Czy biurko ergonomiczne to tylko stelaż i blat? Niekoniecznie. Na rynku pojawia się co raz to więcej ergonomicznych i wygodnych rozwiązań dla posiadaczy regulowanych biurek. Spacetronik wprowadza kolejny interesujący dodatek, o który możecie rozbudować Wasz workplace.

Szuflada podblatowa Spacetronik ERGOLINE SPB-121

Niektórym użytkownikom biurek elektrycznych, niezależnie od tego, jak duży blat posiadają może brakować przestrzeni bądź miejsca, w którym mogą schować przedmioty, które niekoniecznie chcieliby pokazywać osobom trzecim. Z pomocą przychodzi Spacetronik, który rozszerza swoją ergonomiczną ofertę o kolejny dodatek – szufladę pod blat biurka – SPB-121. Dostępna jest w trzech standardowych kolorach: czarnym, białym oraz szarym.

Solidna, ze stalowej konstrukcji, zamykana na klucz, dzięki czemu możemy schować w niej te cenniejsze przedmioty, typu mały laptop, tablet, dokumenty, gotówkę. Element o zdecydowanie nowoczesnym wyglądzie i ponadczasowym designie, który wkomponuje się w każde wnętrze i przede wszystkim stworzy zgraną parę z Twoim biurkiem. Warto dodać, że szuflada wymaga minimalnego montażu. Wystarczy przykręcić do niej dwa uchwyty, a następnie całość zamontować pod blatem naszego stołu lub biurka. Nad szufladą ponadto jest półka, którą wykorzystasz np. na dokumenty. Praktyczna i ergonomiczna szuflada podblatowa to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kontenerka.

Najważniejsze cechy

  • Wykonane z wysokiej jakości stali
  • Wymiary: 10 cm x 28,8 cm x 36,4 cm (bez elementów montażowych)
  • Dostępne w kolorze czarnym, białym i szarym
  • Wstępnie zmontowana
  • Szuflada zamykana na klucz
  • Dodatkowa przestrzeń nad szufladą
  • Stabilna i solidna konstrukcja

Szuflady pod biurko Spacetronik (zdjęcia)

Szuflada pod blat Spacetronik
Szuflada podblatowa w kolorze czarnym

Biurko z szufladami Spacetronik
Szuflada pod biurko w kolorze szarym

Szuflada podblatowa Spacetronik
Szuflada podbiurkowa w kolorze białym

Gdzie kupić szuflady podblatowe Spacetronik?

Kliknij w jeden z poniższych odnośników, aby przejść na stronę sklepu DMTrade.pl