o równie ważnych możliwościach biurka, jakim jest m.in. elektryczna regulacja wysokości. Sewra została wyposażona w system jednosilnikowy, który w zupełności daje radę, aby zmiany wysokości były stosunkowo szybkie (25 mm/s), płynne i stabilne. Podobnie jak reszta biurek Spacetronik, cicha praca dotyczy również tego modelu – odczyty z decybelomierza informują o poziomie hałasu, który nie przekracza 50 dB. Blat tego biurka (wliczając powierzchnię platformy i półki modułowej) posiada łączy rozmiar 133 x 60 x 2 cm. Aby nie zakłócić pracy silników, osprzęt, który zostanie umieszczony na pulpicie nie może przekraczać 50 kg. Wysokość możemy regulować w zakresie od 730 mm do 1230 mm.

Regulacja wysokości, pracuj na stojąco lub siedząco

– maksymalna nośność 50 kg (nośność platformy 12 kg, nośność bocznej półki 10 kg)

– 2-stopniowa konstrukcja kolumny

– kolor blatu: drewniany
– kolor stelaża: biały

Zaawansowany kontroler sterowania z zapamiętywaniem pozycji

W kontrolerze znajdują się przyciski góra/dół, które pozwalają na łatwe dostosowanie idealnej wysokości. Regulacja jest niezwykle intuicyjna. Dzięki 4 programowalnym przyciskom możesz zapisać swoje ulubione pozycje i wrócić do każdej z nich poprzez jedno kliknięcie, np. wtedy gdy chcesz pracować na stojąco. Aktualna wysokość ergonomicznego biurka jest pokazywana na wyświetlaczu.

Panel sterowania biurkiem

Innowacyjny system antykolizyjny

Stelaż z elektryczną regulacją wysokości posiada technologię antykolizyjną. Ten innowacyjny system powoduje, że biurko podczas zmiany wysokości cofnie się automatycznie, jeśli napotka przeszkodę na swojej drodze. Jest to świetna funkcja dla tych, którzy mają dzieci lub zwierzęta domowe, które przychodzą do twojego miejsca pracy.

System AC

Spacetronik SPE-S122WO Sewra – gdzie kupić?

Biurko jest dostępne w sklepie DMTrade.pl oraz ergoline.spacetronik.eu (kliknij w jeden z odnośników, aby dowiedzieć się więcej)