Jeśli znacie specyfikę naszego sklepu, to powinniście wiedzieć, że co jakiś czas należy spodziewać się nowości. Światłowody i sieci LAN to na dzień dzisiejszy tematy iście popularne. Wśród świeżynek w naszej ofercie znajdziecie takie narzędzia jak tester kabli sieciowych RJ45/RJ12/RJ11, stripper do włókien światłowodowych oraz ściągacz izolacji z kabli światłowodowych.

Stripper do włókien światłowodowych SP-CFS-23

Stripper

Na pierwszy ogień jedno z niezbędnych narzędzi do pracy ze światłowodami. Tytułowy stripper został wyposażony w 2 otwory, dzięki którym ściągniecie bufor z włókien o średnicy 250µm do 125µm oraz przytniecie płaszcz lub tubę kabla (dla średnicy 2-3 mm). Dzięki precyzyjnemu wykonaniu powierzchni ściągających, narzędzie dokładnie usuwa powłoki, nie powodując uszkodzeń oraz zarysowań na włóknach światłowodowych. Narzędzie jest wygodne podczas użytkowania ze względu na ergonomiczny kształt. Stripper został wyposażony w mechanizm blokujący ostrza, co pozwala zapobiec samoczynnemu otwarciu się np. podczas transportu. Docelowo za pomocą SP-CFS-23 przygotujesz pigtail do spawania.

Stripper swiatlowody

Cechy produktu

– otwór do ściągania płaszcza z włókien o średnicy średnicy 250µm do 125µm
– dodatkowy otwór do ściągania powłoki o średnicy 1.98 mm (dla płaszcza/tuby 2-3 mm)
– lekki i poręczny
– mechanizm blokujący ostrze
– ergonomiczny kształt
– długość narzędzia 165 mm


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl – kliknij tutaj

Ściągacz izolacji kabli światłowodowych Spacetronik SP-STR12

Sciągacz izolacji

Ekwipunku do światłowodów ciąg dalszy. SP-STR12 to narzędzie, które jest przeznaczone do ściągania izolazji ze światłowodowych abonenckich kabli płaskich, które nie przekraczają średnicy 2,0mm x 3,1mm. Dzięki wbudowanej miarce będziesz mógł odmierzyć dokładną długość ściąganej izolacji.

Miarka w ściągaczu izolacji


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl – kliknij tutaj

Tester kabli sieciowych RJ45/RJ12/RJ11 Spacetronik SP-LT01

TESTER LAN

Tester okablowania sieciowego z diodami LED. Pozwala na weryfikację poprawności połączenia kabli sieciowych zakończonych złączami RJ45 (8 żył), RJ12 i RJ11 (6 i 4 żyły). Przeznaczony do sprawdzania ekranowanych i nieekranowanych kabli skrętkowych oraz do przewodów telefonicznych, sygnalizacyjnych od dwóch do ośmiu żył.

porty lanbateria 9v

Tester ma odłączaną sekcję, dzięki czemu idealnie nadaje się do testowania kabli w różnych lokalizacjach. Ponadto urządzenie jest niewielkie, lekkie oraz posiada antypoślizgowe krawędzie, co pozwoli zapobiec upuszczeniu. SP-LT01 pozwala na test kabli w zakresie ciągłości obwodu, przerwy, skrzyżowania par, odwrócenia par oraz zwarcia.

Cechy produktu

tester kabli lan spacetronik– zasilany baterią 9 V (brak w zestawie)
– automatyczne skanowanie, 2 tryby prędkości: szybki i normalny
– test pod kątem zwarcia, odwróconych par, skrzyżowanych par, ciągłości obwodu oraz przerwy
– odłączana sekcja, wyposażona w diody sygnalizacyjne, złącze RJ-45 oraz RJ-11/RJ-12
– przeznaczony do testowania kabli typu: UTP, FTP, STP (8 żył) oraz kabli telefonicznych RJ12, RJ11 (6 żył)
– tester sprawdza każdą żyłę osobno i sygnalizuje poprawność diodami LED
– wymiary urządzenia 9,7 cm x 10,3 cm x 2,8 cm


Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl – kliknij tutaj