Dzięki QuattroPod możesz bezprzewodowo przesyłać obraz i dźwięk. Dla wszystkich urządzeń. Dla wszystkich systemów operacyjnych. Urządzenie jest najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem dla sal konferencyjnych BYOD. Umożliwia udostępnianie treści każdemu, po kliknięciu przycisku na podłączonym wcześniej nadajniku. QuattroPod jest bardzo łatwy w obsłudze, każdy użytkownik bez trudu poradzi sobie z jego obsługą.

Bezprzewodowy transmiter HDMI EZCast QuattroPod Standard

Dzięki pełnej obsłudze systemów Windows, macOS, iOS i Android, system jest kompatybilny z notebookami, tabletami i smartfonami praktycznie każdego producenta i może być używany na różnych platformach. Urządzenie zapewnia łączność bezprzewodową do 30 metrów dla dowolnego urządzenia w celu przesłania obrazu i dźwięku do projektorów lub monitorów/telewizorów. Dzięki obsłudze rozdzielczości UltraHD / 4K / 2160p, w systemie można zintegrować najnowocześniejsze urządzenia wyświetlające o rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli. Do jednego odbiornika można podłączyć maksymalnie 64 nadajniki bezprzewodowe, a jeden odbiornik EZCast QuattroPod może odbierać i wyświetlać zawartość maks. 4 nadajników jednocześnie (QuadView / MultiView). Urządzenie jest “Plug & Play” i nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania – podłącz i używaj!

Quattropod ezcast

Obszerna kompatybilość

Wejścia HDMI, Mini DisplayPort i USB nadajnika umożliwiają podłączenie dowolnego urządzenia, takiego jak notebook, tablet lub smartfon, niezależnie od producenta lub używanego systemu operacyjnego.

Quattropod kompatybilność

Rozdzielczość 4K i dostateczny zasięg transmisji

Rozdzielczość 4KOdbiorniki QuattroPod mogą wyświetlać rozdzielczości ekranu do 4K / UltraHD / 2160p, a zatem są w pełni kompatybilne z istniejącymi ekranami 4K / UHD. Odległość między modułami nadajnika i odbiornika może wynosić do 30 metrów. Mniejsze rozdzielczości wyjściowe, takie jak FullHD / 1080p, oczywiście nie stanowią problemu dla QuattroPod.

 

Zastosowanie

W szkole, bądź na uniwersytecie wspólna edycja treści cyfrowych jest integralną częścią dobrych wyników.
Niezwykła elastyczność bez żadnych przeszkód – przedstawiciele handlowi lubią mieć możliwość korzystania z własnego sprzętu do prezentacji. Po prostu weź ze sobą odbiornik i nadajnik EZCast QuattroPod, a prezentację można przeprowadzić bezpośrednio z własnego urządzenia, takiego jak laptop lub tablet. Dzięki funkcji MultiView jeden wyświetlacz może wyświetlać do 4 strumieni jednocześnie, dzięki czemu klienci mogą również brać udział w dyskusji na własnym urządzeniu, np. na smartfonie. QuattroPod znacznie upraszcza procedurę dzięki kompatybilności między platformami i producentami.
Prezentacja konferencja hdmi ezcast miracast screen mirroring

Jak to działa?

QuattroPod składa się z odbiornika i jednego lub więcej nadajników (w zestawie 2), które mogą komunikować się ze sobą bezprzewodowo.

1. Odbiornik jest podłączony przez HDMI do dużego ekranu lub projektora. Ponadto odbiornik wymaga zasilania.
2. Nadajnik jest podłączony do notebooka przez HDMI / Mini DisplayPort i USB. Tablety i smartfony łączą się z nadajnikiem za pomocą kabla ładującego.
3. Jeśli odbiornik i nadajnik są gotowe, transmisja ekranu rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku wysyłania na jednym z nadajników. Jeśli inny uczestnik chce przesłać ekran, naciska również przycisk na nadajniku. Aby jednak uniknąć ciągłej zmiany kontroli, w tym przypadku pierwszy uczestnik musi to potwierdzić, ponownie naciskając nadajnik. Uczestnik, który podłączył się jako pierwszy, działa jako host zarządzający w środowisku wielu nadajników.

Opis urządzenia transmiter HDMI EZCast miracast quattro pod

“Click & Mirror” – kliknij i nadawaj

Na górze każdego nadajnika znajduje się przycisk, który po naciśnięciu przesyła odpowiedni sygnał wejściowy do podłączonego odbiornika. To sprawia, że ​​instalacja oprogramowania i sterowników jest niepotrzebna. Kompatybilne urządzenia Apple mogą transmitować do odbiornika przez AirPlay bez potrzeby używania dedykowanego nadajnika. Ponadto urządzenie posiada funkcję Hosta – nadzór przez prowadzącego administratora nad przełączaniem ekranów gości – sam decydujesz czy zezwolisz na wyświetlenie kolejnego źródła.

EZCast Miracast screen mirroring

Dotykowa obsługa

Wyświetlacze dotykowe oraz projektory z funkcją dotykową mogą używać QuattroPod do przesyłania danych w przeciwnym kierunku do urządzenia wejściowego z systemem Windows. Tak więc podłączone urządzenie wejściowe można łatwo obsługiwać za pomocą funkcji dotykowej wyświetlacza (do 10-punktowego multitouch).

Łączność

Łączność pomiędzy elementami systemu odbywa się poprzez własną sieć Wi-Fi 5G. Można również skorzystać z sieci LAN (obsługa PoE) i przesyłać obraz do miejsc bardziej odległych. Wideo przetwarzane jest z minimalną kompresją bez widocznych strat jakości jak i bez opóźnień wideo oraz audio.

Wideo prezentujące QuattroPod Standard

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna miracast transmiter hdmi bezprzewodowy

Najważniejsze cechy

– Łatwe w użyciu, intuicyjna obsługa
– Łączność bezprzewodowa do 30 metrów z dowolnym urządzeniem
– Pełna obsługa systemów Windows, macOS, iOS i Android, dla notebooków, tabletów i smartfonów niemal każdego producenta
– Obsługa rozdzielczości UltraHD / 4K / 2160p dla najnowocześniejszych urządzeń wyświetlających o rozdzielczości do 3840 x 2160 pikseli
– Do 64 nadajników bezprzewodowych z jednym odbiornikiem – jedno urządzenie odbiera i wyświetla zawartość z maksymalnie 4 nadajników jednocześnie (podzielony ekran – multiview), obsługa Apple Airplay i screen mirroring
– Plug & Play – nie wymaga oprogramowania i sterowników- wystarczy podłączyć przez HDMI, DisplayPort lub USB

Zawartość zestawu

– 2x nadajnik QuattroPod
– 1x odbiornik QuattroPod
– 1x zestaw kabli (2x krótkie kable HDMI, 2x krótkie kable miniDP, 1x długie HDMI)
– 1x zasilacz USB 5 V + kabel USB, 1x ręczny / szybki start

Produkt dostępny w sklepie DMTrade.pl – kliknij tutaj.